Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
počínání trpaslíků a gnomu
#1
Je více než jasné, že ne všichni trpaslíci jsou dobří a ne všichni zase zlý, což nás přivádí k tomu, že se musíme nějak dohodnout a vytvořit jakýsi kompromis popřípadě se nedohodnout a mít tady anarchii. Popřípadě mne napadlo rozdělit se tedy na dvě skupiny které by se nějakým zpusobem snášeli.

Tedy na ty dobře smýšlející a na ty zle smíšející.
Každá skupina by si musela ovšem zvolit svvého mluvčho který by na Gnomsko-Trpasličím sněmu mluvil za svojí větev, neboli odnož našeho druhu.

Musíme se ale v některých názorech ujednotit, jinak námi budou stále ostatní rasy jen opovrhovat, nebo nás využívat. Předpokládám že tuhle alternativu by Jste nechtěli. Tedy dens večer bych rád svolal tento Gnomsko-Trpasličí sněm, kde musíme vyřešit vnitřní záležitosti.

Místo konání bude upřesněno kolem 18:00.
Musíme to probrat co nejrychleji, i kdyžž se pokusíém zajistit pro členy na sněmu nějaké jídlo sám, tak si ipřineste i svoje vlastní.
Odpovědět
#2
hm... pokud jsem to dobre pochopila, tak ty chces vytvorit takovou radu, ktera by se domlouvala na tom, ze se stane dobreho a co zleho? :O
wtf?

pokud vim, tak dobro a zlo se nesnesou, natoz aby mli nejakou radu Blush

ujednostit.. jednotni jsme.. sereme na ostatni a starame se akroad o sebe, nebo to vidim akorad ja takto?
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#3
nevím jak to vydíš ty, ale já jsme trpaslík dobrého smýšlení, takže se na to díváme jinak. Rada dobra azla? ne to sem v umyslu neměl...ale je spíš duležitější abychom se shodli mezi sebou než pujdeme někam na sněm. Takže potřebujeme zástupce a ten se musí zvolit...na tom sněmu to tam vypadalo jakože anarchie bez nějakýho řádu. To by se mělo napravit alespon v našich řadách.
Odpovědět
#4
Bohuzel jsem v praci takze se nedostavim, pak alespon informujte jak to daopadlo.

to Furgass: mrzoutskyho trpaslika s prudkou naturou jsem zatim nikoho zahrat nevidel
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#5
Je špatné rozdělit trpaslíky a gnomy na dobré a zlé, protože je nás málo a každého budem potřebovat, aby nám pomohl. Jinak určitě přijdu, jen sem dej místo setkání. Navrhoval bych nějaký důl, nejlíp ten největší na východě, protože ten kde je Moradinův oltář pořád někdo v něm musí dolovat.
Odpovědět
#6
harogath: opravdu nechapu, co mas na mysli.. zkus to nejak rozvest..

michael : a ty jsi kdo?
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#7
No, já to vidím jak furgass... dokud nebudem zpátky v goren-zaru, tak budeme muset žít mezi tím Isharským póvlem. Jestli někomu pomoct nebo ne jen jen na daným hráči.

Já rád pomůžu kdekomu, ale stačilo by jediný křivý slovo proti trpaslíkům...

Jestli chce někdo mluvit za trpalsíky a gnómy všeobecně, tak prosím...
Odpovědět
#8
Furgass: v bete jsem mel alchu Michaela Bumpraska a hranicare (Michael Tetiva a pak Addar Gamdur)
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#9
aha.. uz vim.. tetivak :-)
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#10
Já zatím v rámci svého barda sepisuji gramatiku trpasličtiny Smile...
Odpovědět
#11
(04.10.2008 v 09:43)Jmat napsal(a): Já zatím v rámci svého barda sepisuji gramatiku trpasličtiny Smile...

hade! snad jsme se domluvili, ze ty to udelas a ja sliznu smetanu, jinak ti prelomim i druhy koleno Sad
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#12
Takze jestli to ted dobre pocitam mame tu asi 4 aktivni trpasliky (Ja, Gerg, Furgass a Manguse sem taky uz zahlid). Pokud jsem na nekoho zapomel, tak se pripiste at tu je nejaky prehled kolik nas tu aktualne je.
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#13
Chazime el Mara stále k dispozici
Odpovědět
#14
Hraju zase Magnuse a zdravim všechny (3) trpaslíky, taky bych to nedělil
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Novinky ze světa trpaslíků a gnómů Jmat 101 156 959 01.09.2019 v 17:35
Poslední příspěvek: Lynx
  [RP|Cech] Sněm trpaslíků a gnómů - Děti Moradina Halli 2 7 213 24.08.2013 v 10:54
Poslední příspěvek: Krucipísek
  [RP] Sněm trpaslíků a gnómů Tasticka 0 5 200 08.04.2013 v 22:26
Poslední příspěvek: Tasticka

Skok na fórum: