Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.7
#1
Nová verze je na světě, sem hlaste případné chyby.
Doufám, že jich bude co nejméně...

Verze je servisní a obsahuje pouze dvě novinky:
- možnost vyjmout hlášky *Vidíš* z logu deníku
- možnost vyjmout chat z logu deníku

K oběma již byly nahlášeny následující problémy:
- "zobrazovat hlášku vidíš -> ne" - nefunguje na mrtvoly
- "vyjmout vidíš z logu -> ano" -nefunguje na mrtvoly
- "vyjmout chat z logu -> ano" - místo chatu mi to vyjmulo ingame rozhovory a emoce
- nelze vyjmou systémové hlášky
- nelze vyjmout chat
Hádám, že hlavně u chatu se jedná o lokální záležitost, asi tuším jakou. Oprava bude následovat snad v průběhu večera (pořád ještě jsem nemocný a netuším, kdy se zase dostanu ke kompu)
#2
- nefunguje makro zaútočit -> poslední (nebo funguje nějak divně)

Edit by Geo: Huh, "funguje nějak divně" není zrovna popis, který by mi pomohl...
#3
- v gamescreen módu (mimochodem děsně super věc) blbne kurzor... používám ten windows a neměnil se při cílování (normálně se změní v kříž), tak jsem si nastavil klasickej uo kurzor a zobrazily se mi oba dva najednou a při cílování se měnil na takový ten brk

Edit by Geo: Vím o tom, tohle není zamýšlená funkčnost (již jsem popisoval dříve důvody, které k tomuto chování vedly) a mělo by to být opravitelné... snadno. Ninja
#4
bufflista obcas blbne...
nektere buffy se vubec nezobrazuji a casto se stane ze buff zmizi z listy mnohem driv nez vyprsi.
btw nedalo by se dat u poslednich 10 vterin odpocet na ikonku? me by to urcite pomohlo Smile
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#5
(19.12.2010 v 17:11)Colwyn napsal(a): Edit by Geo: Huh, "funguje nějak divně" není zrovna popis, který by mi pomohl...
A nefunguje je popis který by ti pomohl? Smile Jen jsem si nebyl jistý jestli to používám správně.. ale ať zkouším co zkouším nejde mi to.

Jinak se taky přimlouvám za odpočítávání přímo na bufflištu.

A ještě drobnost, když z gamescreenu přepnu zpět na okno, tak nejde maximalizovat, musím restartovat klienta.
#6
Zobrazení ikon na liště nebylo plně doskriptováno, nějaká čuňata špatně naksriptovala pár efektů. Po restartu můžeme rozjet testy, skripta jsem zrovna doplnil.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#7
Ohledně vypršení, klient si hlídá timeout, který pošle server.
Pokud vyprší významně dříve, je na vině 100% server. Odchylka do 2 vteřin ale není směrodatná (jsme v prostředí internetu).

A zajímají mě rozdíly oproti uo klientovi (chyby), tedy alespoň v tomto tématu.

P.S. ikona bliká rychlostí 1 blik za vteřinu, to vám zatím musí stačit... taková je moje aktuální vize... a navíc, schopnost přesně odhadnout čas považuji za herní skill hráče...
#8
zalezi jak u ceho. Knezsky buffy zmizi z listy a teprve treba za minutu vyprchaji..
u neviditelnosti nebo stitu to pak je treba 5 az 15 vterin.. ale i u toho to hold mate..

jinak to poblikavani by mohlo delat az treba v poslednich par vterinach. Takhle mi vetsina kouzel blika celou dobu

Holt u tech dulezitych veci si to budu muset dal hlidat v hlave no Smile ale troska luxusu jako to maj vsude jinde by nebyla naskodu
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#9
- Varovné blikání buff ikony lze nastavit od 0 do 60 vteřin (v okně nastavení, skoro až dole).
- Ikony zmizí z lišty až v okamžik, kdy server oznámí, že efekt vypršel(!!!). A to i v případě, že by vám tam ta ikona měla svítit a blikat se stavem "Vyprší za 0s" třeba půl hodiny...
Takže pokud ikona zmizí, znamená to chybu na straně serveru. Whitey teď prováděl rozsáhlé úpravy a opravy na straně serveru (koukal jsem na to jako tele na vrata), takže by se to mělo chovat výrazně lépe... pokud ne, hlaste nejraději jako chybu konkrétního kouzla, či modlitby a budeme to promptně řešit.
#10
tak co jsem ted testoval tak to vypada ze zmena to vyresila.
Co me zarazilo je ze do buffu to hazi ikonku ohnivyho oblaku
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#11
Protože se ohnivý oblak projevuje v auře postavy kouzelníka.
#12
U kouzel která kouzelník musí udržovat se tyto kouzla zobrazí v auře kouzelníka.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 180 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 670 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: