Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.13
#81
Mám stejný problém jako Stig na makro na těžbu v dole, ale jakmile se přeruší, tak ho už znovu nespustím -> jedině restart klienta.
Poslední objekt
Zacílit na obrazovce
Pozastavení makra
Krok
Pozastavení makra
Opakování makra

Též bych se chtěl zeptat na: Zaútočit - poslední, měla by postava ve war modu sama zaútočit na cíl bez nutnosti 2X poklepání na cíl, či jeho záložku (pokud ano, tak to nefunguje)?
#82
Gergu, když si dáš v Nastavení označovat vybraný cíl, je to to NPC, na které chceš zaútočit?
Každopádně to prověřím...
#83
Makro mám v kombinaci:
Zacílit nejbližšího - cízího
Zaútočit - poslední

Na spelly to funguje výborně, ale na to druhé už ne.
#84
Taky mi nefunguje makro na targetovani nejblizsiho cizyho
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#85
Mě zase nefunguje makro na poslední objekt
Ireth - elfský bojovník
Jára Kořínek - věčně hladový pouťový kouzelník
Lucka Loutničková - potulná bardka  
#86
K nahlášeným chybám:
"mě nefunguje" je naprosto dokonalý popis, se kterým toho hodně zmohu. Například, když "mě to funguje" Biggrin

Prosím o trochu jasnější popis, čím více informací mám, tím větší je šance, že naleznu příčinu chyby a opravím ji. Takhle mi nezbývá než konstatovat, že jsem chybu nenavodil...

Mezitím, tady je poslední revize s následujícími změnami:
- Opravena chyba ukončování vícekrokových a opakujících se maker (makro bylo zastaveno, ale nešlo znovu spustit)
- Vyřešen problém editace textu omezené délky (všude), nyní je chování podobné klasickému textboxu

Edit: patch vydán, thx RadstaRovi

P.S. Dnešním dnem začínám pracovat na další verzi obsahující mimo jiné slíbená makra pro Nástroje (využije hlavně řemeslník) a obrázky z externích zdrojů (internetu)...
#87
Nefunguje- tvarilo se to ze to nic nedela. Dnes sem to zkousel vic a vypada to, ze cileni funguje ale target to neoznaci hpbarem a tema "slozenyma zavorkama"

Edit by Geo: Vysvětleno ve hře, pro účely boje je vhodnější makro "Vybrat postavu - nejbližší cizí". Dojde k označení cíle a bojovník/kouzelník/kněz ví, na koho budou útočit.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#88
Nefungují funkce Import/Export v editoru maker. Obraz v MW klientovi mírně ztmavne a herní okno překryje jakási průhledná vrstva, přes kterou není možné na nic ve hře klikat. Hra dál běží, ale nápravu lze zjednat pouze restartem klienta.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
#89
Potvrzuji, navozeno.
Na opravě pracuji. Bohužel vím, proč... no, už se stalo Angry
#90
Opravena chyba při Exportu/Importu/Resetu maker, prosím o test... a pokud bude vše vpořádku, může se dát klient do patche, díky! Smile


Přiložené soubory
.zip   mwklient_10_4_13h.zip (Velikost: 533,18 KB / Stažení: 463)
#91
Makra jsem úspěšně exportoval, zresetoval a znovu naimportoval.
Nefugunjou mi makra na kroky. Dal jsem si krok vlevo na šipku vlevo/pravo na pravou, ale nic to nedělá. Stejně tak na numerický klávesnici.
#92
Povrzuju to chozeni ... od nahravani videa mam nastaveny chozeni na sipky a postava nechodi. Misto toho sipkama nahoru a dolu listuju posledne pouzityma prikazama/textem
#93
Ok, zapl jsem možnost "Chůze pomocí kláves vždy" (o které jsem nevěděl) a některé klávesy začaly fungovat. Tj. šipky doleva doprava, numerické 9 (sever), 3, 1, avšak 7 (západ) a 8 (nahoru) mi nešla. Tak jsem je smazal a nastavil znova a už jdou. Huh.
#94
Jj, jak píše Dommi, viz. skupina "1. Nastavení maker" - "Chůze pomocí kláves vždy".
Pokud je tato volba na ANO, funguje chůze i v režimu standardní klávesnice. Jinak chůze funguje pouze v režimu makro kláves.

Netýká se maker obsahujících 2 a více akcí, kde nemá chůze sloužit k plynulému pohybu, nýbrž k provedení jednoduchého kroku... tam se makro chová naprosto standardně, jako jakékoliv jiné makro.
#95
Ahaaaaa.
#96
Takže žádná nová chyba? Necháme tomu den a dáme to do patche.
#97
(16.05.2011 v 15:25)sarja napsal(a): Edit by Geo: Vysvětleno ve hře, pro účely boje je vhodnější makro "Vybrat postavu - nejbližší cizí". Dojde k označení cíle a bojovník/kouzelník/kněz ví, na koho budou útočit.

Tak jsem si sestavil:
Vybrat postavu - nejbližší cizí
Zaútočil - poslední
Funguje to jak má, až na: Zacílí to nejbližší postavu, ale upředňuje hráčské postavy, což je nežádoucí, když jsou kolem vás npc.
#98
Vybrat postavu - nejbližší cizí
... makro neupřednostňuje nikoho, nemá ani jak. Pokud jdeš do boje s hráči, doporučuji je mít v partě.
Případně možná pomáhá "friendly" status (označení jako přítele), ale tam si nejsem jist...
#99
Jenže já potřebuju, aby to označilo toho nejbližšího (NPC a ne hráče, který je o 5 polí dál Smile).
ja pouzivam vybrat dalsi.. da se to celkem rychle proklikavat ale horsi je kdyz to prejedes a je kolem spoustu dalsich targetu protoze to pak proklikava skrz vsechny.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 233 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 704 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 782 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 569 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 146 130 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: