Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novinky na webu
#41
Dneska večer se na to podívám určitě, konečně mám volno.

Update: povedlo se! Statistiky jsou zachráněny a doplněny...
Odpovědět
#42
Dobrej den, dnes sem se tak nejak dozvedel, ze je tady muze byt jeste celkem dost lidi kteri vubec nevedi co je s manawydanem, jelikoz .cz domena porad neni dostupna. 
Mel sem dhodnutej obchod s nekym prez forum(ja vim chybi RP ale dozeneme az se spojime ve hre, jelikoz to take neni lehke..) no a jelikoz od 6.8. se vubec nenalogoval na forum tak sem mu poslal mail a zistil sem, ze on do ted nevedel, ze to ted bezi pod .eu domenou. 

No a podle mne neni jedinej, jelikoz ja sem se to dozvedel take jen po tom co jsem nalogoval po par mesicich na icq a napsal sem jedine osobe co mam v kontaktech z manawydanu.. 

Nevim jak to ted s .cz domenou vypada, ale treba by nebylo od veci poslat email na vsecky registrovane(aktivni) accounty aby lidi vedeli co se deje. Co vy na to?
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#43
Přimlouvám se taky za zaslání emailu všem hráčům (je-li to technicky možné).

Osobně mi trvalo skoro 3 dni, než jsem po dovolené zjistil, že je možné nalogovat i při nedostupné doméně.

Zejména pro hráče bez mimoherních kontaktů může být současná situace matoucí a působit přinejmenším divně.
Odpovědět
#44
No vidíte, kdybyste sledovali náš Facebook, o všem víte odtamtud.. Smile
https://www.facebook.com/UOManawydan/
Ohledně možnosti zaslání hromadného emailu se pokusím zjistit naše možnosti večer/v noci, díky za návrh.
Odpovědět
#45
FACE .. boOOok ...co to je ...

Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#46
Let me google that for you
Odpovědět
#47
Obávám se že ve chvíli kdy to provedeme tak nás seznam a jiní zařadí mezi spamery.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#48
Taky se trochu obávám. Nejde jen o seznam, ale i o náš hosting.
U hromadných emailů jsou ale i další problémy. Nebojím se, že by nás za to někdo chtěl zabít, ale obecně se spíš postupuje metodou "opt-in" k příjmu hromadných emailů, který imho při registraci emailů neproběhl. Metoda "opt-out" již obecně nebývá považována za dostatečnou, či přinejmenším etickou v rámci zavedených zvyklostí.. Snad jedině že v tomto případě by se mělo jednat o výjimku, protože by se nejednalo o obchodní sdělení, ale zas tak do hloubky to nemám prostudované.

Každopádně není to až taková sranda, vzít těch pár stovek emailů a prostě poslat zprávu. Smile Ať už tedy technicky či legislativně.
Proto bych především i Vás hráče rád požádal o šíření této zprávy Vám dostupnými kanály. Já sám jsem obepsal těch pár lidí z ICQ, kteří jsou ještě aktivní + jsem hodil tu zprávu na Facebook, kde máme cca 170 příznivců..
Odpovědět
#49
ta si z fora/hry najdi kdo za posledních pár měsíců lognul a koho by tato zpráva mohla zajímat a ty obešlete
Odpovědět
#50
Poslal jsem to z fóra po dávkách (na uživatelskou skupinu Registrovaný), v adminovi MyBB je tool na odesílání emailů. Ze hry tuším ani není možnost snadno získat seznam uživatelů, co logovali posledních XY měsíců, natož včetně emailů, muselo by se ještě řešit nějaké párování s údaji z DB.
Odpovědět
#51
Email dorazil(gmail) Smile
byl uplne v pohode, prehlednej a slusne napsanej, mne by potesil kdybych o zmene domeny nevedel Smile
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#52
Děkuju za zprávu.. Tak aspoň někam to dorazilo.
Přiznám se, že mně na seznam na herní účet nedorazilo nic. Sad Když jsem ale testoval jednu zprávu poslanou přes profil uživatele, dorazila v pořádku. Možná je to tedy u Seznamu jak psal Whitey.
Odpovědět
#53
Marina se uz lekla, ze Manawydan zahynul (podivat se na stary mail me nenepadlo). Je hezke videt, ze to tu i po tolika letech stale funguje. Smile
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#54
Ale néeee.... to by bylo větší haló, hlavně od našich haterů Smile
Jen jsme měli problémy s doménou CZ (dlouho neaktivní člen, pak nám jí ukradnuli z aukčního servru), ale konečně je v našich (Geovo) rukou.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#55
Hlasim, ze nam na webu od posledniho padu nefunguje statistika pripojenych hracu.
Nevim, jestli se to vi nebo ne Wink
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět



Skok na fórum: