Popisy NPC a předmětů
#61
K víc věcem už se nedostanu. Takže hledám dobrovolníky z řad RT a řemeslníků.
Odpovědět
#62
Tak snad už to bude fungovat jak má - ID už funguje (po restartu) i na věci v cizím vlastnictví. Look zatím dělá problémy, protože vyžaduje identifikaci předmětu - a tu v cizím vlastnictví také nelze provést Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#63
Hmm tak ten POPIS je docela otravnej. Kdykoliv si chci precist tabulku nebo cokoliv jinyho, vzdycky me vybehne kontextovy menu s timhle ... takze misto jednoho kliknuti musim kliknout jeste jednou abych se toho zbavil. Nejake reseni, jak se toho zbavit uplne ?
Odpovědět
#64
Huh? Teď netuším s čím je problém... Kontextové menu vylejzá u všeho, ne? Já do něj jen přidal jednu položku...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#65
Ted uz asi u vseho vylejza, ale predtim nevylejzalo. U itemu, kde nebyla zadna polozka v kontext menu, zapricinil single click zobrazeni jmena, nic vic. Ted uz nejspise kazdy item ma alespon jednu polozku v kontext menu, tudiz kazdy single click otevre kontext menu.
Odpovědět
#66
Mno prave ze ne Smile Ted staci kliknout jendou levym tlacikem na jakejkoliv nestatickej item a vyleze na me kontextove menu s popis vzdy, predtim ne Smile
Odpovědět
#67
Není to spíš problém klienta? Na starém klientu nevylejzalo menu hned po prvním kliknutí, že ne?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#68
Popisky se nezobrazují celé, ale jen prvních pár slov a pár teček. Platí jak pro paperdoll, tak pro inventář.

Starý i nový client.
Odpovědět
#69
To by mělo nastat pouze při plošném použití ([Look bedna), možná jsem ale udělal chybku při posledních úpravách.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#70
Moje chyba, bude opraveno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#71
(poznámky pro mě)

Zbraní popsáno 53, nepřeneseno: Těžký dřevec (není ve hře?)

Zbroje - Popsány a přeneseny pláty, tvrzené pláty (z helem existuje tvrzená jen základní?), kroužkovka, tvrzený komplet.
falérová, kozena, pobita hotova
Dodělat - bone armor

Štítů popsáno a přeneseno 24

Holí popsáno a přeneseno 12

Luků popsáno a přeneseno 11

Kuší popsáno přeneseno 7
Odpovědět
#72
Poutník jede.
Speciálně kvůli němu překousnu svou nechuť k tvorbě gumpů a přidám k ID gump se seznamem itemů, aby nemusel čekat až bude nějaký předmět nadosah, aby ho mohl popsat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#73
Jsem rada, ze se toho ujal nekdo z hracu a vrhnul se do toho s takovou vervou Smile. Navic hrac, ktery ma RP na urovni a umi psat.

Muj osobni nazor na tebe to ale nemeni Biggrin Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#74
Díky WDho kung-fu zítra dorazím přenášení.
Odpovědět
#75
Super. Ani nevíš jak jsem rád že jsi popsal zbraně/zbroje. Pak to násob 2x a tolik jsem rád že jsi to i přenesl do hry - nemám na to čas ani dostatek vůle.

Marino, asi by jsme měli na wiki zavést nějaké tablo, kam budeme zapisovat lidi kteří přispěli k vývoji (zakladateli počínaje).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#76
Mnooo...dobry napad. Posli seznam lidi a cim prispeli a ja to tam hodim Smile. Neco jako Hall of Fame Smile...kdyby se to chytlo, tak muzem udelat i Hall of Shame Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#77
Mám trochu problém falérová vs. drátěná zbroj
( uvažuji dle Kainovy revize - http://forum.manawydan.cz/showthread.php...0#pid47080 )

Vidím, že došlo k jakési migraci. RingmailChest už je falérová tunika, což odpovídá analýze. RingmailArms jsou ale drátěné rukávy (což vlastně také odpovídá analýze, jelikož falérové rukávy nejsou). Kde tedy končí drátěná zbroj a začíná falérová? A proč se nemohu dostat k "Falérová kukla"? Anglický ekvivalent RingmailCoif mi hází nějaký nedodělaný předmět.

Edit: Přenos popisů kompletní.
Odpovědět
#78
Falérový komplet obsahuje, nebo by měl obsahovat:
- kukla
- tunika
- kalhoty
- rukávy
- rukavice
Neobsahuje nákrčník, protože nemusí - kukla chrání hlavu a krk.

P.S. drátěná == falérová, je to synonym.
Odpovědět
#79
Krouzkova kukla taky chrani i krk?
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#80
Ano, i reálu chránili kulky krk [Obrázky: zbroj15.jpg].

Možná sem špatně pochopil význam věty, ale falérová zbroj a drátěná jsou dvě odlišné věci. Falérová se stává většinou z prošívanice na které jsou přišity kovové kroužky (faléry). [Obrázky: falera1m.jpg]

Drátěná zbroj je synonymem ke kroužková.
Odpovědět



Skok na fórum: