Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vzpomínky na betu
#21
(20.01.2011 v 13:10)Retromancer napsal(a): Byly to moc fajn časy Smile Pamatuju si, že na tu masáž v sauně u drowů koukalo v invisu i pár GM Smile

Tys jeste tu? Hrajes aspon? Biggrin
Odpovědět
#22
(20.01.2011 v 14:39)Elerra napsal(a):
(20.01.2011 v 13:10)Retromancer napsal(a): Byly to moc fajn časy Smile Pamatuju si, že na tu masáž v sauně u drowů koukalo v invisu i pár GM Smile

Tys jeste tu? Hrajes aspon? Biggrin
Nehraju. Neskončilo to tenkrát v dobrém. Nakonec teprve nedávno mi byl přes prostředníka odbanován účet na fórum. Ale to je jedno, to nemá smysl nijak řešit - je prostě fajn zavzpomínat. A tak trochu potěší, že si ještě někdo vzpomene na některý můj dung, quest nebo event Smile
Odpovědět
#23
Uh... promiň staříkovi jeho paměť, proč jsme tě zabanovali?
A vůbec, koukej hrát, nebo uvidíš!
(je dobré vidět staré známé)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#24
(20.01.2011 v 17:12)Whitey napsal(a): Uh... promiň staříkovi jeho paměť, proč jsme tě zabanovali?
A vůbec, koukej hrát, nebo uvidíš!
(je dobré vidět staré známé)
Vysvětlení jsem ti postnul na ICQ, je to už opravdu hezkých pár let. Ale myslím, že nemá smysl se v tom nijak vrtat.

Na hraní není nějak moc času, na RP shardu bych už asi nebyl nijak užitečným hráčem. Smile
Odpovědět
#25
Par ruk schopnych cehokoliv bych urcite upotrebil Biggrin
Odpovědět
#26
Hehe, tak v starej parte Drowov sa bolo vždy na čo pozerať O: -), škoda, že hneď vtedy, ako bol tuším po Vianociach (alebo počas) spustený shard pre ľudí, ktorí zaslali prihlášku a boli vybraní nejakým spôsobom, som nalogoval do Tziru, pobehal, nikoho a nič nepoznal a ani nechápal, odlogol a už som sa tam ukázal až ku koncu B1. Ako som kukal niektoré staré screeny, tak som prišiel o kopec dobrých zážitkov, ale aspoň ma hreje pocit že som tu v podstate od začiatku, ak nerátam alfu.

A musím sa pochváliť :p pamätám si, že som bol prvý Drow, ktorý umrel na B2, z toho mám aj ten "titul" pod menom, tuším, že ma upižlali mrchožrúti, alebo tak niečo. Sakra, veru vážne som sa na tomto sharde poriadne neraz zabavil... ale stále ma to presvedčuje, že nikdy však nešlo o systém, ale o ľudí, s ktorými hráme. Smile
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#27
Tvoje nejlepsi postava byl stejne alchimista. At uz jako doplnek v boji ackoliv si porad nan nadaval, nebo jeho mrzoutske rpBiggrin
Odpovědět
#28
Uff, na jeho RP si už ani (našťastie) nespomínam.
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#29
Se nediv, že si na hru se mnou na MW moc nepamatuješ, když jsi vždycky končil jak jsem se objevil a měl jsem chuť ke hraní na MW. Biggrin
Odpovědět
#30
Hehe, to je holý fakt. Dúfam Ary, že vás tu uvidím, ak bude možnosť hrať Drowa. Wink
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#31
No k aktivnímu hraní už se asi těžko vrátím. I když je pravdou, že se starou gardou bych si rád zahrál a často mě mrzí, že už nehrajeme... Teď jsem ale spíš zralej na nějakej sraz nostalgie než se pouštět do hraní uo. Laugh
Odpovědět
#32
(22.01.2011 v 17:52)ARY napsal(a): No k aktivnímu hraní už se asi těžko vrátím. I když je pravdou, že se starou gardou bych si rád zahrál a často mě mrzí, že už nehrajeme... Teď jsem ale spíš zralej na nějakej sraz nostalgie než se pouštět do hraní uo. Laugh

Ve stare garde? Fajn ale bos jsi tyBiggrin nikdy ti neodpustim jak jsi zkazil Martina....

Grimmwold/Teiravon/MW:

"Nemam zbroj...."
"Tam a tam je vendor..."
"Rozbila se mi zbroj."
"Oprav nebo kup novou!"
"Achjo..." *odbiha, odlog*
"Ty vole proc nejsi Ary. Sem prisel rek ze chybi zbroj, on sahnul do truhly a dal mi zbroj 2x lepsi jak tu starou"
Odpovědět
#33
Já vás soustavně kazil všechny co jste se mnou hráli. Biggrin Dělal jsem vám druhou maminku, co když se vám něco posralo, tak jste si přišli mi poplakat a dostali jste lepší hračku než jakou jste měli předtím. Laugh
Odpovědět
#34
To nám je všetkým jasné. Wink
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět



Skok na fórum: