Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohledně BL
#1
Cypronské Stráže na mne útočí přestože nemám BL v Cyproně, napadají mě už celkem dlouho a na stráž jsem neútočil pokud vím.
Odpovědět
#2
Nevim za co, ale BL mas..
Odpovědět
#3
Log v zákoníku ukazuje vytvoření pokuty za agresi 28.2, ale už ne její zrušení a ani pokuta ve hře není - co se s ní stalo? Technicky by měla být smazatelná pouze GM, Zákoníkem nebo zaplacením...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Jmeno postavy?
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#5
Dastan Querrestalo
Odpovědět
#6
Tak o tom nic nevim ani ja.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#7
Nevidím ho ani v BL Cyprony, tys ho Stigu vyndaval?
Rád bych také odpověď na pokutu z 28., jakým způsobem byla zlikvidována (zaplacena, někam strčena?).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#8
Ja ho nevyndaval.. Mozna Erzika bych to tipoval. Smile
Ohledne zruseni pokuty taky nevim. Sad
Odpovědět
#9
ani jsem tu pokutu nedostal prostě na mě jen útočili
Odpovědět
#10
Jakou má Cyprona rasovou nesnášenlivost?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#11
Nesnasej jen drowy, vsechno ostatni se resi pres individualni BL..
Odpovědět
#12
Jestli pořád útočí tak už mě napadají jen osobní BL stráží, tam se ale zápis provádí pouze pokud nejsou přiřazený pod město.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#13
Hrac je v celkovem BL v Zakoniku (Nezadouci osoby - strana 2).. Sad Tak se mi zda, ze mu to prozatim zrusim, cely je to nejaky nejasny.
Jestli ma nekdo neco proti, tak reknete. Hrac se aktualne nema jak vyplatit, protoze nema pokutu.
Odpovědět
#14
(01.04.2012 v 07:48)Stig napsal(a): Hrac byl v celkovem BL v Zakoniku.. Sad Tak se mi zda, ze mu to prozatim zrusim, cely je to nejaky nejasny.
Jestli ma nekdo neco proti, tak reknete. Hrac se aktualne nema jak vyplatit, protoze nema pokutu.

Jo jsem pro zruseni BL, ale zkus dohled jak k tomu prisel.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#15
Takhle k tomu prisel..
Kód:
28.2.2012
[21:02] Dastan Querrestalo(1630, 1700, 0): Helme, zastraš (cílem Cypronská stráž)
[21:02] Dastan Querrestalo přidán na blacklist Cyprona za 'Aggression'. (původce Cypronská stráž)
[21:02] 28.2.2012 21:02:25 Vytvořen trest za 'Aggression' pro Dastan Querrestalo
[21:02] Dastan Querrestalo: Uvěznění a Ignorování (Cyprona) od Cypronská stráž

Kam zmizla pokuta uz se asi nedozvime.
Vynatek z logu je silne upraveny, aby neodhaloval vic nez je nutne..
BL ve svetle novych informaci prozatim nechavam na tvem (vevodkyne) rozhodnuti, pokud s tim souhlasis.
Odpovědět
#16
(01.04.2012 v 09:44)Stig napsal(a): ...

Tak snad na nej ve hre narazim...


-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#17
Se "zmizením" pokuty to je jednoduché. Vytvořena podle logu byla, je divné pokud by ji nedostal. Pokud zjistím odstranění nestandardním způsobem, bude následovat trest za zneužití nehlášeného bugu. Jdu testovat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#18
Poznatek první: Při zopakování shodného postupu (modlitba Helme, zastraš) je pokuta vytvořena a zatím se mi nepodařilo navodit situaci kdy bych ji nedostal do batohu, nebo alespoň na zem pode mne (při smazaném batohu).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#19
Poznatek druhý: Tak nakonec se mi podařilo hodit strach že se pokuta opravdu nevytvořila (nesmí vás vidět jiný strážný), v tom případě ale neproběhne zápis do BL ani do Zákoníku.
Trest zrušený zákoníkem (starosta/soudce) nebo GMkem (speciální postup, delete nejde) se do zákoníku loguje.
Dochází mi fantazie, pokuta nelze zničit: v koši, v mrtvole, v pytlíku hozeném do koše, v pytlíku vhozeném do mrtvoly, zničením HPček. Pokaždé se vrátí do batohu. Zápis o zrušení pokuty proběhne i pokud pokuta již vypršela.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#20
Poznatek třetí a omluva:
Při odstranění postavy přímo z BL (místo toho aby se editovaly pokuty skrz administraci) nedojde k logování zrušených pokut.
Omlouvám se pokud šetření z mé strany vyznělo jako že hráče považuji za podvodníka.

Nicméně to pořád neřeší způsob jak se dostal na BL bez pokuty.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: