Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.10
#1
Změny do verze:
- přeskládané Nastavení
- možnost určit význam kláves CTRL+SHIFT a CTRL+ALT
- možnost zacílit záložku předmětu (při zvýraznění předmětu)

Známé problémy:
- nejsou

Update: přidána možnost zacílení záložky předmětu, verze 10.4.10c
#2
Nefunguje zacílení těla přes jeho jméno (Ctrl+Shift). Doubleclick na jméno fumguje, zacílení (např. stahovacího nože) ne.

Update by Geo: Mělo by být implementováno ve verzi 10.4.10c (viz. výše)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#3
Taky jsem si všiml, nevím jestli se to děje vám, ale když dám CTRL + ALT tak mi proužky životů nezůstavájí u NPC. Třeba když zaútočím na psa, utíkám před ním a jeho proužek života zůstává tam kde jsem poprvé dal CTRL - ALT... Zkrátka se neaktualizují.

Chápete? Biggrin
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
#4
To je schvalne...pro lepsi moznost vytahnuti zalozky/targetu...jinak by clovek utikal a nemohl se poradne strefit.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#5
Aha. Ale přesto, co když dotyčný vlastně neví, jestli útočí na toho správného?
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
#6
Pak na zlomek vteřiny pustíš a zase stiskneš ty klávesy Smile
V tu chvíli se Ti akutalizuje pozice té záložky a ty ji pak zacílíš. Nicméně, po vlastním zkoušení se mi líbí více způsob využití makra "Vybrat další cizí" plus "Vybrat předchozí" na kolečku myši, s následným makrem "Zaútoč na poslední". Samozřejmě je nutné mít zapnuté zvýraznění aktuálního (posledního) cíle, abych věděl, na koho to vlastně chci útočit.

Edit: A do některé z dalších verzí chci zabudovat možnost zobrazení plné záložky (jako u zvýrazňování předmětů) místo pouhého zvýraznění ministatusu.
#7
Režim "GameScreen" mi otočí obraz o 90 stupňů + některé prvky blikají Biggrin
(netbook, grafika VELICE mizerný Intel GMA 500)

Fullscreen funguje.
Hrot myši je uprostřed kurzoru, ne na špičce šipky/prstu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#8
Ověřil jsem chování klienta ohledně chybných registrů - pokud se klient nachází v adresáři UO, měl by bez problémů nalézt soubory a používat cestu, ve které se nachází.
Ani kdyby byl klient volán přes zástupce a v něm nastavena working directory jinam, klient si najde cestu k sobě.

Navíc existuje i varianta pro klienta uloženého v jiné složce, než UO, navíc s neúplnými registry. Klienta lze spustit s parametrem, např.:
Kód:
mwclient.exe -data "C:\Cesta k Ultimě Online\"

Registry lze navíc doplnit pomocí utility (viz. Radstarův post) nebo ručně.

Proto tento problém považuji za vyřešený.



Ohledně otočeného obrazu o 90° ... zkusím se na to podívat (vzhledem k tomu, že k Whiteymu chodívám na návštěvy, to nebude problém), domnívám se ale, že se jedná o feature (danou grafickou kartou, notebookem a vybraným rozlišením).

Ohledně kurzoru po přepnutí do FullScreen modu v případě, že bylo předtím okno maximalizované, problém jsem opravil v aktuálně připravované verzi.
#9
Otočení obrazu spravila změna rozlišení.
Posun hrotu šipky spravil restart klienta - podle Gea nemají některé grafiky rády změnu rozlišení.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#10
RTM verze klienta:
- vyladěn posun obrazovky během pohybu hráče tak, aby nedocházelo ke chvilkovému "zamrzávání" při dokončení kroku (při dokončení animace kroku se vždy na okamžik pohyb zastavil, což vnímavější jedinci, včetně mne, nelibě nesli).
- opraven posun kurzoru při změně režimu obrazovky z maximalizované Window na Fullscreen

Update - známý problém: probliknutí v modu FullScreen po spuštění klienta, při nalogování a po odlogování. Bude opraveno ve verzi pro aktualizační balíček.
#11
Verze do aktualizačního balíčku: 10.4.10.33181
#12
Chtelo by to pridat do nastaveni moznost, zapnou/vypnout automaticke afk pri neaktivnim okne MWclienta. Uz me pekne vytaci kdyz craftim a nemuzu si u toho ani psat na ICQ jelikoz mi to hodi samo AFK stav.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
#13
Zřejmě to souvisí s tím "vyspěrkovaným pohybem postavy". Když postavička jde byť jen vteřinku do zdi/zavřených dveří, vlastně kamkoliv, kam jít nemůže, stane se, že při "platném" pohybu (tzn. odchází od zdi) přeskočí úplně nepochopitelně někam jinam. Popisuje se to špatně, nejlepší by bylo, kdyby sis to, Geo, vyzkoušel.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#14
http://www.youtube.com/watch?v=dX9bYMITAek

tuhle skopicinu to dela

edit: toho kouzla si nevsimejte mam na F9 makro na fraps i neviditelnost
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#15
Aloha,

ohledně chyby při chůzi, vyzkoušejte tuto verzi (10.4.10.17094) označenou jako 10_4_10f. Pokud bude fungovat, ihned ji zařadíme do aktualizačního balíčku...

Co se týče neposílání AFK, pokud se okno klienta stane neaktivním, proberu to s týmem, jestli to umožníme do nejbližší verze. Osobně jsem pro.
#16
U me to pomohlo a pohyb uz je jak ma byt (az na lagy kvuli netu -> nesvedes opravit i to? :-D)
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
#17
Super, takže šup do aktualizačního balíčku (hned, jak bude chvilka času).
#18
Nevim, jestli se vám to taky děje, ale někdy se mi sekne mapa na místě, dejme tomu že třeba u Swallow, jdu na trh a mapa je pořád na místě, kde je Swallow, tedy není na trhu, kde právě jsem. (chápete? Tongue)
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
#19
Také se mi to občas stane, zkusím nějak zjistit kdy a proč se to stává. Jinak Geo, oprava chození opravdu funguje, jen kdyby tě zajímal ještě další názor.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#20
Poslední dobou mi padá klient... obvykle tak po minutě dvou. Vypadá to, že starý klient mi to nedělá, nevím, čím to je.
K těm pádům: Napíše se mi že mě to odpojuje a následně že spojení bylo ztraceno.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 181 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 671 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: