Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poslední možnost se vyjádřit
#41
Na chyby se samozřejmě podívám... tohle vypadá na regulerní memory-leak, už si myslím stěžovalo víc hráčů, že po delší době hraní klient mívá problémy (a tohle může být důvod)...
#42
Ta vec s oteviranim skillu me zacina celkem deptat, nedostanu se ke stopovani a starej klient uz crashuje naprosto pravidelneBiggrin
#43
Hra (MW klient) se mi neuveritelne seka. Pocitac jsem po instalaci uz 2x restartoval, vysledek byl stejny - sekalo se.
Myslim, ze by muj pocitac MW klienta zvladat mel:
- CPU: Intel Atom Processor n450 (1.66GHz, 512KB cache)
- RAM: 1024 MB
Ja osobne se v tom moc nevyznam, snad jsem vypsal vse potrebne. Smile
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
#44
když my MW client ještě jel, děsně se sekal, jelikož už mám našetrýno pár korunek tak plánuji koupit nový notebook, pozdji pisnu konfiguraci jestli mi to pojede
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

#45
MW klient narozdil od original klienta zatezuje vic grafickou kartu, takze je fajn mit neco normalniho (tim nemyslim integrovanou Intel grafiku) a Atom by na to mel urcite stacit ... bohuzel se bojim ty integrovany graficky karty, ale to je potiz vetsiny levnych notebooku.
#46
to jo no, pak to sem pisnu az ho budu mit vyhledlyho
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

#47
No, me osobne by stacil Razor, ovsem nevim co mam zadat do kolonek.. A vubec, funguje tu?
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
#48
funguje, jen musíš do cesty ke klientu dat cestu k game.exe
#49
Na netbooku Acer s Atomem kliena pustím, ale je to horor. Může za to integrovaná GMA 500. Ruce pryč od věcí s integrovanejma kartama od Intelu! Konkrétně ta 500 ani není jejich čip, ale od jiný firmy licencovanej čip kterej se normálně dává do MOBILNÍCH TELEFONŮ! Jenže že Intel karta není Intel karta a že je fakt nahovno zjistíte až když hledáte proč ten krám nemaká tak jak se slibovalo.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#50
(07.07.2011 v 17:44)Whitey napsal(a): Na netbooku Acer s Atomem kliena pustím, ale je to horor. Může za to integrovaná GMA 500. Ruce pryč od věcí s integrovanejma kartama od Intelu! Konkrétně ta 500 ani není jejich čip, ale od jiný firmy licencovanej čip kterej se normálně dává do MOBILNÍCH TELEFONŮ! Jenže že Intel karta není Intel karta a že je fakt nahovno zjistíte až když hledáte proč ten krám nemaká tak jak se slibovalo.

mě to na netbooku Acer aspire one D255 intel atom n550 s grafikou intel graphics media accelerator 3150 jede v poho, ale přítelkyně to na 2000ghz athlonu s 1gb ram a grafikou 256mb ati radeon (nevím teď přesně model) nerozjede .......... absolutně nehratelné strašně se to seká a laguje
#51
(07.07.2011 v 20:55)Meerman napsal(a): 2ghz athlonu s 1gb ram a grafikou 256mb ati radeon (nevím teď přesně model) nerozjede .......... absolutně nehratelné strašně se to seká a laguje
Co kus to original. Smile Na podobny, jeste slabsi sestave (1,5 ghz sempron, 1gb ram, grafika 128mb ati radeon) jsem kdysi hral a fps byly mistama nizsi, ale hrat se dalo v pohode, byla to jen otazka komfortu. No samozrejme je taky fakt, ze vykon pocitace nejsou jen tahle tri cisla, takze fakt je to sestavu od sestavy jiny.

#52
Meermane, presne tak, mam netbook Acer Aspire One D255 ale ze by mi to slo v pohode, to fakt ne.
Stahoval jsi k MW klientovi jeste neco, ze se ti to vubec neseka? :/
(Teda pokud mas presne tenhle: http://notebooky.elektromedia.cz/acer-nt...3wodghjoYw)
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
#53
V současné verzi MW klienta (hlavně ve městě) hodně záleží také na tom, jaký tam máte disk, kolik máte % volného prostoru a jaký máte OS.
Je naplánováno nějaké cachování do paměti, což by mělo výrazně pomoci hlavně u sestav s dostatkem operační paměti (u 1GB RAM si nejsem jist, záleží na OS).

Každopádně jsme ještě nad situací nezlomili hůl a budeme se tomuto problému dále věnovat...
#54
Promin, OS? Jako operacni system? (V tehletech zkratkach se nevyznam) Ale jestli to tak je, tak mam Windows XP Home Edition.
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
#55
Tím jsem chtěl říct, že různé OS jsou různě náročné na paměť. U WinXP by měl 1GB stačit, Visty a Win7 už jsou na tom zase trochu jinak (aktuálně mám Win7 a permanentně mám 3.5GB ze 4GB zaplněné ready-boost sajrajtem).
#56
Aha. No, evidentne 1GB nestaci a mista na disku mam jeste necelych 40GB (z 160) ...
Johan Ostrozrak [Člověk] - [Hraničář]
Mordrag [Člověk] - [Bojovník]
#57
Misto na disku nehraje roli, dost zalezi na rychlosti disku, tedy jeho cteni.
#58
no mám v podstatě asi tu sestavu na kterou jsi poslal odkaz. Mám tam Win7 starter a místa na disku něco okolo 150 GB (mám 200gb disk) a jede to úplně v pohodě. Spíš mě překvapuje, že ten stolní, který je podle mě v podstatě silnější stroj, až na to že to není dvoujádro, tak to nezvládá...... Ale tam je WinXP, což možná také hraje roli .... fakt nevím
#59
Osvěžuji toto téma - poslední možnost se vyjádřit, protože uvažuji o ukončení podpory pro starého klienta k prosinci 2011 (konkrétní den ještě nebyl stanoven).
Takže, kdo HRAJE a nespustí nového klienta?
#60
Tik-tak...



Skok na fórum: