Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
naše uzemí
#1
Takže jednal jsem se zástupcem města a zítra sem áme kolem 22 hodiny dostavit na jednání s městským zástupcem.

Na zed která oddělí náš prostor bdue potřeba pravděpodobně dost kamene, takže všichni kdo těží at ho schovávají
Odpovědět
#2
Velice by mě zajímalo, kdo byl ten "městský zástupce"?
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#3
ja.. tak abych uved na pravou miru. naky veci sem se dozvedel az po. istare, svatyni uz mate, ale v jinym dole .o) ale taky neni oddelena, tak kdyz ti to nebude vadit, preorientovali bysme tu praci na vedlejsi dul (ten nad cirkusem)

nebude to nikomu a nicemu vadit, ale fakt je ze pokud tam trpasliky chodej kopaci zbytecne prudit tak se da takhle predejit zbytecnejm hadkam

inac kdybych zejtra po 22 nebyl, tak urcite nejak dorazim. mame po praci sezeni kuli kolegyne narozeninam a v patek du do hospody. ale nejak dorazim urcite
Odpovědět
#4
no.. osobne bych to videl na tlumocnika Darvase, pokud by chtel a mel cas.. Blush
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#5
(02.10.2008 v 10:04)furgass napsal(a): no.. osobne bych to videl na tlumocnika Darvase, pokud by chtel a mel cas.. Blush

Já mohu ale potřebuji domluvu na ICQ, co kdy, kde.
Odpovědět
#6
vse se dovis.. :-)
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#7
"Gergu, prosímtě svolej sraz všech trpaslíků a gnomů." řekl kovář Istar.

"Mno..., moc se mi nechce." odpověděl jsem.

"Ty jsi kněz, tebe snad poslechnou. Přece jsem jen kovář." řekl Istar.

"Tak já se pokusím" odpovídám mu. "Mohlo by to být v severním dole nad městem k ránu 5. Toru (19:00)?"

Istar jen přitakal a pak odešel.
Odpovědět
#8
Pro neznalé zdejšíh okalendáře. Sněm je zítra v 19:00 v dole nad cirkusem tedy kousek od severní brány. Přímo ve svatyni Moradina.

Mnohé z vás čeká překvapení.
Darvas bude učastníkem sněmu a budou se projednávat důležité věci týkajících se trpaslíků a gnomu.
Odpovědět
#9
mladá hobitka přisla do dolů a začala se nahlas divit .

Jůůůůůů ta zed tu před tím nebyla.A nějaká cedulka je na ní napsané blablabla pouze pro trpasliky.No to teda moc nedomyslily tohle je nejblizsi dul takze aspon tu kad s vodou mohli dat ven.
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#10
Ve městě se objevili vývěsky s tímto oznámením:

Pokud chce někdo vstoupit do svatyně moradina za učelem těžby, pak se tak muže stát, nicméně se dotyčný musí domluvit s jedním ze tří ystrážců vstupu do svatyně. Jsou jimi tři trpaslíci.

Prvním strážcem je Kněží moradina Gerg.
Druhým strážcem je nynější exilarcha Darvas
Třetím strážcem je Gazzur Istar rin Oriel ( kovář Istar)

Pokud jste dobře smíšlející a zavážete se že nebudete dělat v dole a Moradinově svatyni hlouposti a odnesete si pouze to co dsami vytěžíte pak je možno do ní vstoupit za asistence jednoho ze tří výše zmíněných strážců.
Po dohodě je dokonce možné vstup nechat nestřežený a volně průchodný. To ale jen v případě velké důvěry , kterou trpasíci zase tak moc nerozdávají a budete si ji muset zasloužit.

podepsán třetí strážce Gazzur Isatr rin Oriel
(07.10.2008 v 12:03)Harogath napsal(a): Ve městě se objevili vývěsky s tímto oznámením:

Pokud chce někdo vstoupit do svatyně Moradina za účelem těžby, pak se tak může stát, nicméně se dotyčný musí domluvit s jedním ze tří strážců vstupu do svatyně. Jsou jimi tři trpaslíci.

Prvním strážcem je Kněží Moradina Gerg.
Druhým strážcem je nynější exilarcha Darvas
Třetím strážcem je Gázzur Istar rin Oriel ( kovář Istar)

Pokud jste dobře smýšlející a zavážete se, že nebudete dělat v dole a Moradinově svatyni hlouposti a odnesete si pouze to co sami vytěžíte pak je možno do ní vstoupit za asistence jednoho ze tří výše zmíněných strážců.
Po dohodě je dokonce možné vstup nechat nestřežený a volně průchodný. To ale jen v případě velké důvěry, kterou trpasíci zase tak moc nerozdávají a budete si ji muset zasloužit.

podepsán třetí strážce Gazzur Isatr rin Oriel

(Psal jsem to rozespalej a když jsem to po sobě přečetl, tak sem se zhrozil kolik jsem tam nasekal překlepů a hrubek. Tímto se za ně omlouvám a v citaci jsou už doufám všechny, nebo alespoň většina opraveny)
Odpovědět
#11
Co je to za kravinu s tou stěnou? po důkladným proklikání celé zdi sem našel zamčený políčko, ale PROČ!!!!!

Proč se, do řiti, nemůže dostat trpaslík, moradinův akolyta do moradinovy svatyně??!!!!! co je to sakra za blbost?!!!!!!!!
Odpovědět
#12
To je jednoduchý.Protože klíč maj jen tři trpaslíci. Jedním je i Kněz Gerg.., takže pokud kněží chtěj do chrámu nusej na něj. Proč je zamčeno? protože v bedně sou uložený věci a nikdo nechce aby je někdo jen tak ukradl.

POkud chceš do svatyně, tak musíš vyhledat jednoho ze tří Trpaslíku pokud je zrovna zamčeno.

Ti tři trpalíci jsou Darvas, Gerg a Istar.
Navíc je to prostředek jak donutit některé spolupracovat a muset si o něco říct. Spousta lidí si totiž na začátku myslí že si pojednou prostě dsami na sebe, ale ono to tak uplně nejde že?
Odpovědět
#13
plus praduvod zamykani byl v tom aby meli trposi soukromi ve chvili kd yse radej, aby je tam neotravovali kopaci
Odpovědět
#14
Plus sem na oddělení svatyně původně přišel já (aspoň podle toho, co sem na tom "srázku" v dole vypozoroval). Když si pak jednoho dne takhle krásně lognu, chci se jít pomodlit a ejhá... svatyně zamčená. Du zabíjet vlky a hrdinně padnu v boji. Řeknu si, že se oživim ve svatyni jako několikrát předtim a když vlezu dovnitř, uvědomim si, že bych se nijak nedostal ven. Musel sem tedy běžet až do Isharu do kostela a zpět k mostu přes řeknu mezi doly...
Řešením by mohlo být to, že by se klíče postupně dorozdaly ostatním trpaslíkům + by se zamkla ta truhla, kde sou věci, a klíče od ní by se daly těm třem trpaslíkům (Gerg, Istar, Darvás) (Bylo by to něco jako v Goren-Zaru truhla v cechu válečníků. Odemknout by se dala jen klíčem, ale vhazovat by do ní mohl každý).
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#15
*Ve svatyni Moradina byl položený na stů lísteček*

Zdravím,jsem celkem začínající trpaslík Embled kovář.Jsme tu nový a tak jsem za pár dnů co jsem se probral z pohromy zjistil tuto zajímavost.Trpaslík Istar se prý ztratil a bard darwás jenom se občas ochomítne jeskyní a jinak tu taky pořád není.TO jiné je kněz Moradina trpaslík Gerg.I on mne vpustil do této svatyně.No to jsem trošku odběh rád byhc požádal o přidělení a následné udělání( vyrobení klíčů).Dále by se mnělo zasouvat z posty.Klíč od bedny a vlastně vedoucím bych dal Gerga.Jako další ( pouze otvírač dvěří) bych byl já a zaopatřoval bych nové řemeslníky z řad trpaslíků popřípadně jim pomoci.Děkuji za pozornost.



-ehm takžeBiggrin zatím se mi otevreli dvere do svatyne jenom 2x a to díky GegroviBiggrin říkal že Istar dlouho nelog a darwás taky neAngry a klíč od truhly taky nemá takže by to chtělo nové vedoucí nebo správce svatyněSmile tím hlavním bych dal Gerga a já bych jenom pomáhalBiggrin
promintě za chybky přijel jsem ze školy a moc sem se tam nevyspalBiggrin
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#16
darvás je celkem dlouho mrtvej Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#17
jo hodilo by se..zatím jsem pořád jen dávala rudu Gergovi aby ji uložil..
Odpovědět
#18
ten ji nemuže zase vybrat Angry bez klíče
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#19
Vybrat tu rudu můžu, protože tam je jedna truhla, která neni ve skladě, ale nedostanu se do toho skladu, protože nemám klíč.
Odpovědět
#20
A co si zkusit sehnat něco vlastního? (nehledě na to že usiluju o skladníky Smile
Přeci jen používat svatyni jako sklad ...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: