Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ
#61
Server monentalne nejede kvuli chybe ve scriptech. Hned jak bude opravena, bude server znovu nahozen.
#62
Nas web na adrese http://www.manawydan.cz je zpet (komu se jeste stale zobrazuje neco jineho, musi nejakou dobu pockat na aktualizace DNS zaznamu providera)
#63
Koukám pozoruji chybu v serializaci - hledám co se děje.
Opět běžíme.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#64
Mame opet a stale se opakujici chybu se serializaci, takze nez to nejakej scripter opravi, server bude dole.
#65
Tak snad už jsme online - předchozí chybu jsem sice opravil, ale pak jsem udělal chybu jinde a kvůli ní se to nezkompilovalo správně...
No nejsme machr, já vím, tak to se mnou vydržte Smile
I když status nahoře tvrdí něco jiného - SERVER BĚŽÍ!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#66
Status nahoře je funkční a snad funkční i zůstane Ninja
#67
Toto je citace z interního fora RT. Omlouvám se všem, které jsem tím zklamal, omlouvám se i těm, které můj odchod potěší, neboť mé záměry byly dobré.


Takže OPO (one person only) týme, po diskuzi s Whiteym sem se jasně rozhodl.

MW je chaotická změť názorů, obviňování jeden druhého a bezcílného myšlení.

Manawydan nebude nikdy fungovat, dokud nebudou fungovat lidi, kteří se ho snaží realizovat.
Mé pracovní vytížení nebyl žádný výmysl..byl to holý fakt a bohužel ještě je..., při snaze se pobavit o budoucnosti ohledně MW s naším už v podstatě jediným skripterem, sem byl rychle nasměrován k odchodu a já se mu nebráním, neboť sám nemám motivaci pracovat v týmu s lidmi, kteří se v podstatě nemají rádi a plyve jeden po druhém jedy. (včetně mě...) a jelikož já sám takový být nechci, odcházím.

Těšilo mě, bylo tu pár věcí zajímavých. Občas i ta týmová tendence se tu pozdvihla, ikdyž rychle vyšuměla do ztracena Smile .

Nikdy neříkej nikdy, ale nevěřím, že by tu měla být pozitivní změna.

Dělejte eventy a nějaké akce, kterými tu zabavíte tu trošku lidí, co tu je, ale bohužel mám z toho pocit, že je to jen mazání medu kolem huby...
Neboť hra samotná má být schopná hráče bavit..ne jen serie eventů a kdo ví čeho...to má být jen bonus.
Hráč by neměl nikdy dosáhnout maxima..měl by mít furt možnost za něčím jít, ať už jsou to lvly, nebo majetek , získávání slávy, či nových přátel. Taková byla moje idea, ve které jsme se tu moc neshodli no.. Smile

Jak jsem řekl, práce mám teď požehnaně + muzika mi dá taky zabrat, čas na MW by byl z mé strany vyloženě oběť, kterou bych rád učinil, ale jen za podmínek, že jdu pracovat s lidmi, které mám rád, popřípadě si snimi alespoň z většiny rozumím. Tu motivaci nemám...stačí mi Whiteyho rada "pokud nechceš dělat za těchto podmínek, tak nashledanou!".

cituju tu Whiteyho ne proto, že bych mu chtěl nějak uškodit nebo něco..to určitě ne..ale třeba že to v něm taky hne a pokusí se udělat podobný krok, jaký sem chtěl udělat já, je to slepej blázen co to tu furt drží nad vodou..ale bohužel je slepej, myslím že sám si nedokáže přiznat to co by tu viděl, kdyby otevřel oči. Marní tu čas... sám to tu bude dělat ještě dvacet let a questaři poslouží pouze jako záplata na roztrženej pytel se skripty a kdo v dnešní době chce děravej, místy zaplátovanej pytel, když už může mít moderní chromovanej kufr s otevíráním na heslo.

Rád bych na závěr tohoto srdcervoucího rozloučení použil otřelou frázy "však vy víte, co tím chci říct" , abych to tu nemusel dál rozvádět, jenže nejhorší je, že polovina z vás to ani nepochopí tak, jak bych chtěl, nebo jak by měla Smile, prostě to je MW a lidi tady v něm.

Budiž vám tu oporou těch 20 lidí online a těch 200 offline, co tomu nevěří, tak na ně nemyslete...

Pracoval jsem tu rád a dál bych pracoval, ale jen za určitých podmínek, které jsem už uvedl. Prostě bych musel v MW věřit..věřit v lidi tady.

Měj te se.. bylo mi ctí i získat takovouhle spíše negativní zkušenost.

No a Stigu, však mi se budeme bavit dál Smile.

PS: jistě vám nebude vadit, když tohle dám přečíst i hráčům, chci aby i oni znali důvod mého odchodu, pač byly i tací, kteří mi věřili, bohužel jsem je musel zklamat, prostě jsem neuspěl, nerozhýbal jsem ten ztuhlej tým... svou porážku plně přiznávám. Omlouvám se.
#68
Litoval bych tohoto odchodu - Myrsha byl přínosem pro MW - pokud by to byl odchod z aktivní služby.
Takto pouze říkám: Na shledanou.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#69
Nepoužívejte prosím Barda. Některá z jeho funkcí shazuje server. Děkuji.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#70
Odpozorovano: pada to pri hrani jedne z melodii (hraje na jeden nastroj a po par minutach to spadne... kde presne tak to jedine z logu). jinak mam dojem ze za to muze buben a nebo harfa/loutna...
#71
POZOR

1, V brzké době dojde k úpravě systému odlogování v dungeonu.
Tento systém byl ustaven proti lidem kteří kempovali u truhel v dungeonech - po určitém čase offline je to automaticky vyhodilo z dungu ven.
Protože je tento systém často zneužíván, bude upraven:
- po 30ti minutách offline v dungeonu budete označeni za mrtvé
- po nalogování se objevíte jako duch na kick pozici dungu + v dungu se objeví vaše čerstvé tělo.
Jako bonus za toto ztížení budou upraveny odměny v dungeonech. (XP a loot)

2, Bude upraven přesun pomocí helproomu, stejným způsobem
Tj. při použití helproomu bude přenesen pouze duch, na původní pozici zůstane tělo.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#72
Počínaje touto chvílí
MAŽU KAŽDOU POSTAVU, KTERÉ NĚKDO Z RT ZMĚNÍ SKILLY.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#73
Zjistil jsem nový způsob supportu: Jedna postava z účtu platí, druhá postava stejného účtu dostane zboží.
Stanovuji trest: delete batohů supportujících postav, delete prostředníka (krafta od kterého se nakupuje).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#74
Dneškem vstoupil do hry nový trest / odměna:
Snížení nebo zvýšení počtu postav na účtu.
Pokud budete neustále zakládat nové postavy, aby byly "bezúhoné" a lumpačit s nimi, čeká vás omezení jejich počtu - klidně i na jedinou.
Za odměnu je pak možné počet i zvýšit - nedovedu si ale představit na co by někomu dobře hrajícímu bylo víc než pět postav.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#75
DŮLEŽITÉ:
Požadavky hráčů nebo hráčských skupin budou řešeny POUZE pokud budou SPRÁVNĚ podány:

Pokud bude něco chtít hráčská skupina, požádá o to veřejně ve svém informačním topiku na fóru.
Pokud bude něco chtít jednotlivec a nebude to bug, požádá o to veřejně na fóru.

GM page slouží k řešení aktuálního problému ve hře.
ICQ a PM slouží k soukromé komunikaci.
Ani jedno není určeno k vznášení požadavků k RT.

Důvodem k této úpravě komunikace je narůstající kolečkování GM (jeden vám to odmítne, tak oslovíte dalšího, až obejdete celý RT) a následné hádky o kompetence v RT.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#76
Udělali jsme si malé statistické počítadlo (ještě ho rozšíříme):

Statistika od 12.3.2010 0:42:21 do 14.3.2010 19:52:35 (tj. za 67 hodin):
20 nejlootovanějších předmětů, bez reagencí:
116559xSilverCoin
6643xArrow
2371xBone
2284xRawRibs
2179xFeather
708xSpiritItem
491xPlainShirt
484xShoes
341xBandana
274xShortPants
210xClub
198xLongPants
185xDirt
176xApple
166xSkullCap
157xShortSword
155xBow
153xSpear
149xSmallFur
145xShortBow

20 nejzabíjenějších NPC:
671xGreyWolf
644xThiefSword
534xThiefMace
453xThiefBow
452xSnake
380xSlime
231xRat
212xCrow
206xSparrow
171xHarpie
155xGiantRat
154xOchreJelly
141xWildDog
137xJackRabbit
119xSavageFighter
111xGoblinArcher
111xGiberling
110xWarDog
109xSkeleton
108xGoblinFighter
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#77
Důležité !
Pokud se účastníte Boc a budete něco donášet do stavebních kontejnerů - kontejnery se seznamy - je potřeba ab yjste nepředávali věci z batohu vašeho koně do truhly, ale z vašeho batohu do truhly, jinak si vaše zásuhy připíše váš kůň, který by si pak mohl zasloužit lepší místo v cyproně než vy ... Smile
a to myslím vážně - to není apríl Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
#78
Jak jste si možná všimnuli, tento týden jsem moc nereagoval. Vzaljsem si chvíli volna od MW, a přemýšlel. Zde jsou výsledky:

1, Přitvrzení vztahů mezi RT a hráči
Už mě nebaví řešit nekonečné tahanice mezi RT a hráči, kteří byli za "nevinou průpovídku a wordchatu" děsivě potrestáni pomocí [mute a podobně.
Současní členové RT mají moji důvěru při stanovení za co a jak trestat. Nebudu hledat v logu ani jinak řešit spory hráč vs. člen RT, je to čistě mezi vámi dvěma.
Současně s tím upozorňuji že členové RT jsou jedinou a nejvyšší autoritou na MW. Rozmyslete si dobře co a proč píšete do hry nebo na jejich ICQ. RT jsou lidi jako vy (snad s mojí malou vyjímkou), ale bohužel sedí na tom lepším konci drátu.

2, Jmenuji Erin na post šéfa kvestařské části RT.
Má ode mne plnou moc provádět zásahy do evetů, do historie, do Boje o Cypronu (vyjímkou je udělení Prestiže, tu dávám stále já sám). Pokud ona řekne že něco jde/nejde, je to jako bych to řekl já. (platí i pro RT) Nejde o žádné personální zemětřesení nebo přidávání práce, jen o přidělení pravomoci.

3, Vývojové plány MW
Pracuji na percích (respektive začínám), po jejich odlazení bude následovat reset perků + pokus o zabudování CS3 do systému. Následovat bude revize a doskriptování modliteb a kouzel.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#79
Děkuji RT za jeho činnost. O její kvalitě svědčí zajímavá statistika:
http://www.manawydan.cz/?cont=gamestats
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#80
Minimálně dnes budu bez notebooku (reinstalace), tak prosím neshazujte server... Biggrin
- kvůli urgentním záležitostem otravujte Whiteyho, on bude otravovat mě a já za ním přijdu a opravím to u něho...

Update: cca za půl hodiny dostanu z5 svého miláčka, zítra ráno bych tedy mohl být opět operativní, v rámci možností...

Last update: IT'S ALIVE!!! Bwahwawaaa... Biggrin



Skok na fórum: