Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poslední možnost se vyjádřit
#21
jj s textem je to tusim stejne, kdyz mas vyssi rozliseni tak bys mel slyset uplne stejne daleko jako s nizkym. Nacita se jen urcitej pocet policek kolem postavy, dal uz je videt jen statik a mapa.
(mozna u yell je dosah jeste delsi)
pokud ma clovek low rozliseni tak by se mu mel rozhovor zobrazovat na kraji obrazovky..
V pvp mi ta vyhoda moc nedochazi - vsechny kouzla/ luky/ lektvary a dalsi blbiny maj urcenej dosah. Pokud budes v dosahu tak te targetnu at uz te na ty obrazovce mam nebo ne ..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#22
a navíc je hnusnej
#23
Nemáš monitor s lesklou obrazovkou?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#24
(13.01.2011 v 21:12)Whitey napsal(a): Nemáš monitor s lesklou obrazovkou?
Smile

nemám, ale prostě je mi z něj na nic, nevyhovuje mi a to že je tam grafika je okapánek lepší je pro mne osobně slabá záplata. Nic vezlým!Ale kdybych chtěl hrát UO v lepší grafice, přejdu na první český shard v Kidnom reborn.
#25
S rozsahem viditelnosti, kdo co slyší, vidí, atd. - všichni jsou na tom od určitého rozlišení (tuším 800x600) stejně.
V budoucnosti lidé s vyšším rozlišením uvidí všechny itemy, tzn. dveře, atd. ale opět neuvidí postavy (ty zůstanou stejně).

Dále doporučuji používat nový targetovací systém vyšperkovaný ve spolupráci s hráči.

Ohledně look-and-feel: vím o tom, že některým lidem se nelíbí způsob vykreslování terénu (trávy). Bez ohledu na to, že jsou mi tito lidé velmi blízcí, s tím hodlám něco udělat Biggrin
Pokud máš na mysli něco jiného, vyjádři se v tématu "Co mi vadí na MW klientu". Jinak budeš muset na nového klienta v brzké době přejít proti své vůli, nebo např. neuvidíš některé NPC...
#26
Uz vidim, jak se te nekdo na serveru pro KR bdue ptat, co ti na tom klientu vadi a co by sis pral upravit...protoze to jednoduse neupravi...ono ne nadarmo mame vlastni klient.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#27
Jako, třeba u špehování rozličení není takový problém, vzdálenost an kterou jde vidět postava je pevně daná a je to vzdálenost, kdy se nezávisle na klientu a rozličení ukáže "you see", špehovat popravdě můžu klidně i s rozlišením 640x480, slyšitelnost je totiž rověnž pevně daná, protože text který slyším, se mi pak ukazuje na kraji obrazovky (i když postava je až za jejím okrajem). Takže jediné v čem mě co do špehování zvýhodní vysoké rozličení, že se proti němu můžu snadněji bránit (lépe poznám, zda na okraji obrazovka někdo je). Spíš se mi zdá, že vysoké rozličení usnadnuje pvm...

Ale jinak, vliv PC na hru vždycky byl a bude a ted to přeženu, ale přístup, že někdo na tom může být líp mi trochu připadá, jako kdybych vznesl stížnost, že mám pomalejší net a tudíž chci, aby klient určil ping, s tím, že se následně zařídí podle nejpomalšího hráče a u všech ostatních, si bude posílat pakety s nesmysly, jen proto, aby měli všichni stejné lagy a bylo to spravedlivé. Prostě nevím, ano, když někdo má horší možnosti, je to špatné, není to spravedlivé, ale říct, že hra má být dělána podle nejhoršího možného PC/netu...
#28
Hlavně tu nerozjeďte flame Smile
A jinak ano, naprostý souhlas... pingy zjistit dokáži, takže budeme zpomalovat, jsem zvědav, co bude Cessnek vykřikovat, až se někdo připojí z mobilu Biggrin
#29
Já se na koleji připojuju přes mobil, tak se těšte. Biggrin
Jinak bych nějak moc neřešil to že někdo uvidí o potvoru dál, dokud na ní nemůže přímo zaútočit. Spíš bych zauvažoval o "prodloužení" *vidíš* okruhu.
#30
Tak jak se zdá tahle sestava: Amd Sempron 2,00GHZ, 1GB RAM, ATI RADEON 9550 256mb, otevřeno v okně s rozlišením 640x480. je na nového prostě slabá. Po povypínání všech procesů krom MW se projeví mírné zlepšení se sekáním..... Nicméně když si pustím správce úloh tak MW si veme kolem 200mb ram (to by nebyl problém), ale procesor se tváří jako že nestíhá... :-(
#31
1GM je celkem málo, co ti při tom dělá HDD? Pokud neustále běží, tak bych hledal problém v paměti.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#32
Tak na disk si nešáhne během hraní "ani jednou". Také jsem to zkoušela na stolním mininotebooku Acer Aspire ONE ZG5 ... což je řádově slabší počítač a na něm to běhá skoro plynule .... rozhodně lépe než na tom velkém stolním, tak nevím kde je chyba :-(
#33
Zkusím udělat něco s tou pamětí ( samozřejmě volitelně ) a plynulostí chůze...
... mám zrovna doma notes, na kterém to běhá hůře, tak snad něco vykouzlím.
#34
Zcela subjektivne bych rekl ze se po poslednim patchy chuze seka o neco vic... a to predevsim ve meste. Tohle se dost spatne popisuje.

Edit by Geo: na konkrétních lokacích?
#35
s lagováním nového klienta mam celkem taky problém a ne malý, laguje fakt hodně.
#36
pri vetsich akcich mam take problemy, dost casto vterinove zaseky a nekdy i delsi .. nevim jestli to je propojenim, nebo fps ...
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#37
Bude mit novy klient makra pro remeslniky? Nebo budeme opremyvat rucne hlinu, kopat v dole, sekat drevo atd? Vojaci koukam maji docela luxusni pomucky...
#38
Hazi mi to insufficient memory a pote to padaSmile. Pritom mam zaply jen youtube a awast nic vic. Snad neni mw klient narocnejsi nez nektera nova rpgecka, rozjel jsem DA i draken sangyBiggrin
#39
Alvin: Na řemeslníky rozhodně myslím.
Jestli máš vlastní nápady, můžeš je nastínit v tématu "Co vám vadí na mwklientu".

Elerra: Insufficient memory? Výsledkem by měl být error log, v adresáři logs. Prosím, připoj jej sem. Také bych uvítal podrobnější info o sestavě, zejména velikost paměti grafiky a v jakém momentě to padá = naloguješ? Je to při generování souborů pro rychlé spouštění? Screenshot by se hodil...
#40
Citace:[-Error-] [18.01.2011 10:31:18]: System.OutOfMemoryException: Insufficient memory to continue the execution of the program.
at Microsoft.DirectX.DirectSound.Buffer.Play(Int32 priority, BufferPlayFlags flags)
at .(Int32 , Int32 , Int32 , Int32 , Single )
[-Error-] [18.01.2011 10:31:18]: Draw Exception:
[-Error-] [18.01.2011 10:31:18]: System.OutOfMemoryException: Insufficient memory to continue the execution of the program.
at Microsoft.DirectX.Direct3D.Texture..ctor(Device device, Int32 width, Int32 height, Int32 numLevels, Usage usage, Format format, Pool pool)
at ..ctor(Int32 , Int32 , Boolean , Format , Pool , Boolean , Usage )
at ..ctor(Int32 , Int32 , Boolean , Format , Pool )
at ..ctor(Int32 , Int32 , Boolean , Format )
at ..ctor(Int32 , Int32 , Boolean )
at .( ,  )
at .( )
at ..( )
at .(Int32 , AnimActions , Int32 ,  )
at .(Int32 , AnimActions , Int32 ,  )
at .( , Int32 , AnimActions , Int32 , Int32 , Int32 , Int32 ,  , Int32& , Int32& )
at .()
Citace:[-Error-] [18.01.2011 10:06:23]: Nepodarilo se otevrit soubor s animacemi MWAnim1.mul
System.IO.FileNotFoundException: Could not find file 'E:\Program Files\EA Games\Ultima Online 2D Client\MWAnim1.mul'.
File name: 'E:\Program Files\EA Games\Ultima Online 2D Client\MWAnim1.mul'
at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
at System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy)
at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share)
at .(String )
at .()
. in file: line: 0
. in file: line: 0
.Main in file: line: 0

O tom druhym eroru nevim ze by byl...mozna je to zaznam ze staryho klienta, ten mi ode dneska nejde spustit, neustale crashuje hned po nalogovani. Ta prvni chyba vypadla pri boji. Zkusil jsem vycistit vetrak mozna se mi jen moc zahrival vnitrek uvidim.

Xp SP 2, verze 2002
Mobile AMD Sempron
Procsor 3800+
2,19GHz 896 MB Ram
Jinak postravdam klasicke ctrl+shift. Je hezke ze to zvyrazni zalozky ale prilis to neulehcuje. Navrhuji pridat aby to zalozky zobrazilo nad itemem/mobile s tim ze v zalozce bude jmeno a bude dostatecne velka pro target. Krome toho se mi nedari vytahovat zalozky levym klikem. Ve starym jde nakliknout item/kouzlo, takze mas targetovaci krizek, pak najedes na cil a potahnes levym a vyjede ti to zalozku na kterou pak kliknes pro zamereni. Zatim jsem nezjistil jak to udelat.

Arm-disarm: pokud mam v ruce jiny predmet nez je dany pod hotkey, nevybavi se mi zbran misto toho do ruky. Navrhuju to prepracovat aby predmety primarne prirazene pod I-IV dostaly naprostou prioritu, tzn kdyz drzim nozik na kuchani a mam pod I. mec a stit, ted se mi vybavi pouze stit. Misto toho, by to melo ten nozik hodit do batohu vybavit mec a stit.
Teda ted nevim jestli se ta zalozka povytahuje pravym nebo levym tlacitkem mysi Biggrin
Dalsi problem, nejde mi otevrit zalozka se skilly. Vubec nereaguje. Ani makro na to Biggrin Pouze prime pouziti skillu skrz hotkey je mozne. Ale v tom neni zas stopovani Smile))

Na starym to fachaSmile



Skok na fórum: