Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.14
#21
(27.05.2011 v 23:37)Geo napsal(a): Trvalý odkaz (zatím)


Klidně můžete posílat svoje obrázky mně, hodim si je na UPC FTP - stabilní už spousty let.
#22
Nejjednodussi reseni je hodit obrazek na forum a pokud by byl vetsi zajem o hostovani obrazku, tak udelam nejakou funkci na web, kam bude mozno ke svemu profilu nahrat obrazek a ten pak pouzit ve hre.
#23
Jj, to by asi bylo vhodné, protože mohou mít více postav na jeden účet.
#24
Fajn. Behem nasledujicih dnu pridelam do spravy uctu moznost nahrani az 5. obrazku, ktere pak pujdou vyuzit ve hre do profilu.
#25
Postav na ucte je povoleno 6...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
#26
(28.05.2011 v 06:12)Eržika napsal(a): Postav na ucte je povoleno 6...
5 ne? jinak sem smazal tamera zbytecne Biggrin
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#27
(28.05.2011 v 17:17)sarja napsal(a):
(28.05.2011 v 06:12)Eržika napsal(a): Postav na ucte je povoleno 6...
5 ne? jinak sem smazal tamera zbytecne Biggrin

Me jde 6... tak potom nevim...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
#28
Pri testech nove grafiky ...
Kód:
[-Info--] [28.05.2011 13:11:23]: Lights: Running standard mode...
[-Error-] [28.05.2011 13:11:23]: Draw Exception:
[-Error-] [28.05.2011 13:11:23]: System.AccessViolationException: Attempted to read or write protected memory. This is often an indication that other memory is corrupt.
   at Microsoft.DirectX.GraphicsStream.Write(Byte[] buffer, Int32 offset, Int32 count)
   at .Write(UInt16 value)
   at ..(BinaryReader , BinaryWriter , Int32 )
   at ..( )
   at .(Boolean )
   at ..(Int32 ,  )
   at .(Int32 ,  )
   at ..(Int32 )
   at .( , Int32 )
   at .()
[-Error-] [28.05.2011 13:11:23]: System.AccessViolationException: Attempted to read or write protected memory. This is often an indication that other memory is corrupt.
   at Microsoft.DirectX.Direct3D.Texture..ctor(Device device, Int32 width, Int32 height, Int32 numLevels, Usage usage, Format format, Pool pool)
   at ..ctor(Int32 , Int32 , Boolean , Format , Pool , Boolean , Usage )
   at .(Boolean )
   at ..(Int32 ,  )
   at .(Int32 ,  )
   at ..(Int32 )
   at ..ctor(Int32 )
   at ..ctor(Int32 , Int32 , Int32 , Int32 , Int32 , Boolean )
   at ..ctor(Int32 , Int32 , Int32 , Boolean )
   at ..ctor()
   at .()
   at .( )
   at .( )
   at .()
   at .()
   at .Main(String[] args)
#29
Mám makro:
Vybrat postavu - nejbližší cizí
Zaútočit - poslední
Už jsem to jednou psal, to Vybrat postavu - nejbližší cizí zacilí nejbližíšího, problém ale nastává, když tam je NPC a hráčská postava zároveň, tak to buď jen zacílí NPC, nebo jen toho hráče a je jedno, kde zrovna jsou. Díky tomu jsem při pvp s Járou zacílil Isharskou stráž (i když byl Jára blíž), která mi následně napařila pokutu a zabila lamu Kedlubnu Smile.
#30
když nastavím makro v MW klientu na : akce->použít dovednost->přírodní->bylinkářství
tak mi MW klient zahlásí že je to neznámá dovednost
#31
Mám tu prapodivnou chybu....přeinstaloval jsem PC, nainstaloval UO přesně tak jako před pár týdny, opatchoval na správný patch, aplikoval MW balík....a vyhodilo mi to chybu



Edit: vyřešeno, problém byl v DirectX


Přiložené soubory Miniatury
   
#32
Pro zacatek zkus stahnout a nainstalovat kompletni instalacku DIRECT X. Pokud ani to nepomuze, tak pak bude chyba jinde a to uz ti bude muset poradit Geo.
#33
updatoval jsem, že instalace direct x pomohla, ale teď mám jiný problém. MW klient mi uplně nějak rozbíjí grafiku kurzoru, nejdřív ve windows vidím 2 malinký šipečky místo jedný normal, pak se to znormální ale už nevidím kurzor ve hře, nějaké nápady? nikdy dřív mi to nedělalo



Edit: Děkuji, pomohlo Smile Já měl dojem že renderovany kurzor zaply mam ale měl jsem ho jen na gamescreen.
#34
V klientu si klikni na 4.Nastaveni a zkus zapnout Renderovany kurzor, pripadne si zmen Styl kurzoru na jiny
#35
Zdá se mi že zmizela grafika výbuchu ohnivé náplně, ubrala mi hp ale výbuch nebyl vidět a zbyla výbušnina u které to píše error
Ireth - elfský bojovník
Jára Kořínek - věčně hladový pouťový kouzelník
Lucka Loutničková - potulná bardka  
#36
Nikdy tam grafika nebyla, řeší (a řešilo) se to v jiných tématech. Není to chyba klienta, ale itemu.
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
#37
(05.06.2011 v 21:04)Gerg napsal(a): Mám makro:
Vybrat postavu - nejbližší cizí
Zaútočit - poslední
Už jsem to jednou psal, to Vybrat postavu - nejbližší cizí zacilí nejbližíšího, problém ale nastává, když tam je NPC a hráčská postava zároveň, tak to buď jen zacílí NPC, nebo jen toho hráče a je jedno, kde zrovna jsou. Díky tomu jsem při pvp s Járou zacílil Isharskou stráž (i když byl Jára blíž), která mi následně napařila pokutu a zabila lamu Kedlubnu Smile.

Stejné makro, akorát aby to zacílilo ptáčka, který stál vedle mě, tak to chytlo Isharskou stráž... a místo ve vězení už bylo na světě. Pokud by bylo možné mě vytáhnout, tak bych byl rád, protože na lvl 2 nemám šanci sehnat 5 zl (postava Assadar).

P.S.: Též to cílí přátelské summony.

#38
Trest vezeni jsem ti zrusil. Dekujeme za testy.
#39
Geo, bylo by tě možný ukecat pro vytvoření makra, na import maker. Pak by se pomocí toho, dalo snadno a rychle prohazovat několid sad maker.
#40
Jinak, zdá se mi, že nějak blbne radar skoro nic se mi an něm neukazuje, respketive NPC se v něm většinou objeví, až když na něj buď zaútočím, nebo vytáhnu jeho záložku.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 185 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 674 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 324 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 145 046 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: