Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sněm elfů
#1
Já, zastupující velitel Saary Tirnor Wanvalion svolávám na dnešní večer ve 21:00 sněm elfů. Dostavte se prosím do našeho srubu. Bude se dnes hlasovat o novém veliteli a také bych s Vámi ráda probrala situaci v Eflí komunitě. Děkuji za Vaši účast.
Zástupce velitele Saara Tirnor Wanvalion
Odpovědět
#2
Hmm, no ono by nebyle spatne nedavat o tom vedet v ten den, ale trochu driv jinak bych prisel...dalsi snem asi bude az za hodne dlouho, ale co uz
Odpovědět
#3
Nebyl to můj nápad. Žádost vzneslo několik elfů udělat to ten den. Takže se omlouvám, těm co to kvůli tomu nestihli.
Jinak prosím všechny elfy co jsou členy Saary Tirnor Wanvalion aby se postupně tento týden dostavili do srubu a zaznamenali svůj hlas pro zvolení nového velitele, do knihy k tomu určené. Nachází se na stole dobře připevněná, aby nám jí nějaký snaživec nechtěl odnést. :-)

P.S.: Kdo z Vás ještě nemá nový přístup do cechu napište mi na komunikační krystal jak budete online a já Vám ho přidělím.

Děkuji.
Zástupce velitele Saara Tirnor Wanvalion
Odpovědět
#4
No, pokud nikdo nemá námitky (návrh lepšího data) tak ve čtvrtek začnu RP svolávat sněm na sobotní večer. Poprosil bych aby se tu k tomu kdyžtak lidi trochu vyjádřili...tzn oznámili, jestli mají v plánu přijít, případně že se jim datum nehodí.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#5
Tímto vyhlašuju, že na na ráno 4.Toru (sobata 19:00) svolávám elfský sněm, projednávat se bude volba nového vůdce Saary, stejně jako posílení obrany srubu a plány na osvobození Eldamaru.
Avellion
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#6
Lonianus - Rád se dostavím Smile
Odpovědět
#7
Ilicius, plati ta dohoda ze kdyz lognu a budem jen dva ze me odhlasujes za krale Eldemaru? Biggrin
Odpovědět
#8
trošku zbytečnej spam sem ne ?
Smažte to někdo Smile
Odpovědět
#9
Jen overuju jestli se mi vyplati na ten snem prijitSmile)
Odpovědět
#10
Raknai se snad i staví, zvlášť, když přijde Maya 8-) A pokud nezapomenu a bude to v kalendáři.
Odpovědět
#11
Maya davno neexistuje
Odpovědět
#12
Dík za sněm Ave, už jsem skoro zapomněl, jaká je s váma sranda :-)
Odpovědět
#13
Jako nový skladník Saary pověřený uklizením skladu. Dávám všem Elfům co mají osobní truhly ve skladu čas do 12.12. aby napsali mě nebo Avellionovy nebo aby daly vědět která z jakých truhel je jeho. V případě, že tak neučiníte bude vaší bedně vypačen zámek a věci dány do majetku Saary.
[ne nechceme vás okrást ale těch truhel nehrajícich hráčů je prostě moc] Děkuju Smile
Odpovědět
#14
Další sněm je vyhlášen na ráno 16. Toru (čvrtek 19:00).
Avellion, vůdce Saary Tirnor Wanvalion

OOC: Dal bych to s větším předstihem, ale tlačí mě čas (Kristián)
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#15
Tímto zvu všechny elfy na sněm, který se bude konat dne 13. Toru v 1 hodinu ráno (sobota 19:00) a na kterém, budou probírány plány na osvobození Eldamaru
Avellion, vůdce Saary Tirnor Vanwalion
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#16
Bojím se že nestíhám, takže sněm se o hodinu posouvá.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#17
Děkuji za hojnou účast na včerejším sněmu.
Odpovědět
#18
Tímto bych rád omluvil svou neúčast.. Nestíhal jsem ( už asi dva dny jsem nelognul z dobrých důvodů v tomhle.. Divném světě, jenž nazýváme realitou) ......

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#19
Na sněmu byla naplánována výprava za mágem, vzhledem k tomu, že by to podle všeho chtělo větší množství lidí, tak se prosím zapojte do tohoto hlasování o čase. http://doodle.com/piqcuw9qhbxb3emw
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#20
A teď mi řekněte, kdo je Elfik, mohli by jste tam prosím psát jména postav, eventuelně aspoň nějaké dost známé přezdívky (např. to co máte na fóru)?
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět



Skok na fórum: