Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 2011.1
#41
Tato chyba uz je nahlasena v Mantisu.
http://mantis.manawydan.cz/view.php?id=435
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#42
Prosím otestujte novou verzi klienta, měla by opravovat výše uvedenou chybu...


Přiložené soubory
.zip   mwklient_2011_1_3.zip (Velikost: 553,69 KB / Stažení: 526)
Odpovědět
#43
Vypada to, ze chyba se opravila, v pripade opaku napisu Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#44
Ona se už měnila rychlost postav? Protože mě Nazgel začal v běhu předbíhat, což je při pvp docela velká výhoda.
Odpovědět
#45
j zmenila
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#46
peckaa Biggrin supr orc powa Biggrin

jinak stále mám nějak bugnutý přezbrojování výbavy..všechny ty 4 římský řísla sou zčernalý a nic s tim nejde dělat...
Odpovědět
#47
Huh... zjistím, co se po-to.
Odpovědět
#48
prodleva zobrazeni avatara - avatar se sice zobrazuje se spozdenim, ale ramecek predtim nez se zobrazi je porad stejne velkej jako by tam uz avatar byl. (Porad prekazi)
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#49
A čemu překáží? ... Oki, upravím.
Odpovědět
#50
prekazi je spatny slovo. ted uz to nezavazi vyhledu ale spis to rusi kdyz se to objevi jakmile pomalejs prejedu prez postavu... lepsi by podle me bylo kdyby ta prodleva platila pro celej ten "popup" i s jmenem.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#51
Jasan, nějak to vymyslím, aby to vypadalo hezky.
Odpovědět
#52
Zpět k dřívější chybě... viz. bug412
Vodacek napsal(a):po odhlášení mi okno klienta zčernalo (musel jsem ho odstřelit)

Tato chyba nastala na staré verzi klienta. Potřebuji vědět, jestli se děje na současné verzi, nebo ji mám uzavřít jako nenavozenou.
Odpovědět
#53
nenavozeno ani když jsem tedka zas nastavil barevnou hloubku na těch 16 bitů
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#54
Oki, díky. Kdyby cokoliv, zase písni.
Odpovědět
#55
Zkoušel jsem vytvořit makro na kopání v dole. Omlouvám se, že nedokážu napsat lepší popis, ale funguje, kdy chce. Asi by to chtělo aspoň přidat makro, do kterého by bylo možno připsat informativní systémovou hlášku (začínám kopat), aby člověk věděl, co se zrovna děje.
Moje další postřehy:
Položka "ostatní" mi připadá spíše jako "neroztřízené". Obecně je to dost těžkopádné a nepřehledné. Zvážil bych jestli veškerému cílování nepřidat vlastní kategorii.
Makro vzít předmět jsem nějak nepochopil. Hádám, že to je na přemisťování výrobků. Makro ho chytne, ale jak ho pustí?
Obdobné makro použít předmět, kde by se normálně zacílilo id, není přidáno schválně?
Jinak když píšu o makrech, tak bych se rád zeptal, jestli se počítá s možností pojmenovat makro a dát ho do nějakého seznamu. (jako v razoru)

Edit: u toho cílování na obrazovce jsem si ještě všiml, že nastane problém, když například políčko kde chcu kopat zakryje npc
Edit2: přerušení makra funguje
Odpovědět
#56
Zastavení maker funguje...jediná komplikace je, že není defaultně nastavené na escape, ale na shift+escape, rušení targetu je funkce klávesy escape, která nemá s makry souvilost.

Použít předmět, jde uvést do chodu pomocí nastavení nástroje (přetáhnout item na kolečko nad batohem) a následné nastavit makro akce/použít předmět/nástroj/jméno itemu.
Odpovědět
#57
Kopani v dole se da udelat pouzitelne, sam ho na svoji postave mam - vcetne auto pouzivani krumpace, zacileni policka, cekani, chozeni a takto stale dokola. Snad jediny problem, ze prvni spusteni mi nevim proc vzdycky nejak zazlobi, tudiz to vzdy jen stopnu a pustim znovu.. ale pak uz to kope donekonecna, pokud to clovek necha. Smile
Odpovědět
#58
no a já se toho makra na pití poťáků prostě nedočkám Smile
Odpovědět
#59
Neboj, to makro mám na seznamu.
Odpovědět
#60
Pokud v boji běhám, tak to vede k desynchronizaci (na konci boje jsem zjistil, že stojím o pole že se vidím o pole jinde, než mě má server).

Pokud sešlu kouzlo a stojí mě to hp, tak se občas neukazuje jeho číslo se ztrátou hp, prostě jen zmizí.
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 580 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 674 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 325 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 145 051 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: