Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.6
#21
Kód:
1. po nastavení "Zobraz hlášku *Vidíš*" na "Ne", tak stejně tam se zobrazuje
2. po nastavení "Vyjmout *Vidíš* z logu deníku" na "Ano", tak se v logu objevují jen zvířata, ale ne NPC postavy.
3. po nastavení "Vyjmout chat z logu deníku" na "Ano", tak se zobrazuje v logu chat v deníku jiných, ale můj ne
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
#22
To je divné...
AD 1: Na to jsem vůbec nehrabal a netuším, jak bych to mohl čímkoliv ovlivnit...
AD 2: Možná, že se soubor nezobrazil aktuální, nebo nevím...
AD 3: Mně se po vyjmutí chatu z logu deníku do logu zprávy ostatních nedostanou...

Necháme tomu chvíli, jesti si to sedne, nebo co. Každopádně to budu sledovat a sám zkoušet. Ohledně předchozích chyb je to doufám ok?
#23
Na nic jsem nenarazil.
K tomu svlékaní postav i NPC jsem zase náhodně narazil včera (mwclient_10_4_6_fix1) v Cyproně u strážného co chodí kolem vězení, pod budovou léčitelky. Stalo se to pod tou budovou. Na okamžik. Když přišel od západního průchodu, a byl svlečený pod celou budovou až k východnímu průchodu. Pokoušel jsem se navodit situaci znova abych to aspoň "vyfotil", ale nepovedlo se mi to. Ale je to náhodné.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
#24
Další verze klienta, s označením 10.4.7b.
Novinky:
- Buff ikony zobrazují čas ve vteřinách pouze pokud se jedná o čas do 60 vteřin, od 60 vteřin včetně pak zobrazí čas ve formátu X:XX (minuty:vteřiny)
- Makro i ikona equip setu lze použít opakovaně (pro případ, že si ručně sundáte equip, nebo vám jej někdo/něco vyrazí na zem)
#25
- "zobrazovat hlášku vidíš -> ne" - nefunguje na mrtvoly
- "vyjmout vidíš z logu -> ano" -nefunguje na mrtvoly
- "vyjmout chat z logu -> ano" - místo chatu mi to vyjmulo ingame rozhovory a emoce
- nelze vyjmou systémové hlášky
- nelze vyjmout chat
- tyto volby (chat, systémové hlášky) nelze vyjmout ani přímo z journalu (ne z logu)
- lišta buffů - bylo by super kdyby se zbývající čas zobrazoval přímo u ikonky nikoliv až po najetí
- lišta buffů - nejsem si jistý červenou ikonkou pro buffy typu štít, neviditelnost a podobně (i když vím, že to asi označuje slot)
- průhlednost - nebylo by špatné, kdyby šlo nastavit intenzitu a dala se zapnout u všeho
#26
Druhy ikonek zatím nejsou správně rozdělené. Zatím jsem tuším jen dal (náhodně) červené pro negativní, modré pro neutrální a zelené pro pozitivní efekty. Hodím o víkendu na fórum výzvu k přiřazení (co je za ikony a co je potřeba obsadit).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#27
Čas u buffu je znázorněný průhledností (jestli jste si všimli) plus když se blíží vypršení buffu, začne ikona blikat. Tzv. kritický čas lze změnit.
#28
Verze 10.4.7 je na světě, uzavírám toto téma.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 182 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 671 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: