Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upozornění
#1
Chci jen upozornit, že ohrady jsou součástí domovní plochy/zóny(platí se za ně taky) tak ať si pro příště dotyčný rozmyslí vykrádat ohrady/vytahávat koně.
Odpovědět
#2
Jakým způsobem lze "vytahávat koně" z ohrady?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
(24.01.2011 v 20:22)Whitey napsal(a): Jakým způsobem lze "vytahávat koně" z ohrady?
co ja vím třeba že ji otevře a zaútočí na něj nebo počká až se vycamrá sám.
Odpovědět
#4
Sám by se vycamrat neměl, to by mělo být ošetřeno.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#5
Pocul som o pripadoch kedy sa NPC s prikazom "Stop" dostalo von z ohrady ked niekto otvaral dvere... na vlastne oci som to este nevidel ale mozem skusit zajtra.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#6
mam pocit ze zvire odmita odejit z ohrady kdyz je zacleneny ...a naopak, kdyz ma prikaz stuj tak jakejkoliv utok ignoruje ..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#7
Pokud vlastník ohrady má v ohradě jen vlastní koně na příkaz "Stop" (asi i jiná NPC), tak ignorují otevřené vrátka. Prostě zůstanou v prostoru ohrádky. Ale pokud v ohrádce jsou i cizí koně na příkaz "Stop" (asi i jiná NPC), koně jiných vlastníku, myšleno ochočené koně, tak je nebezpečné nechávat otevřené vrátka. Pak mají Koně tendenci procházet brankou. Ignorují vyhraněnou plochu ohrádky. Možná tohle už neplatí. Možná je to opravené. Ale tuhle situaci si jsem před časem mnohokrát zažil. Pak je těžké takové uprchlíky nahnat, dostrkat zpět do ohrádky. Proto jsem před časem si nechával upravovat společnou ohrádku na farmě Arcana. Nechal jsem tam přistavět takovou malou před-ohrádku.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
Odpovědět
#8
To je divné, cokoliv je vedeno na farmě jako chované zvíře (vč. stopnutých patů/mountů) by se z tohoto regionu nemělo dostat.
Prosím o ověření.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
2 dny dozadu jsem psal page ohledne zmizeni kone ze zamcene farmy. Odpoved zadna. Kun byl najedeny, spokojeny. Myslim ze se jmenoval Morfacel (snad jsem to jmeno moc nepomotal)
Odpovědět
#10
(25.01.2011 v 21:05)Alvin napsal(a): Odpoved zadna.
Vzdyt sem ti odpovidal na ICQ, ze se to musi resit z logu, at se obratis na forum nebo na Marinu a na to si ty jeste reagoval.. To pokladam za dostatecnou odpoved, vic s tim zadny questar ze hry neudela.
Pages se resi kazdy den a vzdycky se vyresi nebo odpovi na hracuv problem. Moznost "odpoved zadna" v tomhle ohledu prakticky neexistuje.
Odpovědět
#11
Aha...tak to se omlouvam, ale asi se nekde stala chyba. Page resil nekdo jiny a pak ji smazal, ale to jmeno mi neco rika...kone jsem tusim nekde videla a nejak nevedomky na nej nasedla...vubec si neuvedomuju, ze bych neco takoveho delala, ale asi to tak bude, protoze sem na nem sedela a s tim, ze je to muj vytvoreny kun ho taky smazala...takze kone nahradim.

// psala sem to, kdyz tu Stig jeste odpoved nemel Smile, jaky to byl kun (typ)? a byl normalne na farme, neochoceny?
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#12
Kun byl brumby - koupeny od famrare Aveliona(?) spolecne jeste s jednim a byl prejmenovan a propusten do "chovu".
Odpovědět
#13
Avelliona...tak to asi těžko, vidím to spíš na ArtherionaSmile
Odpovědět
#14
jop.. presne toho :-D Proto ten otaznik :-D
Odpovědět
#15
Taky jedno takový upozornění: Někdo by si měl správně odlognout zvěřinec (Vendelín? kdyžtak mu dejte vědět).

[Obrázky: alarmk.jpg]
Odpovědět



Skok na fórum: