Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení k pádům
#41
Jdu to prověřit...
Odpovědět
#42
... dnešní pády způsobily dvě příčiny:
1) během krvácení docházelo ke smrti a následné chybě ve skriptu
2) někdo nasazoval zbraň až po štítu (hehe, trapné, ale stalo se)

Mimochodem, ta druhá chyba je tam už čtyři měsíce, ale doposud nikdo tuto kombinaci "oblékání" nezkusil Biggrin

Nic, obě chyby by měly být v tuto chvíli opravené, server běží.
Odpovědět
#43
Koupil jsem si róbu, pokusil se jí nasadit, server spadl a když naběhl, zmizely mi postavy z účtu. Po pár restartech se postavy obnovily, zašel jsem znovu koupit róbu, pokusil jsem se jí nasadit a zase spadlo. Zopakoval jsem to potřetí a zase to spadlo.

edit: Rád bych ještě zpochybnil "2) někdo nasazoval zbraň až po štítu (hehe, trapné, ale stalo se)". Za svoje postavy většinou nasazuju nejdřív štít a až pak zbraň..
Varous Vermi - [Renom Ordo] - Hraničář se slamákem - Ten který zasadil Démonovi smrtící úder
Odpovědět
#44
Zmizeni vseho zapricinil incrementalni save. Bohuzel to ted pada stale, takze server je do vyreseni zastaven.
Odpovědět
#45
Chybu jsem opravil výše (v metodě Unequip, pro zasvěcené), server startuje.

P.S. Z changelogu skript jsem i zjistil, proč... takže teď je oprava na správném místě.
Odpovědět
#46
Tak me Geo s opravou predbehl o nekolik vterin Biggrin. Gratuluji k vitezstvi Geo Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#47
Od oběda to padá při zabití jakéhokoliv npc - pády pokračují i po Whiteyho opravě buglých pastí
Odpovědět
#48
Opraveno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#49
Skončila jsem v isharském vězení za páčení zámků a když jsem klikla na pokutu, abych ji zaplatila, tak to spadlo (určitě to nebyla náhoda - nikdo jiný nebyl online a po restartu jsem to zkusila znova - opet pad)
Odpovědět
#50
Překlep Angry Bude opraveno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#51
Dnes minimálně 3x spadl server když se do sebe pustili před Isharem stráže (+ten kouzelník v rudém) a etiin s obrama.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#52
Zda se, ze v logu zadne chyby nejsou.. Kdybyste chteli, tak sem napiste a muzu zatim straze vypnout, nez se prijde na to, kde je chyba a nez se to opravi.
Dik za hlaseni.
Odpovědět
#53
Hmmm podle vsecho server dneska nemel zadnej pad. Tazke to spis vypada na nejake odpojeni klienta (ale logy jsem nezkoumal)
Odpovědět
#54
Podle logu to parkrat spadlo a v souvislosti se strazema to uz Sokar hlasil.. V Crash logu nicmene neni nic, je tam vzdycky jen v logu konzole "Disconnected from server!".
Odpovědět
#55
kdyz jsem jeste hral tak bylo po svete par strazi /elfske, govek u toho baraku u trpu) ale myslim ze jeden nebo dva v isharu stale byly ( chjooo jeste maximalne 3 tydny bez notasu)
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#56
Bude tam nějaký CallStackOverflow, musím na simulovat na lokále ve VS.NET
Hodil by se popis situace.
Odpovědět
#57
mohl bych poprosit o nějaké předběžné varování u ranního restartu? napsalo to tu klasickou červenou hlášku ať ukončíme činnost a o vteřinu pozděj byl save a vypnutí serveru takže to vykoplo 4 hráče kteří se nijak nepřipravili Biggrin
Odpovědět
#58
jo .. taky jsme to patřičně okomentovali .. viz. galerie Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#59
Když se tak dívám na statistiky hraní od 4-5h je tam 0 počet online, bug?
Odpovědět
#60
Při zeptání se na zakázku v cechu alchymistů shodím hru. NPC Anežka pozice 1154 2175 45
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět



Skok na fórum: