Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erorry
#1
Ahoj mam mensi problem spustim UO chci nahrat postavu a vyskoci na me tenhle error(ani reinstal nepomohl) :





Přiložené soubory
.doc   chyba.doc (Velikost: 912,5 KB / Stažení: 636)
Odpovědět
#2
a este tady prikladam vypis z logu


Přiložené soubory
.txt   MWPatcher_2012_02_04-09_35_01.txt (Velikost: 3,32 KB / Stažení: 594)
Odpovědět
#3
Nejaka chyba ve spojeni ... spust MANAWYDAN.EXE znovu a nech to dopatchovat.
Odpovědět
#4
Podle logu patcheru se to seklo na aktualizaci č. 165.
Podle hlášky z klienta se klientu nepodařilo načíst soubor, protože je nekompletní.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
Mno kazdopadne to nevysvetluje proc padnul klient jako takovej. Patcher evidentne dopatchoval v poradku vsechny patche, ktere stahnul. Pak se mu akorat neporadilo stahnout dalsi. Soubory by tedy meli byt kompletni uplne vsechny.
Odpovědět
#6
uz sem to nejak sprovoznil nevim jak ale jede to Biggrin
Odpovědět
#7
Tak jsem dneska večer přišel domů a zjistil, že mi manawydan nejde spustit a háže neošetřenou vyjímku. Tak doufám, že za tím nestojí nějaký vir, ještě budu muset vyslechnout bratra co prováděl, či neprováděl protože aspoň na mě to působí dojmem poškozených souborů.


Přiložené soubory
.txt   DebugLog.Error_2013_01_06.txt (Velikost: 58,03 KB / Stažení: 604)
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#8
Jop, bez Anim.mul souboru klienta skutečně nespustíš... zkusím do příští verze zapracovat nějakou srozumitelnou kontrolu a zobrazení čitelné chybové hlášky.
Kód:
[-Error-] [06.01.2013 23:02:34.125]: Nepodarilo se otevrit soubor s animacemi Anim.mul
System.IO.FileNotFoundException: Soubor D:\Manawydan\Anim.mul nebyl nalezen.
Název souboru: D:\Manawydan\Anim.mul
   v System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
   v System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy)
   v System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share)

[-Error-] [06.01.2013 23:02:34.343]: System.IO.EndOfStreamException: Za koncem proudu nelze cist.
   v System.IO.__Error.EndOfFile()
   v System.IO.BinaryReader.FillBuffer(Int32 numBytes)
   v System.IO.BinaryReader.ReadInt16()
Odpovědět
#9
Jo toho řádku jsem si všiml, jen opravdu nechápu co se s tím mohlo stát...No nic, vyřešil to reinstal.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#10
Zdravím vás, mám takový problém nainstaloval jsem si klienta a když jsem ho spustil vyhodil mi Neošetřenou chybu.
Zkoušel jsem i MW reinstalovat a nic

Jsem v MW nováček tak případně omluvte mou "blbost".BlushBlush


Děkuji předem.


Přiložené soubory
.bmp   chyba.bmp (Velikost: 1,08 MB / Stažení: 585)
Odpovědět
#11
Myslím že jde o ten direct, když stáhneš mw downloader tak se tě to optá jestli chceš instalovat direct, klikneš, stáhneš na oné stránce extrahuješ někam libovolně nainstaluješ přes setup, popřípadě restartuješ počítač, tak by to mělo jít ale možná to bude chtít další přeinstalaci, zkus to.
Odpovědět
#12
Tak jsem directx reinstaloval , reinstaloval jsem i MW a stále to samé neošetřená chyba.
Odpovědět
#13
Instaloval jsi DX10, nebo DX9?
Matně si pamatuju že nějak nejsou zpětně kompatibilní (tj. DX10 neobsahuje DX9) a že MW potřebuje DX9.
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=25
Kód:
Manawydan klient vyžaduje: Microsoft .NET Framework 2.0 a DirectX 9.0c (musí instalovat i majitelé Windows 7)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#14
Já jsem právě instaloval Directx 9.0 protože DirectX 10 je "nafouknutá bublina" a nejde nainstalovat na XP.
Odpovědět
#15
a ten net framework máš? Jinak já občas (při reinstalu windows) sem měl právě taky potíže s directX (ted používám DirectX 9c) a s net framework (ted mám 4,0 - 2,0 mi nepodporuje můj systém)
Co je zamčené, může být odemčené... co je skryté může být nalezeno... co je tvé, může být moje.
Odpovědět
#16
NET framework jsem instaloval jako první věc direct x hned za ním, nevím proč to háže error.
Zkusím si tím nějak pohrát možná že to nějak rozjedu.
Odpovědět
#17
Podle té hlášky hádám že nenašel Direct3D. Víc asi řekne Geo/RadstaR, až se sem kouknou.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#18
Myslím že asi už vím v čem je chyba, instaloval jsem MW ve Virtual boxu ve kterém jak jsem se dozvěděl je špatně podporovaná 3D akcelerace která podporuje jenom starší a nenáročné hry.

Tak děkuji za ochotu a nezbývá než si nainstalovat Windows a hurá do tajuplného světa MW.
Odpovědět
#19
Kdyby se ještě naskytl problém, napiš. Myslím že hodně lidí mělo už spoustu druhů problémů takže v řešení určitě pomůžou.
Co je zamčené, může být odemčené... co je skryté může být nalezeno... co je tvé, může být moje.
Odpovědět
#20
(13.01.2013 v 10:02)Whitey napsal(a): Instaloval jsi DX10, nebo DX9?
Matně si pamatuju že nějak nejsou zpětně kompatibilní (tj. DX10 neobsahuje DX9) a že MW potřebuje DX9.
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=25
Kód:
Manawydan klient vyžaduje: Microsoft .NET Framework 2.0 a DirectX 9.0c (musí instalovat i majitelé Windows 7)

Síce odpovedám na niekolko mesiacov starý post ale viem presne v čom je problém.

DirectX Managed Code

Táto súčasť directX bola inštalovaná od verzie DirectX8 za predpokladu že ste mali už nainštalovaný v systéme .NET framework.

Win98SE - MW Podporuje. Je nutné inštalovať .net 2.0 a potom inštalovať DX9.0c

Win 2k a XP - sú na tom úplne rovnako.

Win Vista, 7 a 8 - už obsahujú .NET vo verzii 3.X možno 4.0 a obsahujú DirectX bežne označované ako 10, 11 a 11.1. Sú spätne kompatibilné s DirectX 9.0c. Ale to platí len pre DirectDraw a Direct3D. To znamená že 99,9 percent hier a programov pôjde bez toho aby si užívatel všimol že niečo je inak.

Windowsy od Visty neskôr nepodporujú DirectSound a DX Managed Code a to napriek tomu že sa jedná pôvodne o integrálnu súčasť DirectX 9.0c. Našťastie je možné ich lahko doinštalovať.

Knižnice DX Managed Code sú potrebné pre chod Manawydanu...

To čo na Win 7 a jemu podobných potrebujete je stiahnuť a nainštalovať toto:
http://www.microsoft.com/en-us/download/...px?id=8109

DirectX 9 už nieje dalej Microsoftom updatovaný a to napriek faktu že ho využíva 90 percent hier. Nieje ani distribuovaný v novších windowsoch a čerstvo inštalovaný systém obsahuje len "legacy" support pre DX9 hry (to znamená jednu DLL knižnicu ktorá supluje pôvodne komplex viacerých knižníc).
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět



Skok na fórum: