Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení k pádům
#1
Dnes kolem 14:30 došlo k pádu zaviněném manipulací s kroužkem na klíče. Najde se dotyčný a řekne jak k tomu došlo? Pomohlo by mi to v řešení toho pádu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
dnes 14:30 a včera ve večerních hodinách došlo k pádům zaviněným otevřením položky informace v herbáři a kliknutím na informace při sběru bylin
od Garaina
kecá zkusil to znova Biggrin možná je to i moje chyba měl sem ten herbář v domě zamčený zabezpečený odjistil a tak a předal Knotkovi a ejhle náhle to shazuje server. čas 23:50 - 55 reál na mém pc zde na forum 21:54... (možná do mám domrvený já ten čas).
Odpovědět
#3
tak to vypadá že shazuji server... Postava Garain 1541 1940 0 v ohrade jsem se snažil popravit koně za pomoci třísek (cestička) prskavky a plamenného biče v počtu 4/5. když se plamen dostal pod prskavku spadl server.
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět
#4
Popravit koně? Proč proboha Biggrin
Chybu jsem opravil, po restartu to bude ok.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
hlásím se k pádům dnes kolem tři čtvrtě na dvě ráno...chyba- použití lektvaru na noční vidění...netuším ale jaké musí být podmínky jen vím že jsem tak udělal v dungu skřítek 5605 1098 0
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#6
Opraveno, chyba byla v poslání buff/debuff ikony efektu nápoje.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
dnes před chvílí pád způsoben otevřením psacího stolu který je zabezpečen
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#8
Teď spad server, a mám pocit že za to mužu já, zkusil jsem ten popis postavy přes ten svitek a když jsen napsal tak dvě slova tak to padlo, má to s tím něco společnýho ?

Odpovědět
#9
jo má....ale asi za to nemůžeš ty...teď sem to shodil třikrát za sebou když jsem si do profilu napsal jen tři tečky a dal enter...těsně poté to padlo....třikrát...jinak sorryBiggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#10
Takže to padá kvuli tomu.

Odpovědět
#11
ale když napíšu pár souvislých vět tak nicSmile
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#12
Chybu jsem našel a opravím.
Ten gump nepočítá s třemi tečkami - tečky používá jako oddělovače vět a pak si ty věty sestavuje zpátky (neptejte se mě proč). Tři tečky jsou tak pro něj tři prázdné věty... a dál následovala chyba laicky nazvaná "neošetřený null" (pokus použít proměnnou která nemá přiřazenou hodnotu). Nepoužívejte tečky těsně za sebou (ani dvě) a já se podívám co se s tím dá dělat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#13
Pak mi to ještě někdo shazuje výrobou, ale nemůžu najít kdo a jak.
Naposledy 23.1.2011 21:39:13.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#14
to je ten stůl je to výrobní kontainer
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#15
Který stůl?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#16
viz příspěvek číslo 7
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#17
Dík, nevšimnul jsem si. Teď by to snad už padat nemělo, snad jsem to konečně opravil (až po restatu!)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#18
Pád před chvilkou byl možná způsoben mým pokusem o editaci profilu NPC.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#19
Možná jsem teď způsobil dva pády pokusem o otevření úkolníčku...
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#20
Jde o chybu v interakci (asi tvé), nebo v její interpretaci:

Chyba výrazu: Text(NumericTag(IgniPyro_kouzelnik_nbq)) [na pozici: 38]
Nerozpoznaný výraz/hodnota
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: