Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.11
#1
Zde je první release candidate (10.4.11.29866 s označením A).
Vzhledem k počtu úprav prosím odvážlivce o co nejdůkladnější testování...
A samozřejmě platí - zazálohovat si adresář Config! Jinak se nebudete moci vrátit k předchozí verzi... tedy pokud vám tato nebude vyhovovat.

Změny do verze najdete ZDE.

Soubor ColoredAnims.xml patří do adresáře UO (bezpodmínečně).
#2
Žádné chyby?
Tak že by to mohli vyzkoušet i ostatní? Smile
#3
Geo, omlouvám se, mrknu se na to. Jen tak nějak u poloviny těch věcí nemám přehled, jak je ozkoušet/co s nimi bylo Biggrin
Vypnutí AutoAFK při neaktivním okně zdá se funguje.
Uzamknutí lišty k hornímu okraji hracího okna/přesun lišty libovolně po okně klienta funguje.
HOME a END funguje.
Vykreslování mrtvol nad ostatními předměty/postavami funguje.
Kontextové menu přes záložku funguje.
Definice barev animací oblečení - netuším, co s tím .)
Makra na 4. a 5. tlačítko fungují.
Hardware info - netuším, co s tím (pokud se jedná o příkaz [hwinfo, vypisuje mi to cosi o nenalezených informacích o HW na acc)
Signalizace pro otočení funguje (jen zvýraznění kurzoru je spíš znevýraznění kurzoru (zešedne), což není ani tak moc poznat). Co se týká signalizace běhu/chůze, tam žádný rozdíl nevidím a ani žádnou položku na zapnutí jsem nenašel (jestli se to toho má vůbec týkat).
Setřídění skupin v nastavení tam nějaké asi i je.
Systémové gumpy jen v rámci obrazovky... nevím, co si pod tím představit. Zkoušel jsem to tak, že jsem okno minimalizoval (otázka je, jestli to má fungovat i u toho). Paperdolly se mi opravdu zobrazovaly tak, abych je bez posunování čehokoliv viděl... u nákupních a interakčních gumpů (taková ta hnědá tabulka s textem) to nefungovalo, u batohu také ne.
Psaní nepřiřazenými písmenky v makromódu funguje.
Vyhazování zbraně při změně skupiny equipu zdá se funguje, jak by mělo.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#4
Díky za info, HWInfo vím já, to si otestuji (resp. když nic při přihlášení nehodí chybu, je to ok)
Gumpy: otevreš třeba skilly, nákupní gump, nebo Bestiář. Posuneš ho k okraji okna (co nejdále), zavreš. zmenšíš okno a otevreš okno.
Voalá! Smile
#5
No, s těmi gumpy se mi zdá, že to prostě jenom nedovolí, aby se ten gump dostal úplně celý z obrazovky, takže to třeba skilly a nákupní gump prostě jen posune tak, aby v okně byla stejná část, jako předtím... špatně se to popisuje, dodám screeny.

   
   
   

Na prvním je obchodní gump posunut co nejvíce do spodního pravého rohu to šlo. V druhém je po zavření, minimalizování okna a znovuotevření nákupního gumpu. Pozici má v podstatě stejnou, jako v původním okně. Na třetím je pak okno maximalizováno, takže je vidět, kam se nákupní gump posunul.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#6
Ano, přesně tak. Nedovolí to, aby se gump dostal úplně z obrazovky (přičemž kontrola, kterou jsem přidával, byla vložena do okamžiku, kdy je gump vytvářen, tedy například při znovuotevření nabídky).
Důvodem byla nahlášená chyba od Elerry, které se nezobrazil gump se skilly, zřejmě proto, že zapamatovaná pozice byla mimo viditelnou plochu okna.
#7
V tom případě bych řekl, že by tahle verze mohla být připravena pro patch Tongue
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#8
A samozřejmě je zelenější tráva Smile
... tzn. kdo si chce dát tu práci, může srovnat screeny ve starém a mwklientovi... a samozřejmě okomentovat.
#9
Bude i fotbal fotbalovitější? Sakra... my nemáme fotbal!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#10
Ve verzi 10.5.x budeme moci mít i fotbal Smile
#11
Ták, i když se to po nikom nechtělo, dávám sem screeny pro porovnání... první je nová verze nového klienta, druhá je stará verze nového klienta a třetí je starý klient. Je to +- stejný úsek, ale protože nejsem v ořezávání obrázků zas tak znalý, určitě si všimnete, že každý vybraný úsek je o kus posunutý :X

           
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#12
Mam problém. Jednou jsem hrál na MW klientovi a něco jsem zmáčknul, nevím no, najednou se mi přepne hra do fullscreen režimu, takže sotva vidím na paperdoll atd., nemůžu se ani přihlásit, jak to mám velké, tak vás prosím, co s tím? Angry
#13
Torlof: Smaz obsah adresare CONFIG
#14
Ta klávesová zkratka byla tuším ALT+ENTER, Měla by fungovat i pro přepnutí zpět Smile
#15
Byl vydán patch obsahující novou verzi.
#16
Když vytáhnu záložku hráče, kterého nemám v partě, tak po jeho omráčení ta záložka zmizí, což je nevyhovující. Platí to i naopak, vytáhnu záložku omráčeného a po jeho vzkříšení ta záložka zizí.

Makro zaměř/označ "cizího" mi vždy zacílí moji bludičku (avatara), což by vůbec nemělo.
#17
mam problem nakliknout mrtvoly .. klikam na ne jak silenej a presto se nic nedeje a naopak kdyz sem chtel v dungu tahat za paku tak se mi otvirali tela koster co byli o policko vedle ..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#18
Taky mi to nefunguje, musis klikat na zalozky jmen.
#19
Zaznamenáno...
#20
Dovednosti uz fungujiBiggrin

Kde nastavim makro pro utok na nejblizsiho? nemuzu to najit a kombinance Vyber/Zacil nefunguje. Jako strelec nez doublecliknu toho kdo do me boucha jsem mrtvej.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 179 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 669 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: