Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jen si chci neco ujistit
#1
Ahoj tady Edwin.. jen se chci zeptat proc se muj prohresek neresil normalne soudne a proc to hned resilo GM kdyz to bylo resitelny i pres soud ? . Penize sem mu s polovinou vratil, nezabil sem ho ani sem ho neomracil, jak sem se jako choval nevhodne ??to ze sem rekl at mi ten trest uz da??... Ale toje fuk jen sem chtel vedet nebo sem si myslel ze tydle veci se resi normalne pres soud .. dik za odpoved Smile
Odpovědět
#2
Nepovolené PvP - Porusil si pravidla serveru a jsi za ne trestany jako hrac ne jako postava
Nepovolený loot - Opet ty sam ne postava
Nevhodné chování při řešení prohřešku - Opet jako hrac...

Nevim co presne se stalo, ale herni dohra je porad realna. Do ted jsi byl potrestat ty a ne tvuj char.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#3
Nevhodné mi přijde hovořit o tom, že GM, které s tebou řeší trest nařkneš po chatu ze supportu (ano, i když si to udělal stylem "slyšel jsem že..") = neprokazatelná pomluva + další řeči.
Jinak viz post výš, co napsala Eržika. Na RP trestu je tento systémový trest naprosto nezávislý, to není naše věc, jako hráči si řešte co chcete.
Odpovědět
#4
Prohřešky proti pravidlům nejsou nikdy řešeny IG, zejména ty u kterých je trestem vždy BAN.
Vzhledem k tomu že minimální trest za PvP bez flagů je 14 dní BAN jsi z toho vyváznul ještě dobře. (neznám okolnosti)

Pokud má kdokoliv jakékoliv podezření na GM support, pište ho na fórum (ideální veřejné slyšení) nebo mě na PM.
Ohánět se tím ve hře nebo někde po ICQ opravdu nepomůže.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
Ano, trest mohl být i o dost vyšší, záměrně jsem prosazoval pouze týdenní BAN, protože věřím, že už se to nebude opakovat a protože snad nedošlo k omráčení, ale jen napadení.
Odpovědět
#6
dik za odpoved Smile
Odpovědět



Skok na fórum: