Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.6
#1
Nová verze klienta je venku, obsahuje následující změny a opravy:

- Lišta boostů (Buff Bar)
. + Možnost zobrazit/schovat lištu boostů v rozšířeném statusu postavy
. + Možnost zobrazit/schovat lištu boostů v nastavení
- Přezbrojování
. + Makra na přezbrojení či odzbrojení své postavy
- Možnost zprůhlednit záložky postav a batohy v nastavení
- Podrobnější informace o průběhu generování souborů pro rychlé spuštění
- Zrušení resyncu v průběhu boje

Hlašte případné chyby!

Přezbrojování:
- v paperdollu postavy jsou nyní na levém horním rámu římské číslice I, II, III a IV. reprezentující skupiny vybavení (equip set)
- přetažením věci na tuto číslici dojde k aktivování dané skupiny a zařazení předmětu do výbavy
- přepínáním mezi výbavami si postava sundavá/nandavá, co má v dané skupině zařazeno.
- Jeden konkrétní předmět může figurovat ve více skupinách.
- Předměty se snaží vytlačit předchozí nasazené předměty ve stejném layeru.
- K dispozici jsou makra Přezbrojení, kde lze vybrat skupinu, která se má nasadit, nebo volba "Shodit výbavu", která uklidí do batohu všechny věci v aktuálně vybrané skupině.

Do budoucích verzí pro přezbrojování ještě chystáme:
- zobrazení skupiny (co obsahuje) s možností vyřazení předmětu ze seznamu
- zrušení skupiny (její vyprázdnění)
- optimalizace odstraněním sundání/nandání stejného předmětu, pokud existuje v předchozí i nově použité skupině vybavení

Uvítal bych, kdyby pro přezbrojování někdo udělal návod s obrázky, případně video. Pokud se bude líbit, umístili bychom jej na WIKI - včetně jména autora, samozřejmě.

Generování souborů pro rychlé spouštění
- Podrobnější výpis byl zaveden kvůli nahlášenému "zatuhnutí" při generování souborů. Neměl by nijak významně prodloužit samotné generování (u mne se to neprojevilo vůbec, bo rychlá grafika)
- Probíhá ve třech krocích, přičemž první dva kroky jsou výrazně delší, proto u nich je i stav v procentech. Rychlost neodvozujte od aktuálního stavu, protože v různých fázích generování se rychlost v daném kroku mění. Jde tedy jen o přibližnou informaci, že se něco děje.
- U prvního kroku jsem jednou sám zaznamenal ve stavu "1 - 3: 0%" nepřiměřeně dlouhou dobu odezvy, domnívám se však, že se jednalo o příliš vytížený počítač (na pozadí mi startovala virtuální mašina). Proto mějte strpení. Každopádně posun v generování byste měli zaznamenat do 1 minuty (změní se procenta, nebo se generování přesune do dalšího kroku).

Sled jednotlivých kroků:
1 - 3: X%
2 - 3: X%
3 - 3
#2
Aktuální informace:
- minimálně u jednoho hráče klient běží Biggrin
#3
[Obrázky: nastenka.png]

asi to není schválně žene Wink
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
#4
Oprava grafické chyby (např. v Bulletin Boardu).
Mimochodem, díky té chybě se mimoděk ověřila funkčnost, kterou jsem skutečně zamýšlel... a sice možnost zobrazit v libovolném gumpu obrázek z resources aplikace. Ale to je jen tak, mimochodem Smile

Takže, můžete stáhnout balíček, rozbalit a přepsat současný soubor.

Mimochodem, používám nový kompilační nástroj, takže případně hlaste významnější dlouhodobé zpomalení (pokud máte zkušenosti s předchozí verzí, ovšem!). Biggrin

Díky za odladění a trpělivost...
#5
nástěnka je již jak má být Smile
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
#6
Ale lidi, uvítal bych názory na novinky... kritika (v podání Vodacka) je samozřejmě přínosná, ale uvítal bych také nadšení... samozřejmě za předpokladu, že je nějaké Biggrin
( jasně, jste v práci, ve škole, počkám Ninja )
#7
nikde jsem nenasel kde se zapina to zobrazovani buffu( pokud se nezapina tak je nikde nevidim).

V gamescreenu mam dva kurzory, jeden co ma pozici jako win kurzor (ruka ukazuje sikmo doleva) a druhej za nim opozdene lita a toci se podle toho na jaky strane je od postavy.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#8
A kdybyste chteli udelat nejakej mensi tutorial, na cokoliv, reknete mi, jak si to predstavujete a ukecam jednoho recenzanta, aby to udelal i se zvukem Wink
#9
Ohledně lišty boostů, doporučuji článek z originálního UO user guide:
http://www.uoguide.com/Buff_Bar

Ohledně Gamescreenu, všiml jsem si toho až teď, děkuji za upozornění... Sjednám nápravu.
Problém je, že u mne (na mém počítači), se ten Win kurzor prakticky nevykresluje = je vidět pouze při prudkém "mávání" myší a to jen na zlomek vteřiny. Proto jsem nahradil Win kurzor vlastním vykreslováním - což je opět u mne dostatečně rychlé. Ale teď si pamatuji, že u někoho ten vykreslovaný kurzor kdysi působil problémy (pohyboval se pomaleji, než skutečný kurzor, se zpožděním), takže budu muset dát do nastavení volbu "Použít v gamescreenu kurzor windows", aby si to každý nastavil, jak bude chtít...

P.S. samozřejmě, pokud bude zapnutá volba "Systémový kurzor v gamescreenu", tak se bude točit podle polohy na obrazovce (jako normálně).
#10
(16.12.2010 v 17:10)Geo napsal(a): Ohledně lišty boostů, doporučuji článek z originálního UO user guide:
http://www.uoguide.com/Buff_Bar
Pokud se nepletu tak boost bar v MW klientu praveze ani nejde zapnout tim modrym tlacitkem.. V original klientu to samozrejme funguje podle toho UOGuide.
PS: Mam klienta 10.4.6.112.. Ted sem zkousel vypit lektvar na silu a po nabehnuti zmacknout modre tlacitko, boost bar se nezjevil.
#11
No tak me se ty buffy nezobrazujou, listu tam mam ale zadny buffy na ni. Na starem to funguje normalne
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#12
Áááá, díky za upozornění, bude zapotřebí povolit buffy pro mwklienta na straně serveru. Zařídím dnes večer (pozdě v noci).
Já testuji oproti lokálnímu serveru a tam jsem změny samozřejmě již provedl Biggrin
#13
1) Buffy v liště nejsou vidět, i když jsem se plně nabuffoval.
2) Přezbrojení je jaksi divné pro štít -> v rukouch nic nemám -> dám makro na přezrojení (palcát + štít) -> palcát se správně umístí, štít se taktéž umístí do správné ruky, ale zároveň ho mám i v batohu -> nevím jestli je nasazenej nebo ne -> po makru Shození výbavy se mi palcát vrátí do batohu, avšak štít mi zůstane v ruce i v batohu.
3) Když se přezbrojim a pak následně sundám zbraň nebo štít "ručně", tak to samé makro na přezbrojení nefunguje a nefunguje ani Shodit výbavu.
#14
Potřebuji vědět JAKÝ štít... a zjistím, v čem je problém.
P.S. jestli je nasazený, to Ti poví kdokoliv jiný (jiná postava, klient)
#15
Dělá mi to každý štít, kterej jsem vyzkoušel (př.: měděný, dřevěný atd..).
A ve vývěsce se stále zobrazujou ty pyramidy.
#16
Vývěsku jsem opravil tím exe, co je tu ke stažení, nechtělo se mi dělat hned patch, kdybych udělal více oprav.
Na štíty se kouknu, díky za info. Hned, jak je opravím, budeme moci vydat patch, jak to tak vypadá...
#17
Právě přecházím nějakou zapeklitou nemoc, takže jsem večer padnul za vlast a Manawydan... a potil se. Zkusím se s problémy klienta vypořádat dnes přes den.
#18
Jinak narazil jsem na chybku toho měnění zbraní, zdá se mi totiž, že není vázaný na postavu, ale na účet.
#19
Přezbrojování je vázané na postavu - ale byla tam chyba při přelogování Angry
A je tam chyba, už jsem ji navodil... zapříčiněno tím, že testuji jako GM a některé věci se pak chovají jinak...

Zrovna připravuji opravný build...
#20
Nová verze aplikace, opravuje předchozí chyby plus nové vlastnosti:
- možnost vyjmout *Vidíš* a Chat z logu deníku

Stahujte a vyzkoušejte, pište hned své dojmy...



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 179 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 670 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: