Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.5
#21
No, v novém klientu je radar...tabulka s blízkými NPC, hráči. A na ni se dá cíleit, a protože se nehýbe tak celkem dobře.

Geo: To je pravda, proto tam ostatně jsou Smile
#22
Ocenil bych kdyby se ozvali lidi kterým hra padá při smrti/omráčení někoho na obrazovce, zda vypnutí průhlednosti postav (nová volba) tento problém řeší nebo ne.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#23
Hra mi padá, ovšem jen na v GM módu, když sem přeplej na hráče tak nic. MW klient mi nejde, takže to na něm nemůžu vyzkoušet.
#24
Při lognutí mi to hodí tabulku kde je psáno: xx/Ultima Online Mondains Legacy/MWAnim.idx nebyl nalezen. Při lognutí nevidím žádné postavy, všichni jsou neviditelní. Poté jsem najel do složky s Ultimou a spustil jsem MWclient.exe, ten mi hodil hlášku: Vytvářím herní soubory pro rychlé spuštění. Po chvíli se tam něco stalo a když jsem logl už bylo vše při normálu. Když jsem znovu zkusil zapnout Patcher tak se mi zase stala chyba že jsem nic neviděl a tak jsem znovu pustil MWClient.exe ve složce s UO a znovu mi hodil onu hlášku a vše mi funguje. Snad to někomu pomůze.(soubor MWclient.exe který sem měl jako zástupce na ploše mi tuto hlášku nevyhazoval a fungovalo mi to přez něj normálně až po spuštění MWclient.exe ve složce s UO.)
#25
Baladrieli:
- Vypadá to, že jsi provedl patchování, patcher v nové verzi maže soubor mwanim.idx (schválně, lze tím tak vyřešit některé problémy s grafikou).
Následně jsi ale spustil starou verzi mwklienta (zjistíš to jednoduše: na logovací obrazovce bude číslo verze 10.4.4, nebo něco takového).
- Když pustíš správnou verzi klienta, vygeneruje znovu soubor mwanim.idx a dál můžeš hrát normálně.
- Pokud budeš spouštět mwklienta, nemusíš spouštět patcher, protože mwklient si ověřuje dostupnost nové verze sám (a případně spustí patcher, také sám).
#26
V poslední verzi klienta mívám problémy. Vyskytují se mi stará chyba "svlékání oblečení" při průchodu dveřmi, bránou, průchod pod stromy. Vyskytuje se to nepravidelně, občas. Dále včera se když jsem s Mrkvičkou vycházel ze svého domku "u Jontýnky" s Mrkvičkou. Na okamžik jsem zahlédl jeho koně u mé ohrádky s koňmi. Po chvilce tam nebyl. Vzal jsem svého koně a šel jsem s Mrkvičkou do hobitína přes mosty a divočinu. Za moste v hobitíně jsem žádal Mrkvičku aby si zašel pro koně. Jak se po chvilce dohadování a pak i přes icq ukázalo, že nestojí na zemi jak jsem viděl, ale seděl na koni. Aby nastala oprava musel jsem restartovat klienta. Pak po startu klienta seděl Mrkvička na koni.
Omlouvám se za nepřesný popis.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
#27
Mám problém se spuštěním toho novýho klienta, když to spustím, tak mě to napíče: vytvářím soubory pro rychle spouštění, počkejte prosím... A neděje se nic
a vypnout to jde jen přímo přes procesy
Gogobund
#28
A zkoušel jsi čekat? Biggrin
#29
ne Biggrin, ...asi půl hodky jsem tomu dal
Gogobund
#30
Já bych teda zkusil počkat...
#31
Ty soubory to dělá opravdu dost dlouho.

2Brak: Myslel jsem že ti při něčí smrti/omráčení padá MW klient, ne klasický...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#32
No já MW klient ani nespustím, vyhodí mi to toto:
DirectX mám...
[Obrázky: attachment.php?aid=486]
#33
Cifix by mě zajímalo proč padá ten klasický klient. Nedělá ten starý někam nějaký crashlog?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#34
Brak: Bohuzel tvoje graficka karta ma bud stare/divne ovladace nebo je az tak stara, ze nezvlada nejakou z veci, kterou klient potrebuje pro svuj chod. Ted jsem hledal reseni a pro tebe bohuzel zadne neexistuje. Fakt ale netusim co mas za kus HW, kdyz me MW klient fungoval i na letite GeForce 2MX. Treba by to Geo dokazal nejak obejit, ale musel by to zkusit on primo s tebou a rict ti sam, co po tobe potrebuje k vyreseni problemu.

Whitey: Bohuzel nedela.
#35
Jinak taky mě napadá, nedalo by se něco udělat s tím, že nový klient téměř při každým utoku za pohybu dá resynchronizaci.
#36
Chystám novou verzi klienta obsahující nové možnosti:
- Buff Bar (lišta boostů)
- Přezbrojování

Kouknu se ještě, jestli by se nedalo nějak optimalizovat (zrychlit) to vytváření souborů.
A synchronizace... tedy jestli to navodím...
#37
Ragiowane, to "svlékání oblečení" - ještě jsem to neviděl, potřeboval bych bližší popis, nebo krátké video.
To s tím koněm, asi tuším... zkouknu packety, atd.
#38
No je to asi doopravdy tou grafickou kartou, nejede mi na tom fakt nic (až na hry typu IWD).
#39
Jen na upřesnění pro každého když bude hledat soubor do kterého se zaznamenává chat, deník. Pokud si záznam zapne. Je v tomhle adresáři:

Citace:c:\Documents and Settings\uživatel\Local Settings\Data aplikací\Manawydan\
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
#40
Nová verze je na světě, zamykám toto téma.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 185 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 580 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 674 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 324 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: