Hlasování: Vyhovuje mi čas?
Ano, rád příjdu.
46.15%
6 46.15%
Ano, ale nevím zda se dostavím.
23.08%
3 23.08%
Ne
30.77%
4 30.77%
Celkem 13 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Podivnost na obzoru
#1
Ráno Podzimu 18.Toru, 302.roku.
Strážní si zrovna mají vyměnit službu.
"Nazdar, tak už tě jdu vystřídat." .. "To je dost ty flákači." .. "Pche, prý flákač a co objevila se ti tu aspoň nějaká loď, když tu tak pozoruješ horizont." *Zasmál se* .. "Celá flotila se přijela podívat na ten tvůj ksicht." .. "Podej mi raději dalekohled, jsi protivnější než ork." .. "Plácej si tam vzadu co chceš ale já na rozdíl od tebe dneska večer budu ležet v posteli." *Směje se* .. "Drž chvilku zobák něco vidím!" .. "No jistě, já už ti na to ale neskočím, takový trouba nejsem." .. "Počkej ale vážně *Ukázal* tamhle je něco na vodě a připomíná to loď." .. "Přiznej se kolik si toho vypil." .. "Přísahám, že ten sud stále není prázdný." .. "Ukaž mi ten dalekohled ty hňupe." *Natáhl k němu ruku* .. "Tady máš a podívej se tímhle směrem." *Podal mu dalekohled a ukázal na moře* .. "Já ale nic nevidím, počkej! Co to ksakru je." .. "Říkám ti, že loď!" .. "Nejspíš máš pravdu, ale bude nějaká porouchaná, vidím díry v plachtách." .. "Co teď budeme dělat? Myslíš, že míří sem?" .. "Nahlásíme to veliteli co jiného. Pokud ta loď zamíří do našeho přístavu bude tu za několik dní." .. "Dobře, jdu to ihned nahlásit."

OOC: To co strážní dalekohledem viděly by mělo dorazit 20.7. okolo 19:00
Odpovědět
#2
OOC: Aktualize hlasováním ... nemusíte udávat důvody ale rád bych kdyby jste hlasovaly
OOC: Edit RadstaR: Hazej procim OOC zpravy do tagu OOC pripadne pri psani zpravy tam mas tlacitko na OCC, diky
Odpovědět
#3
Kousek od strážných ve stinném koutku stál blýskající předmět. Při bližsím ohledání jde zjistit že to je chytře zkombinované kukátko a sluchátko. Ve městě ishar si zatím promnul ruky Gasel. To bude určitě něco významného. Toho se musím zúčastnit. Se zašustěním pláště zmizel schován ve stínu budov.
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#4
OOC: Přes den něco mam, ale budu se snažit dorazil dom včas a zúčastnit se. Pokud se teda nepřifařej orkové, v tom případě nic Smile
Odpovědět
#5
Do Cyprony dorazil potulný řemeslník Cipríšek.
- "Tak jsem tady, za obchodem, samozřejmě," vysvětluje strážnému účel své cesty. "A s novinkou z Isharu. Cože, ještě jste neslyšeli? Do Isharu dnes dorazí loď! Každý už o tom ví, chodí se koukat do přístavu... jo, jo, je vidět pár mil od přístavu, má potrhané plachty, že se sotva vleče. Ten kormidelník musí být mistr, že loď udrží v kurzu... škoda, že tam nebudu... i když, mám tu obchody, tratný nebudu."
Strážnému z toho šla hlava kolem. Loď? Už roky žádnou neviděl...
Odpovědět
#6
Významným dnem se stal Podzim 20.Toru, 302. roku.
V Isharském přístavu se sešel chumel lidí, který nedočkavě vyhlížel připlouvající loď. Už na první pohled bylo jasné, že loď je ve špatném stavu. Podle všeho na lodi cestovali čtyři muži, kteří žijí na nějakém velmi vzdáleném ostrově. Všichni byli tak uchváceni, že jediné na co se lidé z města zmohly bylo přesunout se do blízké krčmy. Největší zajímavostí pro všechny bylo, že loď také veze náklad pro obchodování, které se brzy uskuteční.

OOC: (23.7. okolo 19:00 se rozjede konat obchod s námořníky. Doporučuji učastnit se kdo ví co vše jejich plavidlo přivezlo.)
Odpovědět
#7
"Tak už máme všechno potřebné na plavbu a malé opravy jsou za námi!" řekl námořník radostně. "Skvěle! Dojeď s tou kocápkou do loděnice tam ji ještě trochu opravíme a za pár dní vyrazíme konečně domů" řekl Penn "Dobře zatím řekni odstatním, že už brzy vyrazíme" námořník se otočil a vykročil "Jdu hned"

OOC: Vyplutí se plánuje na 6.8. ve 20:30. Bude možnost plout s námořníky za menší poplatek. Loď nazpátek do Isharu popluje až ve 23:00. Nebo druhý den podle toho kolik lidí tam zůstane.
Odpovědět
#8
OOC: loď do nulldenu funguje-odveze mě tam...po nějaké době ale prostě zmizí z přístavu (zmizela ale já ji viděl, sice trochu pochrmoumanou ale byla tam...než sem relogl pak zmizela i pro mě...)
druhá loď z nulldenu do isharu ale nefunguje...nebo přesněji nemá položené prkno na molo aby se dalo nastoupit
loď ishar->nullden je nezvěstná-nevrátila se ani do isharského přístavu
Odpovědět



Skok na fórum: