Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Světové strany v minimapě
#1
Takto vypadá má představa zobrazení světových stran v minimapě.
Je to ala UO, tedy pouze drobné úpravy... co na to říkáte?


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#2
Jsem pro.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#3
Mne by to taky vyhovovalo naprosto.
Odpovědět
#4
Né že by to nějak zásadně vadilo, ale kdy už je na MW prakticky vše počeštěné, nešlo by to označení v češtině? Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#5
Taky bych řekl, když už tak počeštěné... je to prostě vada na kráse. Smile
Odpovědět
#6
Souhlas, i teď mají někteří lidé problém s tím co znamená N na mapě Biggrin.
Odpovědět
#7
a ja myslel ze se to uci v prvouce ve skole Smile
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#8
Jediným problémem je čas...
... najde se dobrovolník, který ta písmena předělá?
Klidně do tohoto obrázku, já si to pak z toho vykousnu...
Odpovědět
#9
Mohl bych to zkusit, ale bude to vypadat hůř než za současna.
Potřeboval bych k tomu jen pár věcí jako třeba ty rohy bez písmenek nebo jejich alternativu.
Odpovědět
#10
Na to stačí fotošop s content-aware fill. Jen to chce ten roh nejlépe v nějakém původním bitmapovém formátu.
Odpovědět
#11
samotny rohy nikde nejsou pokud se nepletu... jen tohle

.bmp   Gump.bmp (Velikost: 153,19 KB / Stažení: 615)

zkusim si s tim pohrat ale nevim jak to dopadne ..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#12
Pff...neni to nahodou i na kompasech ceske vyroby jako N? Biggrin (myslim sever)
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#13
marina: vetsinou to tak je .. resp vsechny buzoly s kterejma pracuju sou oznaceny mezinarodne .. ale nevim zda sou od ceskyho vyrobce..


snazil jsem si s tim pohrat .. ale nejak se mi nedarilo udelat pekny Z tak aby ladilo k ostatnim .. kdyby to chtel nekdo dodelat tak je to tady:


Přiložené soubory
.bmp   Gump kopie.bmp (Velikost: 306,3 KB / Stažení: 556)
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#14
Vidim to na prepinaci buton v nastaveni klienta Biggrin - ENG/CZ znacky na mape Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#15
Já bych zvolil nějaký fresh font... nějaká kaligrafie imho nemá moc smysl. Smile
Odpovědět
#16
Sarjo, to vypadá dobře!
S tím Z bych se nechal inspirovat N...
Odpovědět
#17
tak jsem ted zkusil dodelat i to Z ale za vysledek bych se nepochvalil ..


Přiložené soubory
.bmp   Gump kopie2.bmp (Velikost: 306,3 KB / Stažení: 542)
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#18
Trochu zaostrit, zvysit kontrast, ztmavit okraje a udelat nejakou ozdobnou smycku...Smile - ber to jako konstruktivni kritiku Smile. Totez mozna u toho J...co se tyce ztmaveni a ostreni...je videt ze S je puvodni - V vypada dost puvodne, J s tema upravama, ktere sem napsala by taky vypadalo puvodne...Z je suche. Tim "puvodne" myslim dost dobre Smile - neni poznat, ze by to delal nekdo na amaterske urovni grafiky Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#19
Tady je přidané Z, co vy na to? Biggrin


Přiložené soubory Obrázky
   
Odpovědět
#20
Ja vidim N Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: