Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manawydan Install 1.2.12
#21
RadstaR není člověk, je to Bílý jezdec Smile Dobrá práce *thumbs up*
Kouzelník, zaměření Van, Ji
Odpovědět
#22
Ty blaho ... zbloudila duse Smile Jinak bych to tak neprehanel Biggrin
Odpovědět
#23
Ač se to nezdá, tak Manawydan stále sleduju, stejně jako RunUO. Od té doby jsem už trochu vyrostl a .NET je mým denním chlebem. Až se můj životní styl trochu ustálí, tak bych se rád zase podíval do zdrojáku RunUO Wink A co tu? Co nového v týmu?
Add: omlouvám se za umístění, kdyžtak to smažte nebo někam přesuňte. Ale odpověď chci Smile
Kouzelník, zaměření Van, Ji
Odpovědět
#24
Tak jsem si říkal, že tenhle šikovnej prográmek testnu

Kód:
Manawydan Install 1.2.6
Windows 7 Service Pack 1 (Version 6.1, Build 7601, 32-bit Edition)
DirectX: 9.0c
.NET Framework: 4.0 Full
-----------------------------------------------------
Stahuji soubor s nastavením ... hotovo
Adresář pro nainstalování souborů neexistuje ...
Byl vytvořen adresář pro nainstalování souborů
Stahuji soubor: 7z.dll ...
Začátek stahovaní Ultima Online souborů ...
Stahuji do nového souboru: mwinstall_uo.7z (334 425 KB) ...
Probíhá ukládání stažených dat do souboru ... hotovo
Hotovo
Začátek stahovaní Manawydan souborů ...
Stahuji do nového souboru: mwinstall_mw_209.7z (341 138 KB) ...
Probíhá ukládání stažených dat do souboru ... hotovo
Hotovo
Začátek stahovaní Manawydan Patcheru ...
Stahuji do nového souboru: manawydan_patcher3.7z (1 223 KB) ...
Probíhá ukládání stažených dat do souboru ... hotovo
Hotovo
Začátek rozbalování Ultima Online souborů ...
Rozbaluji soubor: mwinstall_uo.7z
(zabaleno) 334 424 KB -> 579 621 KB (rozbaleno)
Hotovo
Začátek rozbalování Manawydan souborů ...
Rozbaluji soubor: mwinstall_mw_209.7z
(zabaleno) 341 135 KB -> 799 419 KB (rozbaleno)
Hotovo
Začátek rozbalování Manawydan Patcheru ...
Chyba v souboru: manawydan_patcher3.7z je potřeba ho stáhnout znovu!
Původní soubor 7z.dll byl úspěšně smazán
Stahuji soubor: 7z.dll ...
Začátek stahovaní Ultima Online souborů ...
Soubor je už v pořádku stažen a není třeba ho stahovat znovu
Hotovo
Začátek stahovaní Manawydan souborů ...
Soubor je už v pořádku stažen a není třeba ho stahovat znovu
Hotovo
Začátek stahovaní Manawydan Patcheru ...
Stahovaný soubor je větší než který máte na disku
Soubor bude stažen znovu
Stahuji do nového souboru: manawydan_patcher3.7z (1 223 KB) ...
Probíhá ukládání stažených dat do souboru ... hotovo
Hotovo
Začátek rozbalování Ultima Online souborů ...
Rozbaluji soubor: mwinstall_uo.7z
(zabaleno) 334 424 KB -> 579 621 KB (rozbaleno)
Hotovo
Začátek rozbalování Manawydan souborů ...
Rozbaluji soubor: mwinstall_mw_209.7z
(zabaleno) 341 135 KB -> 799 419 KB (rozbaleno)
Hotovo
Začátek rozbalování Manawydan Patcheru ...
Chyba v souboru: manawydan_patcher3.7z je potřeba ho stáhnout znovu!

Tak co s tim patcherem?
Odpovědět
#25
Zkus to prosim ted znovu.
Odpovědět
#26
Už to dojelo do konce.
Odpovědět
#27
Ok, dik za vyzkouseni. Zapomel jsem pri vydani nove verze patcheru upravit jeden soubor.
Odpovědět
#28
Chlapi, odvirujte tu UO, at mi to Symantec nemaze Biggrin
Ne vazne ... slo by s tim neco udelat?

   
Odpovědět
#29
Heh, trochu nechápu, proč se antivir snaží mazat XML a TXT a MUL apod. soubory.. Biggrin Každopádně zrovna s těma XML a TXT a MUL asi nic neuděláme. Tam se prostě jen uloží herní informace jako statiky a mapa a lokalizace (texty ze hry).
Prostě falešná pozitivita, "hloupější" antivir. Ideálně si to hoď do White Listu nebo do Ignoru, jestli ten antivir něco takovýho umí.. a máš po starostech.
Nebo si stáhni jinej. Biggrin Ale chápu, že to je rada na dvě věci..
Odpovědět
#30
Vcera jsem si patchoval UO, tak zrejme smazal vsechno, na co manawydan.exe hrabal Smile No, jinak s antivirem nic nenadelam, protoze sluzebni notas, takze si to budu muset nejak zalohovat a kdyz to smazne, tak nahrat znova no.. :-/
Odpovědět
#31
Vsak nekde v nastaveni musi bejt moznost ignorovat slozku.. nahravat to pokazdy znovu je docela otrava, nemluve o tom, ze bys musel mit po kazdym patchi cerstvy novy soubory.. no, uvidis. Sad
Odpovědět
#32
Bohuzel s timhle nic udelat nemuzu. Pokud nejakej antivir oznaci soubor za vir, tak nezbyva nez v nem nastavit, ze nema kontrolovat slozku s UO jak psal Stig.
Odpovědět
#33
Vydana nova verze resici (snad) problemy s pravy, kdy neslo zjistit z registru verzi .NET Frameworku.
Odpovědět
#34
Musím instalovat net framework 2, když mám net framework 4? Instalátor mi nefunguje, napíše to failed to get data for release. Díval jsem se jaký framework mám a vypadá to jen na 4 verzi. Otázka jestli v sobě obsahuje i ty starší nebo musím stáhnout vyloženě tu verzi 2?
Odpovědět
#35
Vydana nova verze instalatoru, ktera uz udaje o verzi .NET frameworku a DirectX nezjistuje a mela by byt funkcni i u lidi, kteri maji pristup k registrum nejak blokovany.

Fujiwara: Tot otazka. Nainstalovany NET 4 automaticky neznamena, ze musis mit i 2.0. Kazdopadne zkus instalator ve verzi 1.2.9 a minimalne instalace uz by ti mela fungovat.
Odpovědět
#36
Šlape to, díky za rychlou reakci.
Odpovědět
#37
Ahoj, mohli byste upravit instaler z webu aby uz bral domenu .eu kdybych nehledal v minulych novinkach asi bych se nepripojil...
Odpovědět
#38
Podle mýho názoru by se měl taky udělat patch obsahující:
a) klienta odsud: http://forum.manawydan.eu/showthread.php...4#pid96844
b) úpravu manawydan.ini, kde je nejspíš stále .cz doména
c) pokud jsem něco zapomněl, tak to taky přidat Wink

Patche sice dělat můžu, ale nejsem si úplně jistej, že to co píšu není blbost a většinou dělám jen patche grafiky nebo mapy, tak radši počkáme na RadstaRa, co řekne.
Fakt je ten, že včera po návratu z dovolený když jsem se chtěl připojit, tak jsem měl taky problémy, nějak se mi asi přepsaly ty úpravy ini a klienta, co jsem si udělal ručně (nebo v tom mám prostě klasicky bordel).

Když už jsme u toho, bodlo by mít možnost tlačítkem si stáhnout všechny MUL a související soubory aktuálně používané pro hru. Já jsem asi zvláštní případ, ale sice mám asi tři instalace, z nichž jedna je pro hru, jedna pro stavění a jedna pro pokusování s patchema (gerafiky, animace, mapa, stavby atd.), ale to obnovování záloh mi vždycky docela dává zabrat a mám v těch souborech hrozný bordel, že kolikrát nevím, s jakou verzí souborů zrovna jedu. Smile
Odpovědět
#39
Ona nejde udelat instalace ? To bylo prvni, co jsem upravoval a me se normalne povedlo hru nainstalovat + CZ domena je nase a mela by byt plne funkcni.
Podivam se na to.

Kazdopadne zadnym nasilim se nic v manawydan.ini neprepisovalo. Zmenu CZ na EU si musel kazdej udelat sam, kdo uz mel nejakou instalaci.
Co se tyce tlacitkas na stazeni aktualnich souboru .. to neni problem, ale kdo to bude udrzovat ? Znamenalo by to po kazdem patchi na FTP nahrat aktualni soubory.
Odpovědět
#40
Jestli jede http://soubory.manawydan.eu/ i http://soubory.manawydan.cz/ tak netřeba řešit, já to psal právě proto, že tu změnu jsme si museli dělat tehdy ručně.
To s tím ručním nahráváním na FTP mi nedošlo, škoda, že to nejde nějak tahat přímo z herního serveru. Sad
Odpovědět



Skok na fórum: