Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volby - ISHAR
#21
(08.02.2011 v 22:58)Cessnek napsal(a):
(08.02.2011 v 22:55)Stig napsal(a): Kral vi vsechno, co vi starosta, tedy ze ve volbach byli podvodnici a korumpovalo se. Smile
Myslim, ze nikdo nema zajem se ptat Ramayana. Biggrin

aneb jak z ooc udělat rp
Nemlz tady, byl si zavren na zaklade nekolika RP obvineni, byl si zavren v RP, dostal si RP trest. Jestli tvrdis opak, je to jen hloupa lez, vsechno se da dohledat v logu. Smile
(08.02.2011 v 23:07)Elerra napsal(a): Dokud se korumpuje v ramci role neni na tom nic spatneho.

Ale prijde mi divny stornovat volby, vsechny prijate obcany vyloucit a zopakovat to bez nich pote co vysledek byl nerozohdny.
Dokud se za korupci zavira v ramci role, neni na tom nic spatneho.

Mne uz je to jedno. Volby jely podle pravidel, ktera sem stanovil do doby, nez byla podana stiznost vyse. Od te chvile to uz neni ciste moje vec. Kdyz si chce nekdo stezovat, at si stezuje, mne je to jedno, ja se prizpusobim.


Bordel si v tom delate sami. A dokonce i Alvin (ktereho sem mel tak naramne poskodit) mi rika, ze proti jeho vuli. Tak nevim, komu chcete pomoct.
Odpovědět
#22
Potvrzuji. Uplaceni je skutecne proti me vuli a primo jsem rekl, ze s tim nesouhlasim a uplacet nejen nebudu, ale ani nedoporucuju. Ve volebnim boji se neangazuju. Nevyhledavam na konkurenci spinu, nesnazim se vykonstruovat nejake obvineni, nechavam vse na vuli volicu. Postavy, ktere me IG vubec neznaji o me trousi drby, lzi, polopravdy. Prosim tedy sve priznivce, aby se podobnych jednani zdrzeli a zachovali si tvar. Mozna prohraju volby mozna ne, ale chci hrat poctive.
Dekuji
Odpovědět



Skok na fórum: