Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chám, svatyně
#1
Hele jak byste si představovali tu naši svatyni?...Jako roubenej domek?...Nebo jako puklinu ve skále?...Nebo jak?
Odpovědět
#2
Svatyne je tam, kde je elfi komunita. Nema smysl mit svatyni, kdyz elfi kricej Helme, prosim o svetlo, na lidi pokrikuji "smrdis", a nechaj se sebou jednat jako s hadrem.
Odpovědět
#3
Taky pravda...snad se to nějak vyřeší na tom srazu. Doufám že bude.
Odpovědět
#4
Mohl by ses pro elfky krasne oholitHappy
Odpovědět
#5
Elfí svatyni jsem si vždycky představoval pod něčím přírodním - strom, dutina stromu, kámen, vytesaná socha do kamene apod.
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#6
Park, místo k oddechu, monumentální socha, oltář. V Isharu myslím nejvíce postrádáme přírodu, ty naše úchylný stromečky Smile, takže co nejvíc kus přírody zachytit. A spíš volnost a otevřenost do přírody než nějakou uzavřenou... i v Eldamaru byl chrám bez dveří... idea baráku nebo skály mi přijde ... ee Smile
Odpovědět
#7
vsak taky jsem si rikal...fakt jako jedine nejakej posvatnej les a v nem drevvenou sochu...nic jinyho uz me nenapada
Odpovědět
#8
Noo....mel jsem tu cest videt elfi lezeni. Kolik elfu o nem vubec vi? Je dole za Vilhelmovicemi. A co tam najdete? 5 elfich stanu za sebou, v poslednich dvou nemocnice, v jednom malem spousta zkrvavenych dek, za poslednim stanem studna z ktere vyteka jakysi sajrat, okolo ni plno hoven a hend vedle barak obsazenej orkama. O kus dal na louce nejmene 15 kravincu, rozbity zidle, stoly, ...

Jojo musi to byt neco co bude ladit k tomu ze nas hobiti nechali udelat lezeni na smetistiWacko
Odpovědět
#9
to ani nevim
Odpovědět
#10
To smetiště tam bylo později. Zešíleli magoři, byli pobiti, ale bugr už... Je takový problém ho uklidit? Smile Ale tak když se radši odstěhujete jinam než trošku pracovat... :-P Dělám srandu. Ale prostě dostali jste stany, s tím, že v jednom teda má být nemocnice, o kterou se elfi starají.
Pro chrám máme místo, snad by se vám líbit mohlo. Jenže sám se nepostaví Smile
Odpovědět
#11
a co tak nejdriv se optat ve meste jestli dovolej nejakou stavbu ? bo jen pripomenu ze elfove, trposi a orkove sou v isharu docasne
Odpovědět
#12
No, otázka je, jestli je koho se ptát, po tom, jak se vedení předvedlo včera, když na prosbu o místo na chrám bylo řečeno "postavte si nějakou boudu"... snad až to město někdo povede... *provokuje* Tongue Ale já už mlčím Smile
Odpovědět
#13
no az se lidi rozhoupou a povedou si mesto tak jednej s nima .o) to je mi jedno .o)
Odpovědět
#14
Ale pozor, rybko, vy už povolení máte, ne? "Postavte si nějakou boudu" vám dává volnost konání, ne? Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#15
Jenze jako jak to postavit?...jedine se dohodnout s nekym z tymu, usporadat sbirku a potom mu to predat
Odpovědět
#16
Na tyhle věci bych možná doporučoval založit takovýto topic:
Manawydan Fórum / Manawydan - Betatest, hráči hráčům / Elfové:

Název topicu: [Stavba] Stavba chrámu
"My, děti Eldemaru, nyní vysídlenci Isharští, snažíme se o zachování duchovních hodnot našeho národa. Jsme připraveni jednat s zástupci města o zbudovaní svatyně Corellona, našeho hlavního a jediného boha. Podepsáni: X,Y,Z. (jména hráčů, kteří jako skupina usilují o chrám; řadit podle důležitosti, při ICQ/ingame jednání bude nejprve vyhledán první podepsaný atd.)"
RT se poradí, a odpoví že se žádost zamítá, nebo ve smyslu "Hlavní architekt vytyčil pro chrám lokaci X,Y".
Proběhne další jednání, pozice se změní (pokud se nelíbila), určí se nutné činnosti pro zbudování základů, hrubou stavbu, finišování. Ingame pak stačí udělat zadané, činnost se pohne daným směrem (nebo vrátí zpět, pokud nebylo slíbené splněno) atd.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#17
Diky tak my se dohodnem na tom elfskym srazu...jestli budeSmile
Odpovědět
#18
Celkem pekny misto je tam kde stala socha nez ju zas nekdo smazal. Jen je to tam moc upraveny. Nepredstavoval bych si francouzskou zahradu, ale spis neco na zpusob anglicke...i kdyz, po zasveceni ono misto muze "rozkvest", ze.
Neni potreba budovat "stavbu" jako takovou. Spis to nechat rozkvest.


Ad Makovec: zatim mestu sefuje jen urvanej straznik ktery se pohybuje pri kazde akciNinja, treba je kral uz mrtvej a on jen haji svoje zajmy jmenem kraleTongue

Ad Whitey: jako datum setkani elfu se stanovila sobota. Bohuzel, ten tejden je proste nekonecne dlouhejWacko


Ad elven race: kdyz uz tu debatujeme o elfi svatyni, bylo by dobry promyslet si rovnou i cirkev (jedna vec co jsem chtel na setkani nadhodit).


.
Odpovědět
#19
Socha není smazaná, ale skrytá, plánovali jsme její odlití z bronzu. Tamtéž je i připravená elfí svatyně (oltář víry, kniha a kněz), čeká se jen jestli ji nebudete chtít jinde a jinak.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#20
rozhodne bych prosil aby to bylo misto ktere nezabere vic jak pul obrazovky. zadny kennedyho letiste jako se planovalo v eldamaru o)))

btw me napada... proc byste elfici misto sochy a nejakych legostaveb nemohli mit proste v lese paloucek se studankou, par pixinama a foglama ?
Odpovědět



Skok na fórum: