Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avataři v profilu ve hře
#1
Do vaseho profilu ve hre si muzete vlozit vlastni obrazek o maximalni velikosti 256x256 pixelu ve formatu JPG nebo PNG.

Pokud mate zajem mit u sveho profilu vlastni obrazek, napiste si GM page ve hre a prilozte odkaz na vas obrazek.
Pokud nemate vlastni misto pro obrazek, muzete si ho nahrat na webu Manawydanu po prihlaseni v Můj účet.
Odpovědět
#2
Přidal jsem tuto informaci na WIKI - článek "Avataři ve hře" a doplnil odkaz na něj v sekci "Role playing" (Profil postavy).
Odpovědět
#3
Přidej tam screnshot, Geo, to potencionální hráči snad oceněj Smile
Odpovědět
#4
Přidej screenshot do galerie a já ho nalinkuji z WIKI Biggrin
Marina: Proc tak slozite? To tam nemuzes dat ten screen ty primo na wiki?
Geo: Já vím, jednodušší by bylo, kdyby Dommi postnul screenshoty rovnou na wiki... Smile

Však víš, že já zastávám názor co nejširšího zapojení komunity. A jeho nápad, jeho provedení Biggrin
Nicméně, abych odpověděl - vím, jak na wiki uploadnout soubor Wink
RadstaRJelikoz wiki neni verejne pristupna pro upravy, tak tam da akorat tak velky h.... Biggrin
Geo: Marina už tolikrát nabízela, ať si řeknou o přístup.
Ale protože vím, že přístup nemají, nabídl jsem možnost vložení screenshotu do Galerie, RadstaRe Wink

A jen tak mimochodem... v Profilu postavy nyní naleznete možnost změnit si avatara přímo, nemusíte už psát page Smile
Odpovědět
#5
Upravil jsem informace na WIKI: http://wiki.manawydan.cz/index.php/Avataři_ve_hře ohledně možnosti změnit si svého avatara přímo v Profilu postavy.

Prosím dobrovolníky, aby udělali screenshoty se současnými možnostmi MWklienta a Profilu postavy ohledně avatarů - stačí je nahrát do Galerie na webu, použiji je následně k doplnění informací na WIKI.
Odpovědět
#6
Zbytecne to komplikujes Geo. Jako bys nevedel, ze je lepsi si to udelat sam nez se spolehat na druhe Wink
Odpovědět
#7
Já se na druhé ale nespoléhám... mně je to putna Biggrin
- když se dobrovolník najde, super. Když ne, budu mít o práci méně Wink
- kdybych si to chtěl udělat sám, musím do hry, nějaké pěkné screenshoty (to chce čas), pak je nahrát na wiki a doplnit do stránky... takhle mám velikou šanci, pro mne práce skončila napsáním toho postu Smile
- jestli si mám vybrat mezi děláním screenshotů a zásahem do mwklienta kvůli podpoře nové grafiky, nebo úpravou soubojového systému, má volba je jasná Biggrin
Odpovědět
#8
nevím proč ale mi mazat avatary nahrané na web abych je nahradil novými Angry ...píše to že se nepodařilo smazat

edit: +po přihlášení se rozhodí font všech textů na stránce
Odpovědět



Skok na fórum: