Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení k pádům
#61
Dík, prověřím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#62
Po restartu bude opraveno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#63
logl jsem dneska rano 4x a 4x to behem 5 minut spadlo - vzdycky to spadlo kdyz jsem byl v guildovnim questu
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#64
Moje chyba (úprava lootování mrtvol NPCčkama), pardon.. Nahrávám opravu, která to snad vyřeší.
Dík za hlášení.
Dneska tu nebudu (nebo až večer/v noci), tak doufám, že tam není nic dalšího.
EDIT: Restart jsem udělal a otestoval to, vypadá to zatím dobře.
Odpovědět
#65
padá při zabití dříve ochočeného černého medvěda který se při útoku ani nebrání...u jiných ochočených petů (hnědý medvěd) to nepadá
Odpovědět
#66
Není ten medvěd přivázán ke sloupku? Padá to totiž na něčem ve skriptech uvazovacího sloupku.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#67
byl volně propuštěn v přírodě...nikde v okolí nebyl sloup a medvěd se volně pohyboval
Odpovědět
#68
kua elfíci maj kolem sebe hromadu zabugovaných bestií Biggrin ...zabiju medvěda shodím server.....zabiju kočku shodím server....whitey má to něco společného s tím že ti peti byli ochočení a pak je někdo propustil...po jejich zabití to padne...začínám se bát zabíjet cokoli v okolí elfího "tábora"
Odpovědět
#69
Problém není v ochočení, ale v tom že se nějak obešlo propuštění zvířete od sloupku.
Ty zvířata pořád mají zapsaný sloupek a snaží se od něj "odhlásit". Je to opravené, po posledním pádu už by to nemělo zlobit.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#70
Hm, i když poslední pád nemá nic společného s petem, ale něco se stráží.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#71
jo tu kočku sejmula elfí stráž Biggrin
Odpovědět
#72
ok medvídek v cajku...takže už jen zabugované elfí stráže? chudák kočka dostala dmg který by i grizzlymu způsobil psychické trauma Biggrin
Odpovědět
#73
Problém nebyl v elfí stráži, ale ve stráži obecně. Z neznámého důvodu se pokusila odeslat tu kočku do basy...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#74
chudák kočka Angry ....IK a ještě basa...
Odpovědět
#75
Tak právě to spadlo docela epesně... Nějaký nápady co to způsobilo?
Odpovědět
#76
cigáni
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#77
Skoro to vypadá, jako kdyby někdo opravdu ukradl kabel k serveru - pád bez chyby.. což bývá někdy výpadek síťové karty nebo problémy na straně poskytovatele.
Odpovědět
#78
Padáme při save
Odpovědět
#79
Snad už jsem to vychytal.
Straší nám totiž ve skriptech a v položce do které se teprve chystám načítat se objevují hodnoty.
Naprosto nechápu odkud.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#80
Zrovna teď pád. Nevim, kdo co dělal, já si zrovna přidával INT během meditace 8)
Odpovědět



Skok na fórum: