Hlasování: Jaké by mělo být fyzické omezení velikosti obrázku ve hře (staženého z internetu)
128x128
30.00%
3 30.00%
256x256
50.00%
5 50.00%
Větší, ještě větší, největší!
20.00%
2 20.00%
Klikání mám rád, klikání mi dává
0%
0 0%
Celkem 10 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky v knihách a profilech
#1
Nebylo by vůbec těžké dopracovat do mwklienta podporu obrázků z internetu (kresby v knihách a svitcích, vlastní profily postav, úplně custom mapy, paperdolly...).

Jediné, co bych tomu rád nastavil, je fyzické omezení velikosti obrázku, proto zavádím toto hlasování:
- stačilo by vám 128x128 bodů
- vešli byste se do 256x256 bodů
- chtěli byste ještě víc?

Díky předem za konstruktivní odpovědi Biggrin
Odpovědět
#2
Otázkou je,zda bude to rozlišení platné pro všechny ty navrhované věci, nebo pro každou lze vybrat jiné (např. velké na avatary, malé na obrázky do knih etc.).

Obrázky postav považuju za nejlepší, po tomhle každej RP hráč hned skočí (viz. Andaria), takže ty by byly naprosto super a já osobně bych aplaudoval. Všechno ostatní už je jen tak nějak na bonus :o)

A rozlišení by určitě stačilo 128x128
Odpovědět
#3
No, technicky není problém ani vlastní erb na brnění, nebo štít (v paperdollu) Biggrin
... s dostatečným scribingem...
Odpovědět
#4
To by byla krásná forma RP odměn!
Odpovědět
#5
Jj, dalo by se zařídit, že takový erb by mohly mít jen vybrané guildy a hráči (level, fame)
Odpovědět
#6
Bezva napad. Konecne nebudu mit v paerdolu toho hasisaka co jakoby z oka vypadl nekolika dalsim - myslim, ze tu funguje incestBiggrin
Eby by byly uzasny!
eee.. ted nevim jestli to chapu spravne, ale ono by slo psat i knihy s obrazky??
K rozliseni se nevyjadruju, protreboval bych videt nahledy k porovnani. Ovsem mym slabym ocim by vetsi obrazek i vyhovoval Smile
Odpovědět
#7
Výborný nápad s obrázky. Nehlasoval jsem. Ani jedna možnost mi nevyhovovala Wink .
Dle napsaných možností velikostí jsi to neumím představit. Ale velikost v paperdollu a profilu postavy bych nechal tu samou velikost. U knih bych volil velikost přes celou stránku. Mínus nějaké okraje nahoře, dole, vpravo a vlevo na stránce knihy. U svitku stejnou velikost jako u knihy.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
Odpovědět
#8
Jop. Knihy s obrázky Smile
Odpovědět
#9
Super nápad a myslím, že mě by vyhovovala i ta menší velikost (128x128)
Odpovědět
#10
128x128, větší se dají sestavit ze segmentů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#11
O to nejde, spíše jsem myslel velikost jako pojistku Smile
Technicky tam omezení není...
Odpovědět



Skok na fórum: