Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 2011.1
#1
Verze je venku a už mám první postřeh:
- co na lokále vypadalo dobře, proti serveru drhne. Na chůzi vlastní postavy se prakticky nedá dívat... vím proč a na opravě pracuji.
Odpovědět
#2
Další chyby:
- vykreslování radaru
- unknown packet flags
Odpovědět
#3
Chyba unknown packet flags by měla být opravena (byla na straně serveru).
Odpovědět
#4
Opravena plynulá chůze, prosím o testy.
Odpovědět
#5
me se zda ze uz to jde v pohode
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#6
Geo jede.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
Biggrin
Odpovědět
#8
divně mi chodí kůň



po odhlášení mi okno klienta zčernalo (musel jsem ho odstřelit), jen možná poznámka že sem měl barevnou hloubku 16 bitů abych mohl hrát heroes III. v okně

Edit RadstaR: Kun ma ted problem s rychlosti, nahlaseno. Bug prenesen do Mantisu
Geo tu logy neocekava, ma je v Mantisu: http://mantis.manawydan.cz/view.php?id=412
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#9
Nejdou přendávat věci, po přetažení zmizí a teprve po pohnutí toho, kdo dané věci měl přijmout, tak spadnou do batohu přendavatele.
Odpovědět
#10
Kdyz jsi clen party, tak při přepínání bojového modu se stále objevuje hláška nyní jsi členem party...
Odpovědět
#11
animace se přehraje moc rychle, více na videu:

a koukam jak mě to youtube celý zničil...
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#12
To s tou partou budu muset teprve zjistit.
Rychlost animace je server-based, opravíme...
Odpovědět
#13
Nevím jestly je to chyba klienta nebo chyba CS3...
Sel sem si pro své tělo, neměl sem na sobě nic v ruce poze club se kterym neumim zachazet. Kdyz sem na telo poklepak, hodilo to na me zroj, zbran a a stit co sem mel pred smrti v ruce. Club se mi ale zpet v batohu neobjevil a i přesto že jsem podle grafiky mel v ruce sekeru, poznal sem ze mlatim s clubem. Měl jsem jakoby dvě zbraně v ruce, s tím že jsem utocil pouze tím clubem.
Odpovědět
#14
Jo, to je problém serveru - zbraň se neshodila do batohu.
GM se ti může podívat pomocí [viewequip, že tomu tak je...

P.S. Náprava je v tu chvíli jednoduchá - pustit sekeru a relognout.
Odpovědět
#15
Chyba s errorem pameti pretrva. Dnes mi to padlo jednou (v boji) opet to hodilo ten systemovej vypis hlasek...uplne stejnej jako jsem postoval uz nekolikrat pred X mesici.

Napada me neni to spojeny s cpu? Ze zajmu jsem si otevrel spravce uloh pri hrani, a to jak to skakolo je neskutecny. V klidovem rezimu (postava nic nedela, npc okolo max chodej) vyuziti CPU 10%!! rozbehl jsem se BAC 50%-70%, behem boje to padlo na 30%, pak bum za 30sec to bylo 97% nebo 100%, pak to behem klidne padlo na 30%, pak si to skoci na 80%....takze rozhsah jsem mel mezi 10% CPU a 100% CPU pricemz prilis jsem nevypozoroval co to tolik zatezuje nebot to skace nahoru a dolu jak na horske draze.
Odpovědět
#16
Tak u Tebe to může být spíše pamětí, ale vím, co s tím...
... Připravím pak verzi s možností úpravy limitů.
Odpovědět
#17
Vytizeni pameti mi to psalo ve spravci 450-600 MB z 1500 tak nevim.

Mozna by bylo na case se zabyvat orezavanim toho co zere mw klient vykonu na pc, kdyz uz se stary nepodporuje.
Odpovědět
#18
Jaký výkon má vůbec tvůj procesor? Oni ty procenta jsou taky o výkonu...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#19
[Obrázky: 61724431.jpg]

Odpovědět
#20
Stary klient je cpu 60-90%, strankovaci soubor jen 600 MB a pamet je trvale 598M/1823M.

System je 2.19 Ghz, 896 Ram, Servis pack 2 XP
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 671 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 145 037 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: