Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.11
#81
Colwyn mám úplne rovnaký message. Dochádza k tomu pri odlognutí a dalšom lognutí.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
#82
S naprosto železnou pravidelností se mi stává, že na ntb, když otvírám mrtvolky a chci je vybírat tak klient zamrzne..... jde pak ukončit jen přes ctl+alt+del .... Chybu žádnou nehodí, prostě jen zmrzne
#83
Občas se bugne výrobní kotejner a při pokusu o otevření jen na zlomek sekundy blikne a zase se zavře. Pomáhá jen relog na starý klient, otevření a zavření kontejneru tam, čímž se daný kotejner odbugne.
Chyba s mizením (zkrácením vlasů), je dost možná rovněž nějak navázaná na nový klient viz http://forum.manawydan.cz/showthread.php...125&page=2.
#84
ohledně výrobního kontejneru stačí ho v batohu posunout a pak de otevřít normálně Wink
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
#85
Tak, trocha pokusů a zjistil jsem následující věci:
chybové hlášení "Nastala neošetřená vyjímka:System.NullReferenceException: Object reference not set to instance of an object." nemá souvislost s vlasy, toto hlášení se mi objeví pokaždé, když odlognu postavu, nevypnu klient a znovu lognu (at už relog stejné postavy, nebo třeba lognutí na jiný učet). Pokud po odlogu klient vypnu, tak se mu vyhnu.
Krátké šedá vlasy (u vousatých postav kombinové s bradkou), se mi objevují při každém lognutí, pomáhá lehnutí si na postel ši relog bez zmizení postavy.
Nemožnost otevření výrobních kontejnerů je způsobena relogem bez zmizení postavy, je možné ji odstranit lognutím na starý klient, posunutím kontejneru, či relogem se zmizením postavy.
Jinak, podařilo se mi lognout se "špatnými vlasy na starém klientu, klient za to zjevně nemůže"Smile

Marina: stejny problem Smile.
#86
Potvrzuji, chybu NullReferenceException se mi podařilo navodit.
Opravím do příští verze, stejně jako ostatní chyby...
#87
Výveska sa občas na novom klientovi nezobrazí na prvý pokus a je "prázdna"... pri druhom kliku je už ok.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
#88
Myslím, že už tady při předešlých verzích někdo psal o jednom problému. Při klikání na mrtvoly NPC někdy dojde k zamrznutí klienta. Úplné. Jediná možnost je vypnout přes "Ukončit proces" (CTRL+ALT+DELETE).
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
#89
o tom jsem uz myslim psal ....muzes to obejit kdyz na mrtvolu kliknes pres jeji popisek CTR-ALT takhle to delam ja a vse v poradku
#90
Nedalo by se taky konečně ošetřit, vypisování více dmg naráz a zařídit, aby se ty čísla psali pod a ne přes sebe, takhle třeba totiž u bleskáče či magický zbraně člověk často nemá ponětí, kolik dmg tím dal, dostal..
#91
Kaine... dřív bylo vypisování šance na zásahu, jakej dmg davas, jaky dostavas a vse ohledne boje. Vypisovalo se to normálně v levo, ale poté to GM vypnuli. Už si nevzpomínám na konkrétní důvod, ale kdyby byla možnost zapnout a vypnout takovéto vypisování, bylo by to fajn.
Samozrejme kdyz by se ty dmg vypisovaly pod sebe a ne pres sebe tak bych to taky uvital. Smile
Světlo se stane stínem, čas se stane nepřítelem a život... život se rozplyne v bolesti.
#92
Vypisování parametrů byl pouze debug, ve hře už nebude.
Vypisování vícenásobného damage možná v novém klientu, ve starém si to nedovedu představit. O odletující čísélka nad hlavou se stará klient, hodnoty by se musely posílat nějak zpožděně - moc práce na málo muziky.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#93
No, Whitey, na starém klientu čísla lezou až po sobě, na novém se překrývají (pak není poznat ani dmg, který jsem udělil jednou ranou). Tedy aspoň to tak bylo naposled v době, kdy jsem se o to nějak zajímal... najednou mě v jednom okamžiku úplně přestalo zajímat, kolik dávám dmg, zajímaly mě HP toho, do čeho jdu.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#94
Tak mě napadá proč se zobrazují debug hlášky u třídění rudy...
#95
To s tou vícenásobnou damage, to samozřejmě půjde.
Debug hlášky u třídění rudy? A týká se to pouze nového klienta?
#96
Ne, debug hlášky jsou u třídění rudy, těžby dřeva i horniny. Klienta se to netýká.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#97
Potřeboval bych zpětnou vazbu na chování MWklienta při vytažených záložkách
- pokud ztratíte z dohledu postavu (npc, hráče co není v partě), záložka by měla zůstat viditelná. Jediný moment, kdy záložky zmizí samy, je moment animace smrti...

Funguje to? Měl s tím někdo problémy?
#98
co ja vim tak to funguje. Jen se obcas stane ze se otevre zalozka prave umirajiciho NPC (poklikam na nej ve chvili kdy dostane finalni zasah) a ta sama nezmizi.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#99
moje předchozí chyba stále neopravena...
Jestli myslíš to s těmi rameny, není možné, že by od té doby ještě nebyla nová verze?
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 182 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 671 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: