Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmatení golemové
#1
Nevěděl sem kam to dát a hledat se mi nechce..kopu si tak v dole jak jsou golemové a vstup do skřítka..a řeknu si že už mě nebaví třídit hromady ručně..zkouším tedy udělat makro na cílení hromady..spustím...nejsem ve warmodu..najednou se ke mně rozběhnou tři golemové ubíjí mě do bezvědomí a octnu se v isharském žaláři..postava - Dorm syn Goramův nebo tak nějak
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#2
Cas...?
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#3
(02.02.2012 v 08:16)Marina napsal(a): Cas...?

před 22:42..psal jsem to skoro hned potom takže asi kolem 22:35...
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#4
navíc v pokutě je napsáno jen musíš zaplatit 5000st..a žádný údaj o odsezení..takže doživotí ?
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#5
Ty nevis, jak se jmenuje tvoje postava? Biggrin

Jinak v logu je pouze, ze te strazny pridal na BL Goren-Zaru. Tudiz si na nej nejspis musel nejak zautocit.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#6
Ale ja bohuzel nezautocil...alespon o tom nevím...mozna makro zacilit je skrytá šifra pro útok...
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#7
Skoda ze tu neni nekde jak vypadalo to tve makro, treba bysme z toho neco odhadli.

Pokud mas na pokute 5000st, znamena to, ze mas zaplatit 5000st. Pokud mas na pokute 5000st, 550dni, znamena to, ze za 550dni te pustej pokud zaplatis 5000st.
Pokutu sem ti zrusil.
Odpovědět
#8
poslední objekt
zacílit na obrazovce
pozastavit makro 25000
krok vlevo
pozastavit makro 3000
krok vlevo
pozastavit makro
krok vlevo
opakovat makro

nebo

poslední makro příkaz
zacílit na obrazovce
zacílit poslední

víc maker nemám..
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#9
Nemohl tvuj posledni objekt byt napriklad vybusny lektvar nebo nejaka jina vec, ktera by zacilovanim zpusobovala utok? I kdyz tedy...v logu nebylo nic o tom, ze bys zautocil na straz a ani nevim jestli se to loguje, ale nemelo by byt tezke to zjistit.

Kazdopadne pokutu mas zrusenou a my se pokusime prijit na to, co za tim bylo.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#10
(02.02.2012 v 15:31)Marina napsal(a): Nemohl tvuj posledni objekt byt napriklad vybusny lektvar nebo nejaka jina vec, ktera by zacilovanim zpusobovala utok? I kdyz tedy...v logu nebylo nic o tom, ze bys zautocil na straz a ani nevim jestli se to loguje, ale nemelo by byt tezke to zjistit.

Kazdopadne pokutu mas zrusenou a my se pokusime prijit na to, co za tim bylo.

poslední objekt by mohl být leda krumpáč,nějaká hornina,jídlo..nebo pár stříbrných či možná cokoliv na mapě nevím..ale i tak by dle mého nic útok způsobovat nemělo..+ nic nešlo vidět prostě se ke mně seběhly tři golemové..nechci urážet ale spíš mě napadlo že si zase nějaké GMko chtělo udělat vtípek
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#11
Tak takhle blbej vtípek snad ne.
Nejjedodušší je vyzkoušet použít krumpáč na golema a uvidíme, ne?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#12
(02.02.2012 v 18:11)Whitey napsal(a): Tak takhle blbej vtípek snad ne.
Nejjedodušší je vyzkoušet použít krumpáč na golema a uvidíme, ne?

tobě se to řekne ale on je docela hnusnej pocit jak se k tobě ty potvory seběhnou Biggrin..jinak krumpáč na folema nic..(hláška zde nelze kopat)..
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#13
asi nějaká anomálie teď jsem zkoušel nějaký věci..a stojí jak zarytí..
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#14
Zatím netuším o co jde. Pokud by si hrálo GM s blacklistem, tak tam bude záznam o tom kdo té dal na BL.
Ještě tak přemýšlím jestli je možné že by makro zacílilo locationdoll nějakého hráče (hráčům neviditelné značky odlognutých postav), protože tam se cíl přesouvá na z locationdollu na postavu které patří a golem by to mohl vzít jako útok na chráněnce.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#15
(02.02.2012 v 18:36)Whitey napsal(a): Zatím netuším o co jde. Pokud by si hrálo GM s blacklistem, tak tam bude záznam o tom kdo té dal na BL.
Ještě tak přemýšlím jestli je možné že by makro zacílilo locationdoll nějakého hráče (hráčům neviditelné značky odlognutých postav), protože tam se cíl přesouvá na z locationdollu na postavu které patří a golem by to mohl vzít jako útok na chráněnce.

nevim ale i tak ve warmodu jsem nebyl..
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#16
Do BL ho pridalo primo NPC.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: