Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Zapisky lovce
#1
Je to uz tyden co jsem pricestoval z dalekyho vychodu. Lidi ve meste se zdaji pratelsky, nekolika z nich jsem dokonce pomohl. Sehnal jsem si sekeru na trhu a nasekal par polinek na zimu, urcite jsem se tomu ubozakovy u te fontany zavdecil. Ishar, nebo jak se to tu vubec jmenuje, je docela v klidu, maji tu i dobrejch par hospod, akorat na trpaslika jsem tu jeste nanarazil. Je tu par trpasliku obchodniku, ale z nich nedostanu kludny slovo. Jo taky jsem potkal takovyho vysokyho chlapa, urcite to byl elf. Jak se jen jmenoval... Elandial, nebo Elandiel? Kazdopadne mi ukazal par placku kde si vydelat nejakej ten stribrnak a protahnout kosti. Elfu je to habadej, jsou ale divny, porad by jen neco zabijeli. Je to tu snad nejakej zavod o to kdo vic zabije. Dokonce jsem tu potkal Orka, ale nejak to z nej tahlo, tak jsem ho nechal kde byl. Za poznamku urcite stoji jedna zenska co jsem vcera potkal, sekam si takhle drevo a ona prijde a zacne mi tam kouzlit kostry okolo. Neumela mluvit, tak porad hazela rukama, no a nakonec jsem sel, mel jsem moc prace a poradnej hlad. Ve zkratce, myslim ze se tu zdrzim, treba se tu najde nejakej jako jsem ja a neco se i dozvim. Lidi jsou tu nekdy ale fakt divny...
freedom of your fist ends on the tip of my nose
Odpovědět
#2
Dny bezi za dnem stejne rychle jako ten poloobr vcera za nama... Ten nas teda pekne protah. S bojovnikama z Praetorie a Elim obcas jdeme protahnout kosti, obcas me da nekdo takovou slupku ze se pak zvedam ze zeme ani nevim kde a proc. Zlata tepla hospoda a studenej korbel. Toho dreva uz jsem taky ted nechal, leze mi i usima ven. Sehnal jsem si poradnej krumpac a lopatu a delam spolecnost trpaslikum hornikum v dole. Uvidime jestli se to da dobre strelit na trhu. Snad lip nez ty plotice vcera... No a co chci jeste napsat (a jsem na to poradne hrdej) je, ze jsem si pronajal krasnej barak. Je to na vychode ve Vilhemovicich za tema stankama, uplne dole u vody. Sakra ten je, i ohradku ma, treba tam dam jednoho dne nejakyho ponika. No je taky pekne mastnej, ale rozhodne min nez by byl v Isharu. Vypada to ze tam starosta chce lidi v Isharu pekne osidit. Zlaty hobiti, maj rozum.
freedom of your fist ends on the tip of my nose
Odpovědět
#3
OOC: Jen tak dál! Parádní zápisky, máš můj obdiv.
OOC: Marina: Pod to se podepisuji. Tvoje snaha nezustane neodmenena Smile.
OOC: Brak: Naprostá bomba! Lidi jako ty tu potřebujem. Brak ti fandit! Wink
Odpovědět
#4
Cekas tu navzdory tize casu
Koukas a poslouchas
Jako vyhen a kovadlina v ruce mistra
V celek sjednot nas.

Jak to jenom tata kdysi rikal... Nehledej a budes nalezenej? A ze ja stara hlava v tom dole travim uz nekolik dni a nikdy jsem si toho nevsim. Von uz se me ptal minule jestli chci do nejaky svatyne ale rek jsem mu ze ne, no ... dneska jsem kyvnul a on me otevrel falesny dvere ve zdi. Co mam rikat, byla tam obrovska socha trpaslika, naprosto me posadila na zem! Byl tam i nejakej (asi dobre placenej) trpaslik co mi o ni zacal vykladat. Goren-Zar, Moradin. Jaky ja mam voci jeste ted. Vzdycky jsem myslel ze to jsou jenom trpaslici povidacky, ale ted kdyz to jeden vidi a slysi na vlastni... Musim se tam dneska znova vypravit a zjistit vic informaci. (Taky koupit na trhu sunku a nejaky zidle, jestli budou mit...)
freedom of your fist ends on the tip of my nose
Odpovědět
#5
O Moradinovu Radu ani vidu, ani slechu... Zebraci ve meste si povidali ze to tu mel nejakej trpaslik na starost, ale o nem uz dlouho nikdo neslysel. Prej se zadusil na kosti z masa a doslova si vzal do pusy sousto co nemoh spolknout. ... Stavim doma krb a tak vsechen ten cas kopu v dole kamen, neskutecna drina. Kalhoty uz jsou mi velky jak to moje bricho jde dolu. Jeste vykopu nejakej ten krevel a strelim to dobre na trhu; musim koupit sudy piva a nejaky to selatko. Jestli vsechny pripravy stihnu a ten nahore mi to dovoli, na nejblizsi dobu vyhlasim na vyveskach velkej sjezd trpasliku.
freedom of your fist ends on the tip of my nose
Odpovědět
#6
Mestem se dneska vecer roznesla zprava a nejakych cizincich. V noci jsem se sel podivat do pristavu a fakt ze jo, na obzoru uz byla lod a za chvili vyhazovali mustek a prelodili se na Isharsky breh. Nejaci dva bojovnici, po usi ozbrojeni, takovy dlouhy kopi meli. Ujal se jich straznej a ze prej co a jak a ze ty zbrane musi slozit. Cekal jsem rvacku ale prekvapili me. Zmizel jsem do ukrytu stinu, byla k tomu prihodna noc a mesic svitil malo. Ujal se jich pak nejakej elf a ze prej co chtej a oni ze chtej nejaky zasoby a on ze prej joo tak vam ukazu trziste. Tak jsem se za nima plizil az na to trziste a delal jsem ze nakupuju a odposlouchaval. Ze prej nejaky jidlo chtej, a snad i luky.. A ten elf vypadal ze jim utre i boty za par stribrnaku. No tak jsem sel na drevo, doufal jsem ze v hospode dostanou od chlapu. *rozteceny inkoust a skrabanice* PRASK! Co se deje? Najednou to prasklo a zeme se trese... Pobezim do pristavu, za to urcite muzou ty cizinci! Pritahli s sebou nejaky cary mary! Grrr....
freedom of your fist ends on the tip of my nose
Odpovědět



Skok na fórum: