Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Cech] Bratrstvo
#21
Amatérismus na obou stranách

Je to pár dnů co se kumpanie vydala na další výběr „mýtného“. Zamířila k Isharu a projela všechny cesty, avšak nikde nikdo. Celá družina se pak shromáždila u pevnůstky Gory. Drathart dostal nápad vzít všechny dovnitř, proč? Asi chtěl zapůsobit dojmem. Ale ukolébán dosavadní převahou a nedotknutelností udělal chybu, která zřejmě bude stát celou skupinu zdroje. Nikdo z ostatních není bez viny, neboť tupě následovali dovnitř.
Když už byli uvnitř, naprosto sebejistě setrvávali, dávajíce čas komukoliv k akci. A tentokrát zřejmě někdo žvanil. Netrvalo dlouho a pevnůstka byla oklíčena červenokabátníky. „Vzdejte se, jste obklíčeni!“ Což ovšem neměl nikdo v úmyslu. Vojáci vtrhli dovnitř a vypukla mela, při níž se sekalo po všem co se pohlo. Většina členů skupiny se rozutíkala a poschovávala, chluponoha Jára, navzdory tomu jaké byl předtím vystaven šikaně, zachránil část kumpánů. Neviditelnost je držela v bezpečí. Nikdo z vojáků se neobtěžoval ani prohledat okolí domů. Celý zátah byl proveden totálně neprofesionálně. Většina jim vyklouzla pod kouzlem nebo se probila ven, prakticky beze ztrát.

Místo, aby brána byla zablokována bednami plnými hlínou, jen se ji snažilo blokovat několik osob. Dokonce i ta malá drowí mrcha se rozběhla a prorazila mezi nimi. Několik vojáků ji pronásledovalo, a skončila omráčená na zemi, ale Kojak byl zpět, a voják se poroučel k zemi. Když se dostala na nohy, další voják ji začal honit. Křikem upozornila Kojaka a společně ho sundali. Jára mezitím pomocí kukátka špehoval celou následující poradu velitelů a mágů.

Akce skončila naprostým fiaskem armády a města, a Drathartova skupina z toho vyšla částěčně se ctí. Ale jenom proto, že chyby na straně armády překryly chyby skupiny a navíc měli víc štěstí než rozumu. Na druhé straně město rozkrylo jeden z velkých zdrojů pro kumpanii a jistě to nezůstane bez následků.
Odpovědět
#22
Pobrukovala si vulgánrní písničku o elfech, když ze schodů spatřila Vhaerunova avatara sedícího v židli, jak se tam rozvaluje. Potlačila povzdechnutí. Uždibl kus selete. „Hmm chystá se boj,“ poznamenal. „Oh? Jaký boj,“ vyhrkla. „Áale, boj,“ mávl rukou. „Eh...takže mám začít balit?“ prohlédla si ho jak se cpe. „Ne,“ na tváři podivný výraz. „Máš hrozny?“ Posunula k němu bágl s jídlem. „Banány.“
„Nechci banány! Chci hrozny!“ křikl.
„Nemám, nenakupuju a nedals vědět. Jaký boj,“ snažila se vrátit k původnímu tématu.
„Tak měj to co žádám!“ bouchl vztekle do stolu.
Klaply dveře a objevil se Drathart. Jakmile spatřil jejího společníka, zabouchl dveře a utekl. „Hmm červíček. A slušně vychovanej, ne hovado jak drowi,“ pronesl jejím směrem. Ušklíbla se.
„Hmm...ten svícen se mi líbí,“ zachechtal se a strčil ho za opasek. „Vem si co chceš, moje to není,“ odpověděla. „Pozdravuj červíka,“ zasmál se a zmizel.

Rozrazila dveře. Mám informaci. „Prý se chystá boj,“ oznámila. „Jojo chystám nájezd,“ zamumlal Drathart. „To asi bude ono,“ vklouzla do židle. „Poslouchej tohle je z naší sbírky,“ vytáhl knížku a začal recitovat. Báseň dobrá, ale jeho přednášení nic moc. Usnula!
Skončil, otočil se. „Hej! Nespi!“ zařval. Nadskočila a probrala se. „Mě se to nezdá,“ zamumlala, „tolikrát jsme útočili a nikdy se o ničem nezmínil.“ Paranoia se uhnízdila v hlavě jakou brouk. Paranoia, která ji zajistila oslavu stopadesátého roku života. „Jak jsme zajištěni proti útoku?“
„Máš strach? Nebo paranoia? Nebo zlé tušení?“ bombardoval ji otázkami. „Vše dohromady. Vhaerun měl důvod to říct,“ zabručela. „OH?!“ Drathart málem omdlel. „Tvůj bůh?“ zeptal se a ona se zamračila. „Můj bůh,“ blesklo jí hlavou, „pche.“ „Řekla si mu, že mu uděláme svatyni?“ „Ano, mám tě pozdravovat.“ Drathart vyskočil. „OHHH DĚKUJI MÚJ PANE DÍKY!“ křičel a točil se dokola, máchajíce rukama. Šokovaně sledovala divadlo před sebou.

„Pojď ven,“ kývla k němu. Z Podtemna byla zvyklá velet, ale Drathart si nestěžoval. Vyšli ven. "Tolik dřeva, dobře hoří. Potřebujeme sudy. Na vodu,“ pak ukázala na budovu. „A kůže, budeme je pravidelně namáčet. Přibijeme je na stěny, tam, tam a na střechu, sice to oheň nezastaví ale nebude to tolik hořet. Trošku nám zplesniví dřevo, ale radši se budu cítit chráněná,“ obrátila se a vešla dovnitř. „Dveře se začnou zavírat na závoru. U nich nachystáme bedny, zatarasíme vchod. Tady, tady a tam takhle postavíme barikády,“ vyšli nahoru a drowka pokračovala, „vytvoříme značky, budeme vědet kde stát a co dělat,“ nadšeně pokračovala. Doplnila kupu nápadů. „Jestli se něco posere a my to budem potřebovat, ať přijde cokoliv, přivítáme to na drowí způsob,“ zasmála se jako maniak a vzpomněla si na dávnou bitvu Shobalar jež zmeškala. Cítila se jako ve svém živlu. „Těch šedesát let v melee k něčemu musím zužitkovat,“ a přála si ukázat, že velení melee měla dostat ona a ne Keldorl. A možná, že se chce jen vytáhnout před svým uzurpátorem.
„Jdu všechno sepsat,“ oznámila a odešla do sálu. Práskly dveře a Drathart zůstal sám.
Odpovědět
#23

BITVA

Dne 30.toru roku 296,
se odehrálo cosi co lze nazvat odvetou za horský průsmyk, kdy jsme my Bratrstvo a orkové rozdrtili cyprosnký a jejich spojence jedním mohutným úderem.
Kdyby nebylo našich dobrých špehů a rozvětvené špionážní sítě, jistě bychom dostali těžkou ránu a utrpěli velké ztráty, ale téměř hned okamžitě když Colwyn začal o útoku uvažovat, se ke mě dostaly první zprávy, které každým dnem byly přesnější a přesnější. Jen se nevědělo jakou stranou útok přijde. Rozhodli jsme se že lepší bude nepříteli čelit v otevřeném prostoru než v našem sídle, už jen z toho důvodu že budeme moci ustoupit a lépe manévrovat. Náši nepřátelé toto nejspíše netušili a nepočítali. V posledních dnech se ke mě dostávaly zprávy že se pokusí využít moment překvapení ba dokonce se schovat pod roušku neviditelnosti. Naši mágové však brzy odhalily nepřátelské pozice a rozhodli jsme moment překvapení přesunout na naši stranu. Okamžitě jak byl zahlášen nepřátelský pohyb vydali jsme se jejich směrem a brutálně a bez lítosti zaútočili po boku orků a Grusmhovi krve, brzy začala padat první těla na zem těch nejsilnějších z nepřátel a to už jsme věděli že štěstěna i Vhaerun jsou na naši straně. Nepřátelé opět pocítili pokořující porážku, opět ochutnali sílu našich seker, kleteb a mečů. Mnoho nich se bitvy leklo, felčaři nestíhali křísit těžce raněné a tak brzo vše skončilo tak rychle jak započalo. Bratrstvo ještě kontrolovalo bitevní pole když orci již brali trofeje řezali nepřátelské hlavy a zakusovali se do jejich masa.
Opět nepřítel dal přednost násilí než jednání u jednoho stolu, jako rovnocení partneři. Domnívám se že jestli se neponaučí ze svých předešlých chyb brzy nebudou mít koho posílat do boje.
Odpovědět
#24
Já Drathart Dharam z klanu Dharam, meč a štít Shalawara, vůdce Bratrstva tímto oznamuji, že se vzdávám své funkce a Bratrstvo opouštím. Nechť nejlepšího nástupce vyberete ze svého středu vy. Vzdávám se práva vybrat si nástupce, jen doporučím svého favorita na tuto funkci. V nejbližší době se bude konat mimořádná porada ohledně nástupnictví. Věčná sláva Bratrstvu ať velký duch Bratrstva vás doprovází.

(tuhle nedeli v 18:00)
Odpovědět
#25
(Jako majitel Srubu je do obnovení aktivity Bratrstva napsaný Gobrug. Budova i nadále slouží jako sídlo Bratrstva. Nájem budu v příštích měsících platit já. Vybavení domu by měl mít předchozí majitel v bance. Nevzdávejte to.)
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#26
OOC: Rád bych se vrátil, mw mi byl nejmilejsim shardem, jenze bratrstvo je davno fuč...
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#27
OOC: Na žádost člena oddělena část tématu sem:
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=3046
Odpovědět
#28
Exclamation 
ExclNábor nových/starých členů do bratrstvaExcl

Po událostech a pokusu napadnout bratrstvo v jeho sídle, se velká rada bratrstva usnesla na tom, že je načase uvolnit prostor a zklidnit situaci. Spousta členů bratrstva se tak rozjela do kraje a uchýlila se do exilu zapomenutých koutků světa, část pátrala po Kristiánovi, aby dokonala svou pomstu na Cyproně a jiní členi bratrstva meč a štít vyměnila za motyky, kovářská kladiva a usedlí život.

A tak čas plynul a postupně vymizely černé pláště z ulic, které nosili členové Bratrstva, zapomněla se dávná přátelství a nepřátelství, stejně jako události a skutky, které kdy bratrstvo vykonalo. Čas plynul a na bratrstvo se dočista zapomnělo, na patrony odpadlíků, žoldáků a vrahů.

To vše platilo až do posledních dnů. Kdy se čím dál tím častěji začaly šířit povídačky, že po dlouhé době opět někdo spatřil vysokého elfa v černém plášti jak putuje krajem, lidé se rozpomněli na elfa Karlose, který zavrhnul svůj elfský vznešený původ a jako vyvrhel vedl válku proti orkům a elfům a přitom díky svému diplomatickému umu zachoval Ishar k Bratrstvu vlažným a to i přesto, že se jeho obyvatelé častokrát stali obětí jeho výprav.

Opět se začalo mluvit i o Kozlíkovi a Kojakovi, o dvou z nejtvrdších členů Bratrstva, kteří nikdy nedali najevo svou slabost. O mocném mágu Loniasovi, jenž byl mnohým záhadný jak svou povahou, tak schopností být v pravý čas na pravém místě a častokrát otočil nepřízeň osudu ve prospěch Bratrstva. O kovářce Hefaistianě, která se přes svůj půvab dokázala ohánět kovářským kladivem jako chlap a jejíž zbraně vedly Bratrstvo k nejednomu vítězství. O vždy veselém Járovi Kořínkovi, žháři a pyromanovi, který svým uměním byl Bratrstvu oporou. O záhadné Drowce, která se zničeho nic v Bratrstvu objevila a stejně tak i zmizela. O Edwinovi, který chvíli vládl Isharu a patřil mezi tvrdé jádro Bratrstva a o mnoha, mnoha dalších...

Čím dál tím častěji začali doléhat zvěsti o tom, že v lesích na kmenech stromů se objevují opět záhadné značky, které byly srozumitelní jen členům Bratrstva a sloužily jim jako poznávací znamení a i jako dorozumívací prostředek. Začali si objevovat i na ukazatelích cest, patnících a horských pašeráckých stezkách. Někteří tvrdili, že kolem nich byl spatřován muž, který si představoval jako Drathart. Někteří lidé se povšimli, že zničeho nic se objevujících cizinců s černými plášti, kteří bloudí z ničeho nic krajem a ptají se právě po těchto značkách. Jiný zase měli jasno jakmile si plynule přečetli, již z dětství naučené značky svých předků z bratrstva. Většina z těchto značek ukazovala směr a avšak pak se začalo dokola opakovat pouze série značek znamenající: "BRATRSTVO-NULLDEN-DŮM-B", "BRATRSTVO-NULLDEN-DŮM-B","BRATRSTVO-NULLDEN-DŮM-B".......

Excl Nábor členů do Bratrstva Excl

Komu je určen:
1) Bývalým členům Bratrstva, kteří chtějí obnovit tradiční pouto s Bratrstvem.
- pokud jsi byl členem Bratrstva a chceš se aktivně opět podílet na jeho výsluních a pádech. Bude tvé pouto obnoveno, stejně tak získaná funkce.

2) potomkům členům Bratrstva
Pokud jsi byl členem bratrstva a hraješ novou postavu, lze obnovit dědičné pouto k Bratrstvu. Takový člen získává vyšší startovní pozici v Bratrstvu a důvěru.
ExclNEBOExcl Nebyl-li si v bratrstvu a odkážeš se na předky v bratrstvu, které pak doložíš rp příběhem v tomto tématu(tvé rodiče, životopis postavy než si se stal opět bratrem)

3) novým zájemcům a zločincům hledající útočiště.

pokud jsi nový hráč a chceš začít od pýky


Obecné podmínky:

1) mít aktivní postavu pouze v Bratrstvu, jiné postavy nesmí být v žádných jiných spolcích(vylučuje se tak střed zájmů, toto pravidlo neplatí pro staré jádro Bratrstva, kteří 100krát prokázali na čí straně jsou Smile)
2) zapnout PVP flag
3) Projít schvalovacím procedurou(vůdce bratrstva) a začleněním do hodnosti(podle zásluh, minulosti a schopnostech)
4) Splnit zadané úkoly(pokud budou stanoveny)
5) Přečíst si toto téma o Bratrstvu(zvlášť věnovat pozornost jak funguje Vůdce-rada-hodnosti-historii- v tomto duchu se totiž bude pokračovat, tak abyste věděli do čeho jdete)


Bratrstvo nikdy nestálo na kvantitě, ale spíše na kvalitě(loajálnost, RP, kooperace, spolehlivost, důvěra) a v tomto duchu bude probíhat i nábor. Nemáme zájem o hráče kteří mají hodně postav v mnoha organizacích, nebo pouze o namaxované levely. Avšak i tito hráči dostanou možnost získat hodnost "čekatel"(oficiálně v bratrstvu, avšak nejnižší hodnost= nemožnost ovlivňovat vývoj bratrstva, nedostupnost informací z porad, nemožnost hlasovat na velkých shromáždění svolá-li je rada)

Nábor probíhá od dnešního dne v Nulldenu, hledat dům s písmenem B(značka bratrstva), nábor bude ukončen až uznáme za vhodne, to je může trvat několik dní, měsíců


výhledový plán:
1) materiálně se zabezpečit(domy, pláště, nábytek, peníze, zbraně) = výpravy(+expení), těžba(+ podpora vlastních řemeslníků-jestli nějací budou Tongue Biggrin)
2) poté porada a stanovení si cílů.

jakékoliv dotazy mi pište zde do pošty.
Odpovědět
#29
OOC: Kolikrat si jeste musis nabit hubu abys pochopil, ze tenhle RT ti bude hazet klacky pod nohy od okamziku, kdy zacnes byt uspesny bez lezeni do jejich zadku? Uz si zapomel na neopravnene tresty od Mariny? Ja tedy ne. Vzpomen si na me.
Odpovědět
#30
OOC: Nemyslím že práca s GM na tomto sharde má čo do činenia s lezením niekam.

a) Skúste z času na čas robiť betatesty a podávať reporty ako veci fungujú.

b) Okrem rozvoja cechu pracujte na rozvoji vonkajšieho sveta. Z včerajších udalostí ohladne orkov a bratrstva stále nevidím nijaký zápis...

c) Skúste sa neobmedzovať len na PVP.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#31
(20.06.2014 v 14:32)Alvin napsal(a): OOC: Kolikrat si jeste musis nabit hubu abys pochopil, ze tenhle RT ti bude hazet klacky pod nohy od okamziku, kdy zacnes byt uspesny bez lezeni do jejich zadku? Uz si zapomel na neopravnene tresty od Mariny? Ja tedy ne. Vzpomen si na me.

OOC: pojd hrát, co bylo to bylo ne? Smile

jinak jakýkoliv další ooc(tohle je topic pro bratrstvo) prosím směřujte sem: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...2#pid82202

Brak: Přidány OOC tagy
Odpovědět
#32
19. Novu roku 337

Zápis z deníku Velitele, Drathart

Začínalo se stmívat a tak jsem se vydal k isharským branám, před kterými jsem se dal do řeči s kolemjdoucími. Vedl jsem poklidný rozhovor s osobou, cti a pozornosti hodné Menan a zároveň se k nám brzy přidružilo několik dalších obyvatel, když tu náhle všechny zaujal blížící se hluk, který se linul směrem z prostor Jarmarku.

Zanedlouho se objevila i příčina, která způsobovala tento hluk, byla jí parta hlučných orků, kteří sice byli jen tři, ale dokázali dělat bordel za deset. Jakmile nás spatřili zastavili se a začali se do nás navážet. Menam nazvali Horianovou děvkou a několikrát opakovali, že celá cesta až k branám Isharu patří jim a je tak jejich teritoriem, začali nám hrozit smrtí a na naše výzvy k jejich odchodu nebrali zřetel.

Proti této hrubosti jsem musel zakročit, vědom si toho, že strhávat na sebe pozornost může být riskantní. Orky jsme několikrát vykázali a varovali je před případnými následky. Jsem si zcela jist, i když neznám jeho jméno, že v čele té bandy byl nový orský náčelník, protože je pověstný nejen svou hloupostí a jednoduchostí, nýbrž i prázdných tlacháním a neschopností rozeznat chvíli, kdy je lepší ujet. Tento popis na něj padl bravurně a přesto jsme sebrali všichni odvahu a demonstrovali naší sílu jednotným postojem. Pomalu jsme se začali připravovat zbraně k boji, vědomi si toho, že máme oporu v tom druhém. Na Edwina jsem věděl že se mohu spolehnout, již několikrát prokázal své bojové schopnosti, zápal a nasazení, když jsme upevňovali své postavení co by Bratrstvo, ale co Menan? ta, která má veškeré mé sympatie nezalekne se boje? Obstojí v tváři tvář smrti!? Pomalu a jistě jsme začali zaujímat bojové pozice, Edwin pozdvihl své vybělené ruce do pozice, kterou jsem dobře znal, byl okamžitě připraven metat kouzla. Menan vytasila svůj meč a poklidně jej svěsila podel nohy, přičemž si pravou nohou nakročila tak, jako běžci před závodem.

Naposledy jsme Orky vyzvali k odjezdu, ale Orkové se našim varováním se jen vysmívali a stále opakovali to samé, že cesta je jejich a dokonce i tak ubohou lež, že čekají na Horiana. V tu chvíli nám došla trpělivost a zahájili jsme útok.

Pevně jsem chopil svou sekeru do svých rukou a po hlavě jsem se vrhl po náčelníkovi a ránou jej srazil z koně, přičemž ze sebe vydal zvuk podobný kvičení prasete a rychle opět skočil do sedla a začal prchat, avšak to již další jeho společníci byli zasypány ranami statečné Menan a pod jejími údery se v záchvatu obrátili na zběsilý úprk, přičemž Edwin pálil mocná kouzla všemi směry po protivnících, když tu najednou se náčelník orků pokusil na zoufalý a beznadějný poslední protiútok a zacíl si vybral Edwina, který však včas zareagoval, jeho nápřahu s obratností uhnul a stejně tak jeho četným pokusům o útok,rychle jsem vyběhl Edwinovi na pomoc a ranou sekery srazil náčelníka.
Chvíli na to ještě od nás a přihlížejícího davu obyvatel schytali pár kopanců a výhružných varování a poté se sebrali a odtáhli s hanbou pryč. Přičemž neváhali z dostatečné vzdálenosti po mě vystřelit šipku jedu, avšak z té jsem se brzo vzpamatoval. Všem okolo jsem dal ve známost, že tento podlý a zbabělý útok jen dokazuje, že orkové jsou pouhá zákeřná zvířata bez cti a hrdinové jen v partě, svědkové této události mi dali zapravdu a poté mi povyprávěli o šikaně ústrcích, kterými jsou orky vystavovány. Poplácávali nás po ramenou a šli jsme to zapít do hospody, kde nás půvabná mladá elfka obdarovala květinami za naše hrdinství...JO a taky jsme narazili na upíra...


poznámka: Nezapomenout koupit květiny tetičce Emě, zítra má narozeniny.
Vyzvednout spodní prádlo od švadleny a přinést ji ponožky na zašití.

(omlouvám se jestli jsem zprznil někomu jméno, nebo někoho nejmenoval)
Odpovědět
#33
Zima 23.Novu, 337.roku

Drathart, velitel a vůdce Bratrstva

Byl jsem až překvapen kolik starých brachů z Bratrstva mě vyhledalo, aby obnovilo pouto s Bratrstvem, stejně tak jsem byl překvapen tím, kolik zájmu a rozruchu stále vyvolává mé jméno, avšak již bez nepřátelství.

Za tu krátkou dobu co tu jsem, jsem ještě pořádně nestihl proniknout do poměrů, které panují, ale přesto se zdá, že Ishar je v troskách. Trhy kdysi plné kupců a lidí jsou poloprázdné, zdá se, že trpí i nedostatkem potravy. Tenhle ten úpadek lze spatřovat na pohublých měšťanech a stejně tak žebrajících. Jejich strach a starosti jim zatměly mozky a přestali se starat o věci veřejné a tak Horian může klidně vládnout, nikoho nepohoršuje že nebyl řádně zvolen tak, jako jeho předchůdci a nikdo se nestará o to, že vůle měšťanstva není nikým reprezentovaná, neschází se městská rada zastoupena cechy a Helmité, kteří dbali na morálku, se uzavřeli a izolovali ve svých tvrzích. Horian vždy jen sledoval své osobní cíle a nebál se pro ně ohnout, plazit i škemrat a prosit, stejně tak zabíjet, vyhrožovat, podvádět a lhát. Upřímně ani se nedivím jak daleko se dostal a že správcem zruinovaného Isharu je právě on, protože pod jeho správou nemůže nic zkvést.

Pamatuji si ho ještě jako obyčejného řadového vojáka dychtícího po uznání a který víc než zájmům města sloužil těm svým. Dychtivě nám donášel za malý peníz nejnovější novinky z Isharu a byl to on, kdo prozradil veškeré detaily chystajícího útoku na naše sídlo, dá se říci že díky jeho cenné informaci o směru a čase útoku jsme dokázali isharské a cypronské dobrodruhy rozprášit dříve, než-li se dokázali seskupit do bojových útvarů.

Ishar je jiný, celé to místo, jako kdyby skutečným prokletím nebyla pohroma, ale to co bylo ušetřeno. Bohatství a prestiž, kterou město disponovalo je v nenávratnu pryč. Náš kdysi obávaný nepřítel byl zničen sám sebou a zevnitř. Lidé snáší ústrky orků, jejich nadávky urážky a bití, čemuž přihlíží němý a slepý Ishar.

O trpaslících nikdo skoro nic neví a ty co potká tak o správě svých věcí nevědí nic. Elfové jsou snad ještě zhýčkanější panenky co kdy byly a přes své radosti, taktéž svou správu věcí ponechávají tu tam a tak celá tam zem stagnuje, je nehybná,spící stejně jak území nad kterým se snáší opar bolesti.

Tento spící kraj, je však skvělou příležitostí pro Bratrstvo, svým domovem jsme učinili Nullden a již jsme získali dost prostředků proto, abychom zaplatili poplatek za registraci u tamních úřadů a mohli tak se plně věnovat svým věcem.

Drathart, velitel Bratrstva

Když dopsal stránku v deníku, pomalu se přesunul k balkónu, když jej z jeho výhledu vyrušilo jemné zaklepání na dveře, Drathart se otočil a stráž Bratrstva zahalená v jejich typicky černém plášti, podala Drathartovi smotaný svitek pergamenu do jeho rukou. Drathart ně tázavě pohlédl, ale když se mu nedostávalo odpovědí, pokynem ruky jim poručil ať se vzdálí. Pomalu rozbalil pergamen a ještě se mu honilo hlavou o co by tak mohlo jít. Pozorně se začetl do zprávy a pomalu se jeho vážná tvář změnila až snad v dětský úsměv, odtrhl pohled od pergamenu a podíval se nepřítomným pohledem do dálky a pravil jen jediné slovo.....Kojak
Odpovědět
#34
Ze sídla Bratrstva se rozjely černý pláště všemi směry se správou o konání Velké rady Bratrstva(dnes 21:00)
Odpovědět
#35
Takže po včerejším trapasu to bude takhle:

1) OMEZENÍ PARTY CHATU: party chat se bude používat jen když půjde skutečně o nonrp sdělení. Otázky: kde je klíč atd. si nechte do hry

2) OMEZENÍ VULGARISMŮ: změní se naprosto komunikace v partě, nemám nic proti vulgarismům, ale včera to i na toho dobytčáka jako jsem já bylo moc.

3) DEJTE VĚDĚT KDY MÁTE(chcete) ČAS HRÁT: S časem na tom nejsme všichni nejlépe, takže mi každej prostě napíše kdy a jak má čas, nejlépe na celý týden. Protože obepisovat vás po jednom vážně nelze a pokud tak někdo neučiní nebude o akcích prostě informován a zvážně pak zvažuji mu zamezit na akci i účast. Akce Bratrstva jako třeba oblíbená "hon na škodnou" pak bude zohledňovat jen ty hráče, kteří mi dají vědět, kdy mají čas. Nejlépe mi prosím vás tento časový přehled posílejte vždy na celý týden a taky mi napište kolik hodin týdně jste ochotni hrát.

4) AKTIVITY BRATRSTVA: Včera bylo lognuto 27 hráčů, jestli to takhle půjde krásně dál, začneme na plno rozvíjet aktivity Bratrstva. Tedy jak jsem řekl až bude 20+ online.

5) TEN KDO NEMÁ ZÁJEM ÚČASTNIT SE PORAD, AŤ MI DÁ VĚDĚT DOPŘEDU, PŘÍŠTĚ NA NI NEBUDE POZVÁN A BUDE ČEKAT VENKU. (Toliko k výkřikům jako rychle, honem, rychle jdeme zabít to a to)

Excl6) POVINNOST SLEDOVAT TOTO TÉMAExcl - samozřejmě ocením i jakoukoliv snahu o to přispět rp zápisem z událostí Bratrstva, v tomto má každej volnou ruku a budu jen rád, když jej bude využívat podobně jako já.
Odpovědět
#36
Nóóó... Co se týče mého hraní (Menan) je to otázka desítek hodin času, ovšem od pátku do příští neděle jsem pryč bez možnosti se připojit k netu. :/

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#37
Čas mám většinou tak od 18-19:00 do 22:00 o víkendu pak i do pozdnějších hodin.
Jinak co je v partě je v partě, to byhc neřešil, samozřejmě teda se tam nemaji probirat ingame věci, na ktere se mužeme zeptat ve hře - ale taky bych to nějak nehrotil, to by jsme tu byli do rána než by jsme si všechno řekli in-game Smile Zvláště když jde o členy bratrstva, na to fakt čas není, všechno každému vysvětlovat zvláš in-game když se to dočetl už na foru, nebo na icq.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#38
1 Velká zakázka

(externí sdělení)

Po mnoha místech a vývěsných tabulích se objevuje následující žádost.

Bratrstvo se již usadilo ve svém novém sídle a tak je na čase jej přizpůsobit potřebám bratrstva a proto hledáme zkušené řemeslníky, kteří by byli ochotni udělat větší zakázku. Požadujeme:

1x kaspářskou figurínu
2x vývěsnou tabuly
7x skřín s policemi
3 x malý svícen
10x velký svícen
7x zdobený stůl
14x obyč dřevený stůl(ti co se skládaj)
5x černý trůn
5x červený trůn
1x alchymistický stůl
1x drátenický stůl
10x truhla, levnější(dřevěná?)
10x bedna
2x knihovna

Zakázku chceme dát jen jednomu zájemci, který nám nabídne nejlepší cenu. Hotovou práci si pak přebereme v nulldenu. Ve smluvený den a hodinu.

(tak šup šup, at se ta ekonomika trochu hýbá Tongue)
Odpovědět
#39
OOC: Pro objednání čehokoliv od hráčů lze vytvořit Zakázku/Objednávku (nebo více) a vyvěsit ji (je) na patřičnou vývěsku (jedna je v Isharu, jedna je v Cyproně). Svitky "Objednávka" umí vyrobit krejčí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#40
(25.06.2014 v 17:23)Whitey napsal(a): OOC: Pro objednání čehokoliv od hráčů lze vytvořit Zakázku/Objednávku (nebo více) a vyvěsit ji (je) na patřičnou vývěsku (jedna je v Isharu, jedna je v Cyproně). Svitky "Objednávka" umí vyrobit krejčí.
OOC: Nikdo z nas neumí číst ani psát XD proto tuhle formu, zakázka už vyřízena- šlo mi taky o obchodní RP- jednání face to face
Odpovědět



Skok na fórum: