Hlasování: Jak se mi zamlouvá různá mluva postav?
Chtěl bych to volitelně
35.29%
6 35.29%
Mělo by to být podle rasy
41.18%
7 41.18%
Nelíbí se mi to vůbec
11.76%
2 11.76%
Jiná možnost, vyjádřím se
11.76%
2 11.76%
Celkem 17 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nové možnosti fontů
#21
Protestuji. Proc maji mit orkove neco spesl? Smile

Dalsi protest. Proc se vubec zakladalo hlasovani, kdyz se na nej nebere ohled...

Dalsi protest. Kazdy si bude rikat o zmenu fontu, protoze bude chtit hrat nejakou rasovou anomalii. A peoc by sme mu to nemeli dovolit? Jestlize bysme mu to tedy dovolili, tak budem litat a menit fonty.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#22
Já bych to prostě postavil na rovinu k barvě fontu.
Nikdo taky nikomu nevnucuje aby orkové mluvili červeně a ženy růžově.
#23
Už se bojím, jak při počtu 5 hráčů on-line "lítáme" Wink

Hlasování tu je, protože mne zajímá váš názor. Co si z něj vezmeme, je jiná věc...

... rád bych udělal takovou variantu, která bude vyhovovat všem, jsem omezen jen časem.

Takže zatím to vypadá, že teď to udělám tak, jak říkám... s tím, že později to rozšířím, aby si to mohl hráč nastavit.
#24
Nemas to delat vubec Smile. Ja jsem proti Smile a me to nevyhovuje Smile.

Berte to jako muj nazor a ne jako nazor RT Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#25
Pokud by se z toho mělo stát jen další "odlišení" jako je barva je to asi zbytečnost, barva písma asi úplně stačí.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
#26
Geo vykasli se na to. Nevdecnici to jsou.
#27
Protože Marino ať je to chlap nebo ženská, ten ork vždycky bude znít jinak. A pokud to vidíš jako nepŕekonatelnou výhodu orků mít jiný font než ostatní - zase u nich nepoznáš jestli je to chlap nebo ženská.

Geo, Rad to vyjádřil slušněji než jsem to chtěl napsat já. Přidám svůj postřeh: Naskriptuj si to podle svého vědomí a svědomí, protože většinového souhlasu nebo nedejbože pochvaly se stejně nedočkáš.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#28
A ještě jeden nápad: formule WoP a bardský zpěv by mohly mít svůj úplně speciální font...
#29
Apropo, kdybych neměl dělat věci co se někomu nelíbí, neudělám vůbec nic.
Whitey to vystihl...
#30
Podle hlasovani, ktere je teda naprosto zbytecne vyplyva, ze i v RT jsou zde ruznorode nazory (presne 3:3).

Ostatnim na tom treba tolik nezalezi. Ale ja treba opravdu nechci, aby moje elfka mluvila uhlazenym fontem, protoze ona proste uhlazene nemluvi...ac je to elfka co se rasy tyce. A menit to sama sobe? No to je to o cem mluvim...nechci z toho mit zadnou vyhodu, takze uz jenom kvuli tomu se mi to treba nelibi Smile.

Ale me je to jedno, udelejte to jak myslite, ze je to spravne...od toho tu WD je, aby to tak nejak rozhodl. Jeho rozhodnuti a rozhodnuti i Gea budu respektovat.

Jak jsem psala na jinem topicu. Neberte si to nijak spatne, ale kdyz uz kritizuju, tak se aspon snazim Biggrin.

BTW: jak jsem psala, skvely napad, je dobre, ze myslite i na tyhle veci, dekuju vam a jsem rada, ze tu neco takoveho bude, ac s provedenim treba nesouhlasim, takze dekuji.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#31
Za kritiku jsem rád a neočekával jsem, že by se tu ukázal jednotný názor Smile

Práce pokračují, přináším vám obrázky ze zdánlivě finální verze Wink
(a cizokrajné fonty jsem vybral záměrně pro ukázku možností)

Aktuálně mám hotovou jak serverovou tak klientskou stranu.
Ještě naimplementuji požadavek na možnost vypnutí různých fontů v deníku.


Přiložené soubory Miniatury
   
Obrázky
   
#32
Tohle se mi moc libi. Smile Kdyz by se to vyuzilo treba pak pro jazyky o kterych se kdysi diskutovalo (aneb Lojza - elf vidi font 1, Tonda - trpaslik vidi font 2)..
#33
vypada to super
*jde si osvezit runy*
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#34
Záleží na RT a hráčích, jak s touto schopností klienta naloží.
Může se udělat automatický překlad pro postavy, které textu rozumí, nebo se může nechat na hráčích, aby se tyto písma naučili. Můžete na toto téma vést diskuzi (nejlépe v jiném topicu, který si založíte).

P.S. předpokládám podobnou schopnost i starého klienta, nejsem si jí však jist, netestoval jsem.
#35
Kde je Geo ten slibovanej A4 seznam zmen v MW klientu. Ze neni MW klient me netrapi, ale ten seznam bych rad videl Biggrin

PS: Na staryho klienta uplne zapomen! Smile
#36
Verze je venku, zamykám téma.



Skok na fórum: