Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.3
#1
Byla vydána nová verze obsahující úpravu mapy a ošetření velikosti textur podkladu pro gumpy (ocení hlavně GMs u spawner gumpu).

Pište sem chyby, aktuálně mám hlášeny dvě záležitost, kterým se budu věnovat:

- fullscreen
- sesedání z koně a nasedání na koně

Také čekám na Colwyna, jestli mu znovu naskočí ta chyba s pádem klienta...
#2
Když jsem procházel kolem Cypronského mostu, tak mi ho to kompletně rozhodilo, když jsem se na to místo o půlhodiny později vrátil, vyhodilo to chybu a spadl klient, teď je vše v pořádku. Screen chyby: http://leteckaposta.cz/327595678
Když jsem šel kolem mostu do Cyprony, ukazovalo mi ho to aprosto rozhozený, když jsem se k němu po pulhodině vrátil, tak při přiblížení na dohled padl klient, ted je vše v pořádku.Screen chybové hlášky
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#3
Jezis co to je za blbou modu hazet obrazky na leteckoupostu, uloz.to apod ? Uloz obrazek jako JPG a hod ho na forum (pokud nejde, rekni) a nebo jsou dalsi sluzby na obrazky, treba imageshack.us apod.
Ted jsem se chtel na ten obrazek podivat a .... prdlacku bo me nejde stahnout Smile
#4
No, jak se vkládají obrázky jsem tak nějak nepochopil...Původně jsem to chtěl dát do přílohy, ale ta se odmítala přidat, tak mě nenapadlo nic lepšího než ta letecká pošta.

screen chyby
Tak tohle jsem našel ve Vilhelmovicích, předpokládám že v mapě to taky není.
A další pád se stejnou chybou v Isharu.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#5
Joooo joooo to bude ono. Dik.
#6
Jinak zjistl jsem, že z nějakého důvodu přestalo fungovat kopírování na vývěsku.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#7
Opraveny chyby s padáním a chybným zobrazováním krajiny a statiky.
Ověřím hlášenou chybu s kopírováním na vývěsku (předem se ale zeptám - neudělal sis makro na CTRL+V?).

V této verzi jsem se nedostal na Fullscreen ani na sesedání/nasedání na koně, přesouvám to do další verze.

Aktuální verze je 10.4.4, proto uzavírám toto téma Biggrin



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 179 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 670 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: