Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helmova církev
#21
Pánové doporučuji vám přečíst si má kázání hodně je tam i zmíňka o věčném zatracení a odměně(často předmětem mého kázání)

Jen bych zmínil několik věcí: což nakusuje trošku tu nekromacii, "nejvíce hříšné duše odmítá i hlína pojmout.(a ty dále škodí, zombie kostlivci atd. jedna zmožných variant nekromacie.)
(14.11.2010 v 13:15)Kain napsal(a): Jako svatý texty jsou v plánu, vidím to tak, že se dohodne na celkovým směru, kterým by se měli ubírat...Sepíše seznam nejzákladnějích knih s jejich stručným popisem, seznam důležitých (proroci a podobně) a pak bych skoro dal hráčům, aneb když pak někdo napíše pěknou motlidbu, dá se to do příslušného svatého textu, když někdo podrobně zpracuje nějaký usek života toho a toho proroka, rovněž se to zapracuje...Přeci jenom, je toho hodně a dělat to RT samotný, tak s tím skončí čert ví kdy..už jen proto, že máme na starost i jiné věci, než helmovi svaté textySmile

Co se týká zákonitostí magie, světa atd je to trošku horší, je možný že něco takovýho RT má ale nemáme k tomu přístup...Takže to možná trošku potrvá, ale snad se to v tomhle taky pohne...Jinak vidím to tak, že si budu muset udělat čas a vybrakovat knihovnu ArcanaSmile
knihy z arcana jsou přepsané, jejich přepisy má město ishar.
Odpovědět
#22
Kain: Samozřejmě takové věci mohou dohromady dávat kněží... to je také jejich práce. Je však potřeba znát alespoň v bodech, co co Helm vykonal, v jakém je vztahu s ostatními bohy a podobně. To myslím nepřísluší hráčům, aby o tomto rozhodovali. Jak psal Ellera, tak mágové mohou nad svým výzkumem spekulovat a vymyslet si co chtějí. Ale hráči, co hraje kněze tohle vaření ze vzduchu podle mě nepřísluší.
Jinak knihovna Arcana není kompletní, hodně knih se po Pohromě ztratilo, něco je v knihovnách Královské akademie a něco si suším v bance. Smile
Odpovědět
#23
Tak dík za informaci, asi vybrauju nejen arcanum, ale i tvou bankuSmile
Odpovědět
#24
To by ses mi musel pomocí nějakého voodoo dostat na externí disk, kde to mám nafoceno jako screeny. Pokud máš však zájem, tak to mohu někam nahrát. Chtěl jsem ty knihy zachránit, ale do teď jsem byl líný je přepsat. Smile
Odpovědět
#25
Souhlas s Colwynem, že lore bohů by rozhodně neměli vymejšlet hráči. "Pravá víra" by měla být stanovená RT, hráči by si měli spíš vymejšlet náboženské kliky, odnože, sekty a hereze. Popř. příběhy, které vychází z nějakého oficiálního základu, detailnějšího než toho, co se najde o Helmovi na wiki.


Jinak Hamishi, problém bych v současn době neviděl ani tak v tom, že hráči vyžadujou za svou práci odměny, jako spíš v tom, že nikdo nechce psát něco, co budou číst max. tři lidi.
Odpovědět



Skok na fórum: