Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc - MW client, Razor
#41
Tak to je spis otazka na Gea, kterej s tim dela denne Smile Ale reinstall windows pomuze vzdycky Biggrin
#42
Být tebou, tak nepanikařím, něco vymyslíme. Snad ještě dneska.
#43
nevim možná bych skusil pohrát si s kompatibilitou nebo ták něco..sice nevim na jaký skládačce UO rozjíždíš ale mě to šlo zatim na všem(computery v rozmezí 10ti let možná víc Biggrin)
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
#44
Geo: To by bylo skvělý - sice mi asi zatím pomře celá farma, ale furt lepší než už si nezahrát :-(
V kompatibilitě to není - problém je ve Framworku - prostě tam je verze 4.0 a nemohu přiinstalovat jinou, takže se nic nespustí. Na MW přes Razor to nebylo třeba.
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#45
Dneska jde ven nová verze klienta (definitivně).
Pak s tím můžeme něco udělat Wink
#46
(22.12.2011 v 09:40)Alvatar napsal(a): Geo: To by bylo skvělý - sice mi asi zatím pomře celá farma, ale furt lepší než už si nezahrát :-(
Prave jsem ti zmenil typy regionu z farmy na obycejny aby ti ta zvirata nepochcipala (nemela hlad a nepotrebovala peci).. Az se to vyresi, tak je muzeme znovu zapojit.
#47
Stig: Dík moc
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#48
Vydání klienta v řádu hodin... tic - tak...
#49
... klient je na světě... tak co ti to píše, po spuštění?
#50
No rozhodně je to lepší - už se tvoří logy. Hází to ale neošetřenou výjimku.

DebugLog.Error_2011_12_23.txt
[-Error-] [23.12.2011 14:00:32]: System.TypeInitializationException: Inicializacni metoda typu  vyvolala vyjimku. ---> System.ArgumentException: Pozadovana hodnota 2011.2.0.30413 nebyla nalezena.
v System.Enum.Parse(Type enumType, String value, Boolean ignoreCase)
v .set_ScreenshotFormatString(String value)
v .(BinaryReader )
v .()
v ..cctor()
--- Konec trasovani zasobniku pro vnitrni vyjimku ---
v .get_GameSize()
v .()
v .()
v .Main(String[] args)

DebugLog.Info_2011_12_23.txt
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: mwclient.exe (2011.1.5.19161 P 0)
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: Program startup
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: OS : 'Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1'
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: Framework : '2.0.50727.5446'
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: Client path: 'C:\Program Files\Ultima Online Mondain's Legacy'
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: MUL path : 'C:\Program Files\Ultima Online Mondain's Legacy'
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: ---------------------------
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: Init: Environment
[-Info--] [23.12.2011 14:00:32]: Init: Screen
[-Error-] [23.12.2011 14:00:32]: System.TypeInitializationException: Inicializacni metoda typu  vyvolala vyjimku. ---> System.ArgumentException: Pozadovana hodnota 2011.2.0.30413 nebyla nalezena.
v System.Enum.Parse(Type enumType, String value, Boolean ignoreCase)
v .set_ScreenshotFormatString(String value)
v .(BinaryReader )
v .()
v ..cctor()
--- Konec trasovani zasobniku pro vnitrni vyjimku ---
v .get_GameSize()
v .()
v .()
v .Main(String[] args)
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#51
WoOoW... *užasle*

Tak tohle přesně jsem nečekal Smile
... předpokládám, že daná hláška se zobrazila v messageboxu (dialogu s error ikonou) a následně se klient prostě uzavřel.
Jdu se podívat, co to, co to...
#52
Hmm je zajimavy, ze Error log hlasi verzi klienta 2011.2.0 a Info log zase 2011.1.5 Biggrin
#53
Geo: předpokládáš naprosto správně
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#54
Prosím Tě, až RadstaR vydá patch s novou verzí klienta, vyzkoušej to znovu.
#55
Ahoj, tak jsem se vrátil z dovčy a zkusil to - klient se spustí a vypadá to OK, nicméně mám na účtu jen 1 postavu - Artherion zmizel. Je to možné? Popř. jak jí dám zpět do seznamu?
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#56
No...myslim ze nedas...ta postava je smazana.

Mazat postavy muze jen ten kdo zna heslo nebo admin pres specialni menu, takze by to musel udelat nekdo vedome.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#57
Aaaa podle logu ji smazal nekdo dnes ve 12:25 z menu postav...nepreklikl ses?
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#58
Tak to si nejsem vůbec vědom, ale občas mne zlobí Enter na klávesnici (vícero stisků).. Nicméně se mi podařilo spustit MW klienta poprvé a jak je ček zvyklej z Razora tak vše dělá automaticky.
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid
#59
Enterem se můžeš jedině dostat do hry, musel bys nejprve úmyslně kliknout na "Smazat".
Jsem rád, že ti mwklient už funguje, děkuji za info, dělal jsem si starosti...

... ohledně smazané postavy, myslím, že by bylo možné získat postavu zpět na daném levelu (skrze institut resetu statů a vlastností), ale nikoliv její majetek - tzn. co měla u sebe, protože věci v nájmu zřejmě propadly městu a bude je mít v batohu ve skladu starosta, jestli se nepletu.

P.S. do budoucna doporučuji zaškrtnout "zapamatovat heslo" a využívat možností rychlého přihlášení Wink
#60
Věci u sebe mne až tak netrápí - kromě teda kompletní knihy návodů :-( Nicméně tam byly i klíče od všech mých ohrad a truhly na tržnici.
Momentálně by mne zajímalo jak to uvést v život :-)
Alvaris - eldamarská velekněžka ve službách Corellona
Artherion - farmář a velkopěstitel pro chudý lid



Skok na fórum: