Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 2011.1
#21
Bohuzel 1 GB ram a jeste k tomu sdilena s grafickou kartou (hadam) neni pro WinXP to nejlepsi. Vim o cem mluvim, protoze mam doma 2 podobne pocitace s 1 GB ram a Win XP (SP2 a SP3), procesor je uplne jedno (Athlon 1 Ghz a P4 3.0)

Kazdopadne Geo uz nejake reseni naznacil na IRC, tak treba to pomuze za cenu castejsiho nacitani textur z disku.
Odpovědět
#22
Tak to je mi jasny. Bohate by postacilo kdyby se rozezranost klienta vratila na puvodni uroven u originalniho. Razor napr. mel i neco na potlaceni toho kolik to zere cpu nebo pameti, abych to porovnal (jak velky rozdil) na to nemam uz razor na disku.

Otazkou je jestli mw klient pujde nejak rozumne vykonove stlacitSmile
Odpovědět
#23
Ted me to nechce spustit klient...

[Obrázky: 30704586.jpg]

Zkusim restart.
Odpovědět
#24
Tak ono je otázka jestli se nový klient s novými možnostmi má vůbec šanci vrátit na požadavky klienta starého.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#25
Nema z nekolika duvodu. Jako urcite je v nem hodne mista na optimalizaci, ale kazdej kdo nekdy programoval vi jaka je to strasna prace a obzvlast u projektu jakym je MW klient.
Odpovědět
#26
Tak to zase bych chtěl uklidnit, protože na starého klienta s jeho nenažraností nebude problém se dotáhnout Smile
... Zkusím v pondělí pár tipů a triků, uvidíme, co to udělá.

To s tou HaFovou hláškou: důležité je, co běželo před klientem, jestli to není tajné... Tedy jestli to byl klient a ten problém způsobil, nebo to byl jiný program, např. jiná hra.
Odpovědět
#27
Přibíhal jsem od Isharu po cestě ke Kareldskému závodišti. Měl jsem nastavené pro herní pole rozlišení 1440x900. Viděl jsem živé ploty za hranicí, ve které klient načítá itemy ze serveru. Jakmile se ale ploty dostaly blíž, začala grafika mizet a já narazil do neviditelné překážky. Vše se spravilo, když jsem se vzdálil a znova vrátil.

Může se takhle klient chovat, nebo se mi to zdálo? Ukládá si někam informace o krajině za horizontem?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#28
Huh, to spíše vypadá jako zásah serverové ochrany proti speedhackingu (chůze byla záměrně zpomalena, ačkoliv být zpomalena neměla). Oprava by měla být jednoduchá, podívám se na to.
Odpovědět
#29
Uh, no nemel jsem pustenej zadnej program. Jen MW klient. Pak to padlo tak jsem pustil starej klient, po chvili odlogl. A pak uz jen nejnovejsi firefox a youtube...

Jo a nevim proc, kdyz mi to tehdy padlo, tak chvili predtim mi vypadaly zasuvny moduly na firefoxu a youtube Biggrin. Proste v klientu mi zacaly skakaty ty bily skrvny (mizet grafika vsude kam se posla mys nebo se objevil nejaky pohyb), pak mi vypadly vsechny zasuvny moduly a nefungovalo youtube...a dokud mi nehapal celej klient o 10 minut pozdeji tak mi to neslo spustit.

Jinak normalne mi pc mw klient a yutube jeste zvlada.
Odpovědět
#30
Tak, bílé skrny (většinou nahrazující NPC, itemy) mi to poslední dobou občas dělá také...a chvíli na to mi padne klient.
Odpovědět
#31
To je presne ono.
Odpovědět
#32
nějak se mi jeblo přehazování výbavy...všechny ty 4 políčka mám zčernalý a nemůžu s tim nic dělat
Odpovědět
#33
Huh... to nevypadá dobře Angry
Připravuji novou verzi, opravím, co půjde.

Mezitím chystám i novinku po chat - automatický pozdrav při přihlášení a odhlášení, samozřejmě půjde vypnout (smazat text, který se má zobrazit).
Odpovědět
#34
Připravuji novou revizi klienta (2011.1.2), prosím otrlé o vyzkoušení. A hlavně Braka a HaFa...

Klient obsahuje novou možnost "Minimalizovat využití paměti", když spustíte klienta s parametrem (-mini):
Kód:
mwclient.exe -mini


Toto stačí pouze jednou, v Nastavení se zapne tato volba plus monochromatická světla (mají menší nárok na paměť) a příště se použije automaticky ( pokud dojde k uložení nastavení Biggrin ). Volbu je možné kdykoliv později zase změnit, právě v Nastavení.

Dejte mi vědět v tomto tématu, jak jste dopadli.


Přiložené soubory
.zip   mwklient_2011_1_2.zip (Velikost: 574,38 KB / Stažení: 516)
Odpovědět
#35
I když to spouštím s parametrem -mini (stačí když si nakopíruju "MWClient" a přejmenuju ho na "mwclient.exe -mini") a stále vyskakuje ta samá chyba.
Odpovědět
#36
Přejmenování vážně nestačí Angry
... Vytvoř si zástupce a přidej parametr v jeho detailech
Odpovědět
#37
Stalo se ale stále se mi zobrazuje ta samá chyba...
Odpovědět
#38
Vic ozkousim vecer nebo zitra.

Jestli to Brakovi nepomohlo...kdovi kde bude zakopanej pes.
Odpovědět
#39
Finální verze, prosím šup s ní do patche Smile


Přiložené soubory
.zip   mwklient_2011_1_2.zip (Velikost: 575,04 KB / Stažení: 494)
Odpovědět
#40
nová verze klienta má nějaké problémy s vykreslováním písma viz obrázek

[Obrázky: UO_20110926_104902_70700.png]

jako první po přihlášení se mi zbělel stav peněz a po minimalizaci a maximalizaci se ukázalo pozadí, další 2 obdélníčky se objevily potom
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 184 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 624 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 748 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 360 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 145 132 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: