Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc - MW client, Razor
#61
Kontaktuj "své gmko", aneb sežeň si někoho, kdo to pro tebe udělá Smile

P. S. Ještě ověřím, jestli ke smazání nemohlo dojít chybou klienta.
#62
Přemejšlí, kdo mu byl přidělen za ta léta ..... no Lucka s Quazem jsou pryč, tak mi zbejvá jen Stig :-)
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#63
A nejde ta postava spis vytahnout ze savu? To by tusim bylo i s itemama atd.
Takhle by si asi musel zalozit novou a museli bysme mu nahazet expy nebo tak neco (reset zachova zkusenosti postavy, takze reset postavy na prvnim levelu nema cenu.. ale mozna sem to jen nepochopil Smile)..
#64
Stig: Uvažuju stejně. Při zakládání nové postavy je to masakr - jak znovunapojím vendory? - jeho věci vyrobené postavou budou mít jiné "ID stvořitele", to samé ohrady, dům - nebude se nic stackovat - přijde mi to hrozně moc práce ...nové klíče, nové zámky - nové přístupy parťáků do nemovitostí ....
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#65
Tak, můžeme vrátit save... Wink

P.S. ne, aktuálně postava ze savu nejde vytáhnout (dělal jsem podporu pro předměty, s vazbami postavy by to bylo nepoměrně složitější).

Pokud ještě nebyl reset, šlo by to (možná) ještě zvrátit, ale opět, muselo by to být podpořeno skriptově, což momentálně není, takže to tento případ neřeší.

A ano, myslel jsem založit novou postavu, nasázet expy... údaje o postavě se ze savu vytáhnout dají (s minimem pracnosti, tzn. obnovit si starý save u sebe na lokále a opsat).
#66
Jak se vam chce no.. Bylo by to jen o cca 4 hodiny, to by snad nikdo moc netratil.
Mel sem ale pocit, ze Whitey uz kdysi vytahoval ze save individualni veci nebo tak neco.
Pokud se vrati save nebo se to nejak vytahne, bylo by to urcite lepsi - zustaly by mu veci, sklad, banka, ... Proste vsechno o co prijde pri zakladani nove postavy.
#67
Já jsem v práci, na mě nekoukejte. Zeptejte se Mariny, bo ta byla online, tzn. něco dělala, tzn. by o to, co dělala, možná přišla...
(a v průběhu té doby bylo online i 6 hráčů, nemluvě o celkovém počtu online účtů, to z hlavy/IRC nedám)
#68
Za ty léta toho vracení save bylo habakuk a vím jak jsem potichu nadával na každé z nich. Ale ček většinou nepřišel o víc jak pár hodin zábavy. Vzhledem k tomu, kolik jsem jich vytrpěl, aniž bych byl příčinou, bych si možná taky jeden malej zasloužil, myslím :-) Aspoň to bude jedinej na kterej budu v dobrém vzpomínat a příště se rozčilovat nad jinými :-) Za mé více jak 3 roky života Artheriona to možná i stojí :-)
PS: Chápu, že 99,9% nebude souhlasit, ale to každý, pokud se to netýká jeho osobně :-)
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#69
Po mně rozhodnutí nechtějte, ani vykonání... já jsem v práci.

P.S. já si myslím, že patřím mezi to 1%, co by souhlasilo, ale nehraji.
#70
Ja bych byl taky pro..
Ja to taky rozhodnout nemuzu, natoz vykonat. Upozornil sem na tema Marinu.
S rozhodnutim budeme muset asi pockat na Whiteyho, vykonat by to snad mohl i RadstaR, ale na ICQ ho mam offline.
EDIT: Problem ale je v tom, ze nez se dostanou k PC lidi, co to muzou rozhodnout nebo provest, tak uplyne dalsich x hodin, tudiz uz to nebude navrat o chvili, ale navrat o delsi chvili.. Sad Uvidime no.
#71
Ja nic nedelala...

Jen takova poznamka...nez se nekdo dokope k rozhodnuti a vykonani pripadneho rollbacku, muze se od malinkateho vraceni savu prejit k docela velkemu...

Bohuzel tu neni nikdo, kdo by to momentalne mohl udelat.

Add: Stig me s poznamkou predbehl...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#72
... ale je to hotovo ... jsem tam.
Geo: Problém s MW klientem tedy absolutně definitivně vyřešen. *poklona*

Tímto děkuji všem zúčastněným GM.
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#73
Vrácen save z 11:57 a zajištěn save z 16:47.
Prosím o všechny hráče, kteří se cítí být poškozeni, aby:
- hmotné statky nárokovali po Alvatarovi
- expy a trénovatelné skilly nárokovali na GM týmu

Kdo byl v inkriminovanou dobu ve hře, zjistíme z logu, stejně tak rozdíl expů a trénovatelných skillů.
#74
Geo: - hmotné statky nárokovali po Alvatarovi: Ozvěte se po PM - rád vše vyřídím k Vaší spokojenosti ...
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#75
Hmmmm vraceni save kvuli smazane postave, co nebyla smazana bugem serveru/klienta ...
Sem zvedavej na dalsi pozadavky hracu a jak jim taky ochotne vyjdete vstric vracenim save ...

Nooo jen doufam, ze se podobne poradavky ted nebudou hrnout jak na bezicim pasu.

EDIT: Taky jste mohly rict driv, ze chcete vratit save, kdyz ta informace o smazani je tu od 12:46
#76
S návrhem přišel RT, jako jedinou možností. Ptali jsme se online lidí, většinově byli pro.

Edit: a určitě nešlo o precedens, plus co jsem psal v GM části.
#77
Pokud muzeme pomoct a jde o takhle velkou ztratu, tak si rikam - proc nepomoct.
Precedens bych neresil - vzdy je to individualni dle technickych okolnosti a moznosti (kdyby se nam nekdo takovy ozval po 14 dnech, tezko budeme save vracet) a nakonec i dle rozhodnuti RT.
Ja jsem treba za herni postavu prisel taky parkrat o veci a nebylo to vzdy mou chybou - nahradu jsem nenarokoval, protoze to bylo postradatelne (nebyly to tri roky hrani) a rozhodne ted nebudu proti jakemukoliv vraceni cehokoliv jen kvuli takhle sobeckym duvodum. Samozrejme - urcita mira sobeckosti je pro vetsinovou populaci asi prirozena, ale momentalne jsem opravdu spis rad za to, ze sme mohli pomoci aspon nekomu, nez ze bych litoval svych ztracenych pixelu nebo se strachoval o to, ze ne vzdy budeme moci vyhovet vsem.
Nelze vzdy vyhovet vsem, to je treba pochopit. Budme radi za to malo, co udela nekomu radost a nelitujme toho, co udelat nemuzeme.
Dle me lepsi "trochu dobra" nez "kompletni nezajem"/ "odmitnout vzdy a vsem"..
#78
Zpusob jakym to bylo provedeno je vic nez nestastny ... tady nejde o zadnou sobeckost nebo neco podobneho Wink
#79
Podle me ma z kazde blbosti plynout ponauceni...nejlepe vyplyne, pokud nasleduje nejaky "trest". Pokud bude efekt stejny i bez "trestu" nejsem nejak extra proti.

Zbytek viz GM forum Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#80
Zvolený způsob byl v danou chvíli jediný možný a správný - situace vyžadovala okamžité rozhodnutí, nedokážu si představit, že bych dal na fóru hlasování a třeba za den někdo vracel save kvůli Alvatarovi o 24 hodin.. tsts, jako by té byrokracie nebylo dost v reálném životě.

Ano, jednalo se o osobní přístup a snažil jsem se přistupovat stejně, jako by GM rozhodoval při DrD seanci, kdyby mu hráč přišel s tvrzením, že nechal svůj deník postavy doma (kdyby bydlel 5 minut chůze ode mne, určitě bych mu postavu nezabil, ale poslal bych ho domů a nařídil mu cestou zpět koupit nějaké občerstvení ostatním hráčům).

A zbytek na GM fóru.



Skok na fórum: