Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.10
#21
me to pada taky cca vzdy tak po pul hodine hry .....ale zase jakmile to pustim znova jede mi to hned ...
#22
Huh... koukněte se do logů, soubory ve složce Logs s názvem info i error. Až vám to spadne, normálně ukončete klienta, zkopírujte soubory (neměly by obsahovat žádné citlivé údaje, pro jistotu si je zběžně projděte) a připojte je sem na fórum. Předem díkez...

Může se jednat o chybně definovaný packet, nebo cokoliv, ale v logu by se to mělo objevit.
#23
Hm, tak tady to je. Je možné, že pár chyb bude v mém internetu (porouchaná síťová karta - vypadává mi z ní občas kabel), ty hlášené pády budou v erroru nejspíš ty dole často se opakující... vyčetl jsem cosi o DirectX, hm?
Jen doplním, že mi to začalo padat až s novou verzí klienta a za celou dobu jsem vůbec nic nepřeinstalovával/nepřiinstalovával.


Přiložené soubory
.txt   DebugLog.Error_2011_01_03.txt (Velikost: 13,62 KB / Stažení: 640)
.txt   DebugLog.Info_2011_01_03.txt (Velikost: 33,78 KB / Stažení: 560)
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#24
Kouknu se ještě na to, ale zatím nevím...
... podezřelé je, že ti to tam nenajde soubor MWAnim1.mul... to je soubor, který by tam každopádně měl být (nebo alespoň já ho tu mám).
Pokud ovšem v instalaci je - může někdo jiný, komu klient nedělá potíže, nahlásit, jestli má ve složce UO tento soubor?

Budeme se muset domluvit, až budeme oba online a já se podívám i na serveru, jestli tě neodpojuje něco jiného...
#25
Ten soubor tam nema nikdo, protoze nove animace jeste nema nikdo a ani nevim o tom, ze by si je zprovoznil
#26
jak se dělaly úpravy s tím přezbrojením tak to nějak blbne...sem dnes rozflákal sekeru ale ne nadoraz...téměř zničenou sem si ji hodil do báglu a nahradil druhou velkou válečnou sekerou...jenže když kliknu na makro to přezbrojení tak mě to nejdřív hodí do ruky tu původní sekeru a NA NI to hodí tu druhou sekeru takže mám vlastně v ruce dvě sekery...když ale sekeru z ruky dám zpátky do báglu tak mám ruce prázné a v báglu jen jednu sekeru (tu novější)...ale když pak do něčeho praštím pěstmi udělá se animace jako bych měl v ruce neviditelnou sekeru a dám taky dmg jako sekerou (i stejná útočná rychlost)...tato neviditelná sekera nejde nijak sundat z rukou jen přes daší makro přezbrojení na jinou zbraň (v mém případě zubatku) která hodí obě dvě velké válečné do báglu...
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
#27
Částečně je to chyba (v tom přezbrojení) - ta nová sekera měla ze seznamu vyhodit tu původní.
A částečně je to jeden z požadavků, které už eviduji = gump s výzbrojí, aby se to dalo pohodlněji editovat (vyřazovat neplatnou výzbroj).

Aktuální doporučení - co nemáš u sebe, nemůžeš na sebe hodit. Tedy nechat poničenou sekeru doma...

P.S. a otázkou je, jestli ta poničená sekera, nebo velká válečná sekera nemá špatný layer.
#28
Takže, přezbrojení se nemění...pokud dám do kobinace č. 1 kladivo, tak už tam zůstane na vždy...pokud se ho pokusím překrýt sekerou, tak docílím jen toho, že na makru jsou obě zbraně. Při použití se pak makro nejdříve pokusí vzít kladivo a potom se pokusí vzít sekeru, kterou už ale nevezme..že se o to pokusí jde poznat jen podle zvuku a podle toho, že sekera při použití makra občas blikne. Pokud u sebe kladivo nemám (poku mi leží u nohou, tak klidně vezmu pomocí makra zbran i ze země..pokud je tedy v běžném dosahu), napíše mi to "předmět je příliš daleko" a vezme sekeru. Pokud není dostupná ani jedna ze zbraní, tak dostanu iluzi poslední zbraně (sekery). V případě, že se ji pokusím v papperdollu sundat, tak tam zmizí, ale její animace mi zůstane.
Jinak, layery u tohohle problému nehrají roli...klidně se mi do kombinace zbraní uloží tři zbraně, se stejným layrem a pak se je to při použití pěkně popořadě pokouší vzít do ruky.
#29
situace: bugl sem nejak v prechodu do bolesti a zustala mi tma tak jsem zkusil odlog a hodilo to tuhle chybu..


Přiložené soubory Miniatury
   

.txt   DebugLog.Error_2011_01_10.txt (Velikost: 8,38 KB / Stažení: 621)
.txt   DebugLog.Info_2011_01_10.txt (Velikost: 16,34 KB / Stažení: 601)
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#30
Předpokládám, Sarjo, že jsi pak mohl znovu spustit klienta a už to bylo OK...?
Děkuji za report, zkusím daný problém nějak ošetřit.
#31
jj klient se spustil v pohode, jen mi zustala tma a to sem vyresil tim ze sem nabehnul a vybehnul z bolesti...

jinak sem si vsimnul ze v tom logu na me skacou jiny errory ale nijak sem si nejakych problemu v ty dobe nevsim tak to asi nebude nic vaznyho
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#32
[Obrázky: 43862680.png]

Client crash, následne mi zamrzol pri "vstupujem do sveta", alebo tak nejako, ďalšie spustenie clienta vyhodilo hentú tabuľku, potom som úspešne nalogoval, ale mizli mi veci z báglu, potom zopár relogov na starý/nový klient a nakoniec som vačok (ktorý mi zmizol) našiel na zemi.

Ten report by som tiež poslal, keby som vedel ako. Smile

Díky RadstaRovi aj príloha.

.txt   DebugLog.Info_2011_01_19.txt (Velikost: 8,53 KB / Stažení: 583)
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
#33
Report normalne vloz do prispevku (nesmis psat rychlou odpoved, ale nornalni kliknutim na Odpovedet) dole, kde je NOVA PRILOHA. Tak klikni na prochazet, vyber ten soubor s logem chyby a pak kliknu napravo na PRIDAT PRILOHU a prispevek normalne odesli.
#34
v isharu se mi stava ze se mi postava pri jizde na koni schova pod statikovou dlazbu, bud uplne nebo jen z casti (jako bych v ni plaval). Video bohuzel nemam
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#35
Strelba z kone nema animaci. Konkretne pro kompositni luk ale tusim ze chybi i pro ostatni.
#36
nastalo to pri spousteni pandory a clienta pro zvb. V clientovi zcernala obrazovka, zustal jen zvuk a na nic nereagoval. Po delsi dobe se mi ho podarilo vypnout po tom co hodil nasledujici error.


Přiložené soubory Miniatury
   

.txt   DebugLog.Info_2011_01_20.txt (Velikost: 16,96 KB / Stažení: 636)
.txt   DebugLog.Error_2011_01_20.txt (Velikost: 10,19 KB / Stažení: 754)
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#37
(19.01.2011 v 00:06)Avicenna napsal(a): [Obrázky: 43862680.png]

Client crash, následne mi zamrzol pri "vstupujem do sveta", alebo tak nejako, ďalšie spustenie clienta vyhodilo hentú tabuľku, potom som úspešne nalogoval, ale mizli mi veci z báglu, potom zopár relogov na starý/nový klient a nakoniec som vačok (ktorý mi zmizol) našiel na zemi.

Ten report by som tiež poslal, keby som vedel ako. Smile

Díky RadstaRovi aj príloha.

.....To co popisujes se stalo i me ale s penezmi ....ale jen jednou vickrat se to uz neopakovalo ....jinak to ze mi spadne client nevim ale kdyz se mi to stane ressnu PC a uz to bezi zas v poradku
#38
Vydána nová verze klienta. Chyby zde sepsané budu řešit, téma zamykám.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 179 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 670 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: