Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.11
#41
ja nikdy nevim jestli je to klientem nebo odezvou serveru ..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#42
Problémy s pamětí řešit budu, jen nečekejte zázraky do večera... Biggrin
#43
Aktualizace verze 10.4.11.18206 (ozn.C)

Opravené chyby:
- animace mountu během útoku
- přezbrojení a "obouručné zbraně versus stahovací nůž"
- stisk klávesy levý ALT
- texty "Deník" a "Zobrazení"

Testujte dle libosti, večer jde verze do patche (pokud RadstaR dá).
#44
Dneska mi to zamrzlo a hodilo chybu o nekonecne smycce v programu a chybe souboru ati2da. Nevim jestli to patri k chybe klientu ale nikdy jindy se mi to nestalo.

Uz delsi cas to bylo bez tech padu, sotva jsem to zarek a nekomu to napsal tak mi to hodilo tu chybu, ale uo mi nespadla, vyjely 4x eror tabulky systemu...a trvalo 5 minut nez se to objevilo zase a uz to padlo. Pokazde nez se to stane tak namisto postav se objevuji bile ctverce ktere se ruzne pohybuji.
Taky se mi to obcas sekne, jako kdyby postava se zarizla do terenu nejde na vterinu dve nic delat pak to zas povoli, to se mi stane tak 1 za dva tri dny.
#45
Zlá správa je že sa AMD začalo zase vŕtať v ovládačoch na ich grafiky. Tiež som si všimol od istých verzií nejaké chyby ktoré priamo súvisia s ovládačmi ATI/AMD.

Vrátane bluescreenov... Akú máš verziu 10.12?
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
#46
Verzi klienta ci ovladace...klienta jsem mel toho tesne pred tim nez tu Geo hodil upravu.
#47
ovládačov.

klienta aktuálne nemôžem testovať - kým viem navodiť chyby v systéme tak to nemá zmysel - údaje z testovania by boli bezcenné.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
#48
Ted me to padlo 6x po sobe v rozpeti 35 minut, s tim ze po sestem padu mi to pise poskozeny soubor s nastavenim a je nutno nacist defaultni.
#49
Nevim Geo cos opravil ale od te doby co jsem to stahnul me to porad pada a je to nehratelny. Porad ta sama chyba. A starej klient mi pro zmenu crashujeSmile
#50
Elerro, nechci Tě zklamat, ale na 100% to není žádnou úpravou, schválně si vrať verzi.
A ostatnímu jednomu děkuji za otestování, protože sem nic nenapsal, předpokládám, že všechny popsané opravy fungují tak, jak mají.
#51
Nevim co to blbo ted to jelo zas normalne. Nozik jsem nevyzkousel protoze byl problem ho sehnatLaugh a vecer jsem na to zapomnel. Z ostatnich veci nevim co se menilo vetsinu z toho mam povypinanou. Chces logy? Ale pise to porad to samy.

Edit: momentalne prechazim na stary klient i kdyz obcas crashuje, novy klient nevim proc mi ted zacal padat behem boje skoro porad, je to prakticky nehratelne.

Pro jistotu i logy:http://leteckaposta.cz/538842497

Opakuje se tam casto toto:
Citace:-Error-] [02.02.2011 10:14:29]: Nepodarilo se otevrit soubor s animacemi MWAnims1.mul
System.IO.FileNotFoundException: Could not find file 'E:\Program Files\EA Games\Ultima Online 2D Client\MWAnims1.mul'.
File name: 'E:\Program Files\EA Games\Ultima Online 2D Client\MWAnims1.mul'
at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
at System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy)
at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share)
at .(String )
at .()
. in file: line: 0
. in file: line: 0
.Main in file: line: 0

A i v dalsich errorech to haze chyby v animacich. Nevim neni toto treba nejaka chyba pri instalaci?

RadstaR: Tahle chyba nevadi ... je to jen priprava na nove animace.
#52
Nová rychlá verze 10.4.11.32700 (ozn. D) se dvěma opravami:
- při nájezdu myší na mrtvolu byla mrtvola obarvena, to bylo pouze kvůli testu a do verze se to dostalo nedopatřením. Navíc mám podezření, že to mohlo na slabších kartách způsobit problémy, třeba při boji (popisované Elerrou)
- přesunul jsem zjišťování hardwarové konfigurace do spouštění aplikace, takže při nalogování se dostanete do hry okamžitě (zmizí ta 1-3 vteřinová prodleva, kdy vidíte svět, ale nemůžete nic dělat). Opět je možné, že se tím vyřeší i některé problémy...

(verze stažena, už mám další Biggrin)
#53
momentálníma upravama se mi UO totálně posrala a seká se mi jak svině což mi na čtyř jádru, 1gb grafice, 4gb ramek prijde naky divny....zapnutí/vypnutí plynulosti nic neřeší.
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
#54
Další rychlá verze 10.4.11.34120 (ozn. E), je v ní opravena definice mountů kvůli makru "Znovu nasednout" a koni Brumby.

Re Tulgyr: Divné, ještě někdo pozoruje výrazné zpomalení a sekání? Důležité je testovat mimo město, prosím, případně napsat, kde se vám to tolik seká.
Navíc, nedělal jsem žádné úpravy, které by k něčemu takovému měly vést... a zároveň si nemyslím, že bych jel na nějakém vyloženě dělu a mně to běhá vcelku svižně, mobilní připojení Vodafone 3G...
#55
Lidi si v posledni dobe stezujou na lagy. Marina neco povidala, ze jako GM je nepozoruje, ale jako hrac obcas jo. Bohuzel netusim jestli jen na MW klientu.
Moje testy nic neodhalili ... vsechno me bezi v pohode, ale tak ja bohuzel to "delo" mam, takze v poctu FPS nic nezjistim, kdyz minimam mam cca 100-120 jen strom je na 333. Ping podle klienta na server mam 15-45 (ale to se mi zda, ze ukazuje nejak divne).
Kazdopadne jediny, kdyz k nejakemu zaseku jakoby lagu dojde je, kdyz skocim do nejake lokace treba mimo Ishar a pak k trzisti v Isharu, tak nez se nactou animacky NPC, itemu atd. Ale to je normalni.
#56
tak v pohodě...jenom sem po měsíci musel zrestartovat kompa Biggrin ale i tak mi to neběhá tak jak bych očekával Biggrin me se fps hejbe 20-50 na rozlišení 1440x900 ve vokně. To mi i ten battlefield bad company 2ka beha ve full hdcku lip Biggrin uprava dvě....fpska behaj jak chtěj a kde chtěj už sem taky zažil něco přes 200 ale to v dosahu nic neni jen třeba stromy nebo jenom zelená plán
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
#57
Lagy nebudou záležitostí klienta, měl bych se konečně pustit do optimalizace pathfindingu - na delší vzdálenosti poměrně vytěžuje proces...

Jsem rád, že je to OK u Tulgyra, už zbývá jen ten problém s out-of-memory, hahaha Ninja
#58
Kdyz jsem sledoval vytizeni CPU (na serveru), tak to rozhodne nebylo ani tim, takze netusim, kde se lidem najednou ty lagy berou.
#59
problem v klientu to nebude, mě se taky lagy spustily a to hraju na normal, spustily se ve chvili kdy jsem ml partu s jinym hracem co MW používá
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

#60
drobnější chybka: když sedim na židli a přitom jim, objeví se grafika jako kdybych stál a jedl, malý screen pro upřesnění:
[Obrázky: drobnachybicka.png]
Johan Ostrozrak.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 188 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 241 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 629 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 760 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 368 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: