Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.11
#21
Provizorní makro pro útok na nejbližšího:

Použít dovednost / Hudebnictví #použije neškodný skill bez pauzy
Zacílit nejbližšího #z nejbližšího cíle udělá použitím hudebnictví poslední
Ostatní / zaútočit / poslední.

A máš makro na útok na nejbližší. Jen pozor, aby tím nejbližším nebyl guard. Smile
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
#22
Elerro, Nevrine,
Vhodnější je použití kombinace "Vyber ..." a "Zaútoč na posledního".
Pak vidíš, na koho útočíš dříve, než zaútočíš.
A tato kombinace by měla fungovat.
Nevrin: Akce / vybrat postavu / nejbližší... a pak útok na poslední skutečně funguje.
Elerra: Funguje dik! Kdyz jsem to zkousel predtim nevsim jsem si ze to jsou npc s interakcemaBiggrin
#23
-Při nalognutí trvá cca 4-10 vteřin, než mi naskočí všechna okna a já mohu něco dělat. Dříve to nedělalo.
-Makro alt+kolečko dolu/kolečko nahoru/a asi i klik kolečkem jakoby "zapauzuje" hru. Například při kouzlení postava zmrne uprostřed animace stejně text nad ní a vše kolem. UO kurzor se změní na win kurzor. Po kliknutí (kamkoliv) se kouzlo normálně dokončí a animace se nomálně zase rozeběhne.
-Při rychlé jízdě směrem na východ má kůň tendenci "zajíždět pod zem" dost blbě se to fotí, ale tady je to trošku vidět.
[Obrázky: kunp.jpg]
Občas s tam zajede i víc.. třeba z půlky, nebo skoro celý. Nebo se zasekne, skočí na jiné místo a po chvilce zase zpět. Nevím jestli není čas, na čerstvou instalaci win ale obecně mi připadá, že pohyb býval plynulejší.
Příklad zaseknutí při jízdě zhruba východ, severovýchod:
Ta sekvence je delší, ale udělá mi to něco takového:
[Obrázky: lagh.jpg]
Po odlagnutí zjistím, že jsem někde tady:
[Obrázky: lag2r.jpg]
Nutno podotknout, že se to spíš (zdaleka ne nutně) stává ve městě, po startu klienta.
Jinak mám postarší notebook a připojení na internet mám doma dobrý.
#24
MW klient dovoluje dělat screenshoty, báječná funkce. Jediná potíž je, že se mi při každém sejmutí obrazovky asi na 3s zastaví hra. Samozřejmě můžu použít nějaký externí program, ale když už to v tom klientovi je, tak by to stálo za to dokončit.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
#25
- když u jedné postavy přelognu se zapnutým režimem makroklávesnice na postavu, která ten režim nepoužívá, tak je režim stále zapnutý
#26
Poměrně často se mi mapa "zasekne" na nějaké pozici, místo aby "běhala" se mnou. Po restartu mapy je to v cajku, ale restartovat mapu co 5 minut není zrovna příjemné..
#27
Re MRTVOLY, ZACÍLENÍ SUMMONU: připravena oprava (patch bude vydán zřejmě v průběhu večera).

Prodleva po nalogování - vím o tom, je dána zjišťováním HW informací na hlavním vlákně, budeme řešit v další verzi (bude vyžadovat paralelní thread a ošetření stavů).

Problém s posunem při jízdě na koni je způsoben posledním zásahem kvůli plynulosti pohybu (pokud "zamrzne" spojení se serverem, může pak dojít k takovémuto extrému). Řešení by mělo být jednoduché, zkusím ještě opravit do chystaného patche.

Režim makroklávesnice se neuchovává ani v rámci klienta, natož postavy. Opravím to tak, že odlogováním se režim makroklávesnice vypne.

Seknutí mapy - není nějaká chyba v logu?

Smazán příspěvek Elerry, toto téma řeší pouze chyby. Nový font si navrhni jinde.
#28
http://leteckaposta.cz/809141064


Log po padu a nasledujich 5 minut neslo pripojit musel jsem na stary a relog zpatky.


Edit by Geo: Mám staženo, kouknu na to zítra...
#29
Opravená verze 10.4.11.39640, zkrácené označení b, byla umístěna do patche a publikována. Hlaste chyby Smile

Opravy:
- zacílení mrtvoly v obou režimech (Mrtvoly zobrazovat nad ostatními Ano/Ne)
- pokud postava zmizí z dohledu (např. zajde za roh, je oživena), nedojde ke zrušení záložky (záložky se samy zavírají pouze při smrti/omráčení)
- podpora pro makra "* cizího" a "* člena party", aby bral v úvahu i Notoriety (příprava pro pety a summony, vyžaduje úpravu skript serveru)
- korekce problému jízdy na koni, hlaste chování v nové verzi!
- režim makroklávesnice vypnut po odlogování
#30
Takze dnes rano to bezelo v poho, ale ted kdyz spustim mwclient hodilo mi to eror o nedostatku prostredku. Opet krome youtube neni spustena zadna aplikace.

http://leteckaposta.cz/741276608
[Obrázky: forumf.th.jpg]
Marina me soupla bokem postavu a najednou to funguje.
#31
obcas mi pri pokusu o otevreni mrtveho tela (po doubleclicku na nej) zamrzne klient a uz se neodmrazi ...
logy sem musel dat na leteckou postu .. oba maj 3,5 mb... (BlinkWacko )
http://leteckaposta.cz/572648911
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#32
- Při volbě "Vyjmout chat z logu klienta" se v deníku nezaznamenává dění ve hře. Pouze systémové hlášky a parta.
- Trošku upřesním chybu s tím "pauzováním". Stačí zmáčknout levý alt... nemusí to nutně být makro.
#33
Stáhnu doma, vyřeším co nejdříve... teď momentálně se ale hrabu v serveru Biggrin
#34
Při zacílení [look na sebe už není možnost jak se zbavit popisu své postavy vedle počtu mých zkušeností. Zkoušel jsem opětovné zavření a otevření gumpu, restart klienta, zacílení [look na jiné postavy/npc/zvěř
Kain: Jako zavřít to okno, nebo smazat text?
Pokud ti jde o zavření okna, tak to jde stejně jako většina oken v UO, pomocí kliku pravým tlačítkem.
Pokud o text tak ten se dá smazat pomocí toho minus před větou.
elistrel: Ne, zdá se mi právě, že ty gumpy jsou spojené a brány jako jeden.
Text logicky mazat nechcu Smile

EDIT: Potvrzuji - pravý klik zavře i okno s expama
Whitey: Je to jediný gump - popis postavy byl přidán k panelu zkušeností.
(ostatní pochopitelně nevidí vaše parametry, jen obrázek a popis.)
#35
Stale zbrane prirazene pod hot key nelze vybavit drzim-li neco jineho v ruce co NENI prirazeno pod jinou hotkey. Napr. stahovaci nozik. Pri pokusu o vybaveni se zbran v baglu pohne ale spadne zpet.
#36
Tak to nefunguje jen u luku. Mozna i u dalsich obouruc zbrani
#37
V horni liste s tlacitky mam misto tlacitka "Denik" napsano "2. Denik" a stejnej problem jsem videl jeste nekde. Nejspis to ma co delat s pojmenovanim kategorii v options.
#38
Zítra se budu těmto problémům věnovat a možná hned vydáme patch...
#39
Po čase hraní mi vyběhne obsazení paměti až 95%, dnes při té bitvě jsem měl asi 100%, což projeví zastavením hry. Ale nejnevhodnější dobu.
Řešit to pokaždé musím restartem hry.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
#40
To potvrzuji, v době kdy rozhoduje o výsledku bitvy i čas kratší než je sekunda jsou několikavteřinové záseky skutečně nepříjemné. Mě tedy pomohlo odběhnout od toho davu, ale přesto jsem z toho měl tahovku.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 185 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 580 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 674 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 324 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: