Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.13
#41
(08.05.2011 v 12:55)Geo napsal(a): A děkuji za naučná videa Dommimu, linknu je v helpu.
Ještě tři videa, kdo se obětuje? Biggrin
(Případně vyřízne z Radova proma)



Tak na prodloužení se chystám, ale to bys ho nejdřív musel opravit Smile A taky bych potřeboval vědět, kterou z těch dvou možností u "Dialog nastavení" sis vybral.
#42
Moje video nepouzivat. Je to hnus!
#43
Ad chyba Seznam postav:
- ve variantě Prodlužovat NE záznamy přetečou, bylo tomu tak vždy a bude tomu tak ještě minimálně tuto verzi.
Ten seznam totiž nemá nijak řešené scrollování. Předpokládá se, že v této variantě si jej roztáhne hráč tak, aby se tam ty postavy vešly... samozřejmě, že to změníme v některé z příštích verzí, ale aktuálně jsou věci na straně klienta i serveru, které mají přednost.

- ve variantě Prodlužovat ANO se myslím seznam chová tak, jak má...
#44
it's not a bug, it's feature ? Mno ale vypada to divne, kdyz clovek s tim hejbe o obrazovce a ono se to zvetsuje/zmensuje podle toho, jak daleko to je uz bodu, kde s tim zacal hejbat Smile
Kazdopadne .. supe sem s klientem do patche, potrebuju na tech nestastnikach vyzkouset patcher Biggrin
#45
(07.05.2011 v 11:28)Geo napsal(a): Manawydan - volba Seznam postav prodlužovat

http://www.youtube.com/watch?v=E1MLXOX2F28
#46
Hups, teď jsem si teprve všiml, co ten Seznam postav dělá za kraviny, když to přesunuješ Biggrin
To ještě opravím, to se tak samozřejmě vůbec chovat nemá.. Angry

Ohledně předchozích videí, volím si nastavení v první verzi. Oříznuté okno je daleko lépe vidět, ale zase je vytržené z kontextu. Neměl jsem z toho dobrý dojem Smile
#47
Seznam je opravený, ještě maličkost a kopnu sem další revizi...
#48
Az mi bude lip (momentalne umiram na chripku), tak se pokusim o jeste jedno video, ale uz vim, ze ho nema cenu delat v nejakem velkem rozliseni, kdyz YT stoji za ho... a nema dostatecne kvalitni prevod.
#49
Zkus nižší rozlišení monitoru, nebo tedy menší okno Smile
Nejvyšší podporované rozlišení je 1080p (Full HD)
#50
Zmensit rozliseni monutoru ? Si upad ne ? Biggrin Jasne .. hodim si to do HD a udelam tak Smile
#51
(07.05.2011 v 11:28)Geo napsal(a): Manawydan - Chůze pomocí kláves

http://www.youtube.com/watch?v=HSyLLOyyDuU

Jinak at už jsem měl ve videu volbu "Povolit psaní pro makroklávesy" zaplou či vyplou, stejně se mačkaná čísla psala dolu do chatu.
#52
K tem makrum na chuzi ... bylo by fajn sjednotit bud ... doprava/doleva nevo vpravo/vlevo Wink
#53
Ad, režim makroklávesnice:
- do připravované revize jsem zakomponoval změnu barvy rámečku, pokud je aktivní režim makroklávesnice a také schování zvýraznění textové řádky, pokud se v režimu makroklávesnice nesmí psát.
- už jsem pochopil, co jsi myslel s těmi mačkanými čísly (ale trvalo mi to), opraveno.
- sjednotil jsem pojmenování na "vpravo" a "vlevo".
#54
Nová revize, viz. výše uvedené info.

(příloha odebrána - nová verze viz. níže)
#55
Mam přetočit jen to prodlužování seznamu postav, nebo i chůzi s pomocí maker?
#56
Jak chceš, iniciativě se tu meze nekladou.
Jestli budu mít dobrý den, večer vydám revizi se dvěma dalšími makry a můžeme patchovat Smile
#57
Mám dobrý den, takže zde je "feature complete" revize:
- Přidánno makro "Přišpendlení v příkazové řádce"
- Přidáno makro "Vzít předmět"

Jestli chcete, můžete vytvořit videa i pro tato makra, nechávám to na vás. Pokud je vytvoříte, předpokládám, že se použijí i na wiki Smile

Upozornění: Prosím o kompletaci videí během dneška, ať můžeme vydat revizi s odkazy na ně a tu pak dát do patche.
#58
bug

http://imageshack.us/m/62/1156/bugzobrazeni.jpg
- přestalo mi fungovat běhání SHIFT+makroklávesa

- ona "číslička" se mi na chat už nevypisujou, ani když mam psaní pro makroklávesy povoleno
#59
Ad bug: jestli jde o ten label, tak to je maličkost, opravím.
Co se týče chůze a klávesnice, nejsem si jist, jak by se to mělo chovat...

... jestli má chůze pomocí kláves fungovat jen v makro režimu, nebo pořád...
Ještě nad tím popřemýšlím.
#60
Pouzij videa od Dommiho. Ja na ne nemam dneska naladu. Sem lital v tom vedru kolem auta a jsem hotovej, nehlede na to, ze zas je mi hur (hold jsem se jeste nevylecil), takze zitra spis prolezim aproste neni nalada se s tim ted delat.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 184 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 234 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 628 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 362 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 145 135 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: