Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.2
#21
stejny vysledek jako colwyn. sipky uz tam zustavaj
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#22
Díky, za šipky jsem rád...
... a teď, co s mapou. Další testovací verze, zkouším se vracet zpět k původnímu stavu... nejprve vyzkoušejte, jestli funguje nalogovat (nehýbat se) a zobrazit radar. Teprve pokud by toto fungovalo, zkoušejte zoom a zmenšení/zvětšení radaru.

P.S. radar mějte v maximální velikosti (myšlena velikost rámečku)

<soubor stažen v reakci na Colwynův post>
#23
Stále je to divočina. Nezpozoroval jsem změnu.
#24
Další testovací verze, stejná pravidla jako v předchozím postu...

P.S. děkuji za neuvěřitelnou trpělivost!
#25
http://www.youtube.com/watch?v=9BMCXr41ZY0

urcite zlepseni. v nekterych pozicich zoomu to funguje v jinejch to dela to co driv.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#26
Potvrzuji... funguje to pokud to neoddálím 2x, 4x, 5x, nebo 6x od největšího přiblížení.

A také při několikátém relogu mi vyskočila tahle roztomilá chybka.
[Obrázky: chyba.jpg]
#27
Neviem či to patrí sem, ale ja mám taký problém, že mne tento klient nejde vobec spustiť. Ked ho spustím, tak sa mi ukáže že Manawydan, ale potom len čierno.
Nevedeli by ste čím to može byť?
#28
Jo to zoomování je lepší, jak píše Colwyn. Některý zoomy jsou pořád mimo.

Jinak v aktálním ofiko vydaným klientovi nefunguje průhlednost, ale v tomhle testovacím zase jo. Tak aby v tom nebyla nějaká bota
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
#29
Problem je opet v grafickych kartach, kdy kazda si dela co chce Smile BTW co mate za karty ?
#30
ATI Radeon Xpress 1250 (build in na základovce)
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
#31
nejakou intelackou integrovanou. http://www.intel.com/support/graphics/intelgm965/
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#32
Nj zase tihle dva Smile S tema je vzdy problem Biggrin Geo to cele predelava, tak snad prijde na zpusob, kterej bude funckni na vsech kartach jako svetla.
#33
Se mnou nikdy problem nebyl to si vyprošuju Smile Olympiády jsem se nikdy neúčastnil
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
#34
s olympiadou jsem predtim problem nemel ..
navic mi to ted v nekterych urovnich zoomu slo spravne, tekze si myslim ze bude na spravne ceste
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#35
Samozrejme rec byla o Ati + integrovane grafiky od intelu.
#36
Jel jsem na koni po cestě z Isharu a přepadla mě tahle chyba.
   
Kód:
[-Error-] [04.07.2010 12:36:55]: System.ArgumentException: Cilove pole nebylo dostatecne dlouhe. Zkontrolujte index destIndex, delku a dolni meze pole.
   v System.Array.Copy(Array sourceArray, Int32 sourceIndex, Array destinationArray, Int32 destinationIndex, Int32 length, Boolean reliable)
   v   .(Int32 , Int32 )
   v   .(Int32 , Int32 )
   v   .(Int32 , Int32 )
   v  .(Int32 , Int32 , Int32 , Int32 ,    , Boolean ,    )
   v  .(Int32 , Rectangle ,    )
   v  .()
   v System.Threading.ThreadHelper.ThreadStart_Context(Object state)
   v System.Threading.ExecutionContext.Run(ExecutionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state)
   v System.Threading.ThreadHelper.ThreadStart()
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
#37
Stejný problém, když jsem se teleportoval po isharu.
#38
Stejnej problem (viz Gm forum) kdyz jsem skocil na Sokara v Isharu. Bohuzel pri relogu se me nepodarilo chybu znovu vyvolat.
#39
Tato chyba se mi pred par dny take behem 1-2 hodin nekolikrat ukazala. Relog mi nepomohl. Predpokladal jsem chybu u sebe. Po reinstalu UO se zatim neobjevila znovu.
#40
Inak jedna velmi dlhodobá chyba ktorú už vnímam skôr ako normálnu vec...

Ak niekto zaklope na dvere a ja otvorím tak nikoho nevidím, do doby než sa sám nepohnem.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 203 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 431 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 681 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 169 013 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 403 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: