Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manawydan IRC klient
#1
   
Pro potřeby týmu i hráčů jsem sestavil jednoduchého IRC klienta pro sledování chatu. Není to nic graficky hezkého, takže pokud by se mezi vámi našel odvážlivec, který umí ve WPF (Windows Presentation Foundation) se XAMLem, přihlašte se, můžete se vyřádit Wink

Další nevýhodou pro vás bude všeobecné použití angličtiny u hlášek, ale snad se jedná o hlášky, kterým rozumí každý. O počeštění zatím neuvažuji.

Kdo i přes to chce klienta, kterého stačí rozbalit a spustit, vyplnit Nick, případně hello a quit hlášky, a následně už jen uložit nastavení - prosím, nebudu vám bránit Wink ... Klient nevyžaduje instalaci, soubor s nastavením bude uložen do adresáře, ve kterém se nachází i aplikace. Mělo by tedy jít o "portable" verzi, např. na USB flashku.


Přiložené soubory
.zip   mwchat.zip (Velikost: 78,24 KB / Stažení: 574)
Odpovědět
#2
Děkuji Nazgelovi za otestování, zprávy dorazily Smile
Odpovědět
#3
Biggrin sakra Biggrin jinak je to fajn
Odpovědět
#4
Sleduje jen chat co je na webu, nebo i ingame? Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
Aktuálně je propojený ingame chat a IRC, takže ano, sleduje to obojí, aniž bys musel být přihlášen do hry.
Odpovědět
#6
Jde tomu nějak nastavit always on top?
Případně je někde adresa kanálu, abych mohl využít irc klient, který mi více vyhovuje?
Odpovědět
#7
server : QuakeNet
kanal : #manawydan
Odpovědět
#8
Poslední dobou se mi často stává, že se ke Quakenetu nemohu připojit. Používám nově ještě freenode (#ics_desire_nexus_dev), tak to budu nějakou dobu monitorovat a jsem zvědav, co bude stabilnější...
... v případě, že se freenode ukáže jako lepší volba, přejdeme k němu?
A co vy, jaké máte s připojením k našemu současnému IRC kanálu zkušenosti?
Odpovědět
#9
Nemam s quakenetem problem. Jen mi byl smazan ucet Biggrin
Odpovědět
#10
Beru to jako důvod PRO změnu Wink
Odpovědět
#11
Tak oni maj jasne napsano, ze nejake dobe (tusim mesic ?) pouzivani se vytvorene urcty mazou Smile
Kazdopadne me je to fuk. Sem po dlouhe dobe vlezl na IRC a maximalne se tak nasral, protoze tam zase nejakej blb trolloval Smile
Odpovědět



Skok na fórum: