Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc - MW client, Razor
#21
úravdepodobne jsem neco udelal s cestama - a novy patch je nahodil zpatky?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

#22
Ne, patch jenom vezme stare verze souboru a prida k nim nove informace ... vubec neresi nejake cesty atd. (maximalne ti da MW patcher moznost opravit zaznam v registrech, kdyz zjisti, ze uplne chybi)
#23
Předpokládám, že bylo něco totálně nakopnuté, nový soubor to spravil.
#24
posledni 2 patche <> novy soubor Smile Teoreticky jde o stary jen s pridanyma hodnotama, kazdopadne je to zvlastni, cekal bych nasledne pady klienta pri pristupu na spatne misto v souboru.
#25
Teď mám podobný neurčitý problém já. Byl jsem nucen vyměnit počítač a radostně jsem si nainstaloval Manawydan.
Avšak po opatchování mi jakýkoliv pokus o spuštění vyvolá jen suchou hlášku MWClient has stopped working.
Tak jsem si řekl dobře, zkusím aspoň starý klient... a tam jsem se zasekl při spouštění u Verifying Account.
Napadá někoho, kde se stala chyba? :/
#26
Mně MWClient tehdy, když ho instaluju podle místního návodu, taky nefachá. Stačí mi prostě nechat jen dojet klasický patchování do konce a je to v poho.

Jo a nezapomenout na directy Smile
#27
Colwyn: Napada me jen combo ... NET. Framework, DirectX a Firewall Smile
Takze zkouknout jestli mas opravdu NET 2.0, DirectX a neblokuje ti pripojeni FW.
#28
Hm hm... skutečně stačilo doinstalovat součásti ze starých dx.
#29
Po poslední aktualizaci to vyžaduje MW klienta .... nepoužíval jsem ho a jel místo toho Razora, na kterého jsem zvyklý. Předpokládám správně, že Manawydan v Razou už nespustím? Zvyk je železná košile a pohyb postav v MW klientovi je stejný jako byl u první verze :-(
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#30
Alvatar: Presne tak. Zvyk je bohuzel zelezna kosile a taky nechutne tezka koule na noze Smile Proste s Razorem je konec.
#31
Tobě asi taky nic Ježíšek nenadělí, darebáku :-)
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#32
Jak to vis ? Na me uz roky jezisek kasle, takze zadna novinka Biggrin
Ale porad je tu sance, ze kdyz napises, co z razora bys chtel MW klientu videt, ze to tam pripadne Geo dodela Wink
#33
Já myslím, že když napíšu jenom ten základ , tak mne Geo Zatratí :-)
Nepříjemnej pohyb (plutí nad obrazem) - ale to už jsem psal bohdá tomu budou skoro 2 roky :-)
Lehkost zadání a použití maker, co byly v Razoru
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#34
... a hlavně teď koukám, že mi to na velkém PC neběhá ....program MWClient přestal pracovat ... při pokusu o spuštění
Vše opatchováno na poslední verzi - dosud běželo v pohodě. Problém bude v tom kam se snaží MWclient dostat zřejmě.

Manawydan Patcher v3.4
Microsoft Windows 7 6.1 Build 7601 Service Pack 1
P°ipojenÝ p°es proxy nenÝ aktivnÝ
SpuÜtýno naŔÝtßnÝ strßnky s historiÝ aktualizacÝ
P°ipojuji se na server ...
Stahuji soubor s nastavenÝm ...
Hledßm aktualizace patcheru ...
Pou×Ývßte poslednÝ verzi patcheru
--------------------------
LokßlnÝ verze poslednÝho patche : 163
Serverovß verze poslednÝho patche: 163
--------------------------
Na serveru nejsou ×ßdnÚ novÚ aktualizace
SpouÜtÝm klienta: mwclient.exe

...starýho klienta spustím normálně ..na 5s :-)
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#35
Pripoj kdyztak dnesni logy ze slozky Logs prosim.. Geo nebo nekdo na to mrkne.
#36
MWPatcher .log je připojen a debug.error log se vůbec dneska nevytvořil
Jakmile kliknu na MW client už je to, že přestal pracovat


Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#37
Patcher funguje ok ... tam problem neni. Starym klientem se nenapojis (proto te to po 5s vyhodi) a to s MW klientem .... to bude zas nejaka hovadina. Nejspis rozhasenej NET Framework nebo DirectX (oboje doporucuju preinstalovat)
#38
Pokud obsah /logs smáznu, logy se vůbec nevytvoří
Problém bude v tomto:
Manawydan klient vyžaduje: Microsoft .NET Framework 2.0 a DirectX 9.0c (musí instalovat i majitelé Windows 7)
Mám Microsoft .NET Framework 1.1 a 4.0 - jestli je třeba výslovně 2.0, tak to jsem dohrál - na toto PC nemám možnost instalace komponent systému
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#39
Jasny, protoze se klienta nepodari vubec spustit. Nenapada me jine reseni, nez co jsem napsal. Bohuzel tohle je vzdy ten nejhorsi pripad, kdy za problemem mu byt cokoliv.
#40
Tak potvrzeno ... NET.Frame 2.0 nelze instalovat :-( Je možné to nějak obejít nebo se už mám po 3 letech loučit? :-)
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid



Skok na fórum: